Не треба розчаровуватися в любові через одну людину

Не можна розчаровуватися в любові. Замість цього, спочатку навчіться любити себе, щоб вам не треба було визнання інших і щоб ви не робили помилок.
Не треба розчаровуватися в любові через одну людину

Останнє оновлення: 05 лютого, 2019

Любов – це прекрасне почуття, яке кожен заслуговує пережити та відчути. Проте ви, мабуть, також страждали від любові, вас ранили під час цього досвіду. Але це не означає, що ви повинні розчаровуватися в любові. Це було б помилкою.

Краще розчаруватися в людях, які не знали, як вас треба любити. Або краще вирішити припинити припускатися тих самих помилок і не давати собі керуватися нереалістичними очікуваннями, які згодом розчарують вас.

Любов може бути неймовірно болісною, коли вона пов’язана з залежністю, ревнощами, зловживаннями, володінням або невпевненістю.

Проте важливо не розчаровуватися в любові. Замість цього відпустіть ту людину, яка принесла вам негаразди.

Не можна розчаровуватися в любові через одну людину

не можна розчаровуватися в любові

Іноді люди, які найменше нам підходять, найміцніше тримаються в наших серцях.

Ми ідеалізуємо їх з самого початку, але що відбувається з часом? Усе змінюється, ніщо не є таким самим, або, можливо, ми не помічали цього раніше.

Іноді, коли у нас є дуже сильні почуття до когось, ми можемо стати сліпими. Раптово, усі навколо нас говорять, що ми перестали з ними спілкуватися, але ми наполягаємо, що вони помиляються.

Ми нічого не бачимо навколо себе і намагаємося зробити казку реальністю. Адже ми все ще таємно віримо у прекрасного лицаря в блискучих обладунках або в ніжну і красиву принцесу.

Проте люди зазвичай створюють токсичний зв’язок з людиною, яку вони обожнюють. Потім вони виправдовують свої розчарування словом «любов». Це не є справжнім визначенням такого виду стосунків.

Ми повинні навчитися залишати осторонь очікування і мрії, які є тільки реальними у кіно.

Це реальне життя, і тут немає принців або принцес. Ті, кого ми знайдемо, – це люди, які можуть викликати біль, якщо ми будемо закривати очі на певні речі з самого початку і не зможемо відкрити їх.

Як ви думаєте, що таке кохання?

щаслива пара

Ми говорили про принців і принцес, але як же насправді знайти свою “другу половинку”? Це більш сучасна версія, але вона все ще неймовірно шкідлива.

Суспільство вселяє в нас необхідність знайти партнера, тому що це синонім успіху у стосунках. Проте, якщо ви будете називати когось “друга половинка”, це може привести вас до нереального кохання у стосунках.

Багато людей бореться кожен день свого життя з емоційною залежністю. Це проблема, в яку легко потрапити, але важко подолати.

Ви віддаєте себе іншій людині, думаючи, що без неї ви ніхто. Але ви забуваєте, що ви були кимось перед тим, як у вас з’явився партнер.

Відданість комусь це не любов, а просто залежність. Любов вільна і повинна дозволити вам рости. Коли вона виснажує вас, втомлює, змушує вас страждати або пригнічує вас, це не любов. Повірте нам – це щось інше.

Це говорять ваші упередження, невпевненість і глибокий страх перед самотністю.

Іноді ви починаєте стосунки, не тому що любите іншу людину, а тому, що ви відчуваєте полегшення в тому, щоб знайти когось, хто зацікавлений у вас, хто буде дбати про вас і хоче бути поруч.

Будьте обережними з цим. Якщо ви не розумієте, що таке погані стосунки, ви можете починати одні за одними без перерв.

Кожні стосунки будуть удвічі боліснішими, ніж попередні. Хіба не пора починати відпускати біль, викликану помилковими переконаннями про те, що таке кохання?

Кохання не означає боротьбу або страждання

кохання

Не відмовляйтеся від справжньої любові. Відмовляйтеся від любові, яка змушує вас страждати і плакати кожен вечір через того, хто цього не вартий.

Ви думаєте, що все так, тому що ви зробили цю людину центром свого всесвіту.

Однак, коли ви відкриваєте очі і побачите ситуацію з певної точки зору, ви зрозумієте, що це не така велика справа. Людина, якою ви одержимі, не варта ваших страждань і болю.

Не можна розчаровуватися в любові. Розчаровуйтесь в людях, з якими ви не можете побудувати здорові стосунки, чи то через те речі, які вам потрібно змінити в собі, або через те, що інша людина не може запропонувати вам те, що вам потрібно.

Є люди, чиє помилкове уявлення про кохання означає, що вони не знають, як любити, і, можливо, ви зустрічали багатьох з них.

Незалежно від ситуації, ніколи не треба розчаровуватися в любові.  • Rubin, Z. (1970). Measurement of romantic love. Journal of Personality and Social Psychology. https://doi.org/10.1037/h0029841
  • Acevedo, B. P., & Aron, A. (2009). Does a Long-Term Relationship Kill Romantic Love? Review of General Psychology. https://doi.org/10.1037/a0014226
  • Estévez, A., Chávez-Vera, M. D., Momeñe, J., Olave, L., Vázquez, D., & Iruarrizaga, I. (2018). The role of emotional dependence in the relationship between attachment and impulsive behavior.
  • Aiquipa Tello, J. J., & Song Suárez, N. M. (2018). Couple emotional dependence as a risk factor in the consumption of psychoactive substances in women. Int J Fam Commun Med, 2(4), 165-171.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.