3 способи легко схуднути

Обридли зайві кілограми, але бракує сили волі на виснажливі тренування чи суворі обмеження в харчуванні? Ми хочемо порадити вам, як можна легко схуднути. Якщо дотримуватися цих рекомендацій, процес пришвидшиться й результати стануть помітні значно раніше.
3 способи легко схуднути

Останнє оновлення: 11 грудня, 2018

Є багато способів як легко схуднути. Найчастіше люди обирають спорт і здорове харчування. І це цілком правильно. Попри те, що активний спосіб життя й дієта найбільш рекомендовані, є інші альтернативи, які варто взяти до уваги.

Хочемо зазначити, що вони не творять дива самі по собі. У будь-якому разі вам потрібно буде переглянути свій стиль життя та внести певні зміни. Тим не менш, результат з’явиться швидше, і це стимулюватиме вас на нові досягнення.

Три способи легко схуднути, про які ми розповімо далі, бажано доповнити активним способом життя та правильним харчуванням. Якщо ви хочете позбутися зайвих кілограмів, почніть звертати увагу на можливі помилки у своїй поведінці й усуньте їх. Зрештою, це позитивно вплине не лише на вашу зовнішність, а й на здоров’я в цілому.  

Чинники, які варто брати до уваги під час схуднення

Чим ви керуєтеся, коли хочете схуднути?

  • Ви хочете віднайти впевненість у собі?
  • Стати ефективнішими?
  • Краще почуватися?
  • Стати швидшими?

Пам’ятайте, що водночас досягти успіху в усіх цих категоріях неможливо. Зосереджуйтеся на тому, що для вас найважливіше.

3 способи легко схуднути

1. Дихальні практики

дівчина з посмішкою на обличчі

Так, дихання – це один із найпростіших способів схуднути. Хоча на перший погляд це здається малоймовірним, за допомогою свідомого та глибокого дихання ми ефективно активізуємо низку процесів в організмі.

Саме тому важливо дотримуватися базового режиму дихання під час тренувань. Дихайте животом, а не грудною кліткою. Крім того, вдихи та видихи мають бути ритмічні.

Глибоке правильне дихання допомагає зміцнити живіт і позбутися зайвих сантиметрів у талії.

2. Змінюйте температуру води в душі

дівчина у ванні

Це ще один спосіб легко схуднути. Чому? Перш за все, для цього не потрібно йти в зал, купувати спеціальну форму чи спортивне обладнання. Ви можете робити все у себе вдома.

Якщо взяти контрастний душ за звичку, він може сприяти схудненню та покращити стан здоров’я. Завдяки перепаду температур, організм швидше спалює жир. Потрібно просто змінювати температуру води від дуже холодної до дуже гарячої. Для цього знадобиться лише кілька секунд під час звичайного душу.

Мийтеся під гарячою водою 3-4 хвилини (оберіть максимальну температуру, яку можете витримати). Після цього зменште температуру до холодної. Постійте під водою ще 3-4 хв.

Тобто спершу вода має мати понад 40 градусів, а потім – приблизно 23. Звісно, чергувати струмені потрібно дуже швидко.

Контрастний душ не лише допоможе вам позбутися кількох кілограмів, спалити калорії та жир, а й також покращить циркуляцію крові.

Звісно, якщо поєднати контрастний душ з іншими  методами схуднення, результати з’являться швидше й будуть помітніші.

Крім того, ви зможете полегшити прояви таких проблем, як:

  • целюліт;
  • гіпертензія;
  • біль у м’язах;
  • аритмія.

3. Масажі

легко схуднути, масаж

Третій спосіб легко схуднути полягає в масажах. Ціль у тому, щоб стимулювати спалення жиру.

Ви можете звернутися до фахівця або попросити когось із близьких помасажувати вас. Крім того, для масажів на всьому тілі можна використовувати банки, адже вони чудово покращують кровообіг. Якщо хочете можете навіть застосовувати масажні масла, ефірні олії тощо.

Усі описані типи масажів мають спільну мету – розщепити незначні накопичення жиру на різних ділянках тіла, таких як живіт, сідниці, руки, стегна тощо.

Масажі загалом вважаються дуже корисними для здоров’я людини й часто використовуються при лікуванні різних захворювань. Якщо робити їх правильно, вам також буде простіше схуднути та результати стануть помітні значно швидше. Крім того, масажі покращують роботу кишківника.

Коли травна система працює ефективніше, організму простіше вивести непотрібний жир.

Тим не менш, не забувайте, що масажі мають бути систематичні та регулярні. За один сеанс складно досягти результату, тому будьте наполегливі.

Завдяки нашим порадам схуднення перетвориться для вас на цікаву подорож. Коли ви почнете помічати позитивні зміни у своїй фігурі та самопочутті, це неодмінно надихне вас на наступні досягнення.

Як бачите, існують альтернативні способи скинути зайві кілограми. Їх можна застосовувати окремо або як чудове доповнення до програми схуднення. Потрібна лише ваша сила волі та правильний підхід. У вас неодмінно все вдасться!  • Ans AH., Anjum I., Satija V., Inayat A., et al., Neurohormonal regulation of appetite and its relationship with stress: a mini literature review. Cureus, 2018.
  • Ajjimaporn A., Chaunchaiyakul R., Pitsamai S., Widjaja W., Effect of cold shower on recovery from high intensity cycling in the heat. J Strength Cond Res, 2019. 33 (8): 2233-2240.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.