5 помилок, які роблять ревниві люди

5 помилок, які роблять ревниві люди
5 помилок, які роблять ревниві люди

Останнє оновлення: 11 січня, 2019

Багато людей думають, що вони просто показують своїм партнерам, наскільки вони їх люблять, коли ревнують. Проте є певні види ревнощів, які дуже негативні. Про це мають пам’ятати ревниві люди.

У якийсь момент ми всі ревнували.

Якщо у вас є брати та сестри, у дитинстві ви, напевно, відчували дивне почуття, що ваші батьки приділяли більше уваги братові або сестрі або хвалили їх більше.

Проте проблеми з ревнощами зазвичай пов"язані з любов"ю в романтичних стосунках. Наприклад, ми вважаємо, що такі фрази, як наприклад: “Якщо він ревнує, значить любить", – є правильними.

Проте, хоча ревнощі можуть бути нормальним явищем, вони можуть змусити людей наробити багато помилок через засліплення цим почуттям, що може пошкодити їхні стосунки. Ви хочете дізнатися більше?

1. Ревниві люди поглинають свого партнера

ревниві люди постійно контролюють свого партнера

Ревниві люди дуже незахищені, і це змушує їх намагатися контролювати свого партнера повсякчас. Вони хочуть, щоб їхня половинка була лише з ними. Вони не можуть навіть уявити, що вона зацікавиться іншою людиною.

Це може призвести до того, що інша людина почуватиметься дуже пригніченою і захоче трохи місця в їхніх стосунках. Це, безсумнівно, засмучує ревнивого партнера.

І його роздратування може призвести до небажаного наслідку – розставання. Однак ревниві люди не розуміють, що відчуває інша людина.

Їхні ревнощі зводить нанівець їхні співпереживання.

2. Вони постійно шукають докази

Це називають “ефектом Пігмаліона“, якщо людина вважає, що щось станеться або діє так, ніби це станеться, то зрештою це стається.

Це відбувається з ревнивими людьми, які постійно шукають докази того, що партнер їх обманює.

Будь-яке повідомлення чи контакт із кимось може викликати суперечку зі звинуваченнями та фразами, на кшталт: “Ти мене не любиш!"

Таке ставлення може призвести до того, що вони зможуть знайти те, на що вони справді шукали. Схоже на те, що їхня поведінка – це сигнал до справдження підозр.

3. Вони відмовляються від допомоги

ревниві люди відмовляються від допомоги спеціаліста

Погано те, що ревниві люди вважають себе нормальними або думають, що так вони показують любов до свого партнера, але вони відмовляються вірити, що саме вони є проблемою у  стосунках.

Це призводить до значного погіршення стосунків, і з часом стосунки стають дуже токсичними для обох учасників.

Варто звернутися за допомогою. Взаємодія між партнерами покращиться, і ревнощі будуть розглядатися як необґрунтовані переконання та результат непотрібних страхів.

4. Ревнощі не зникають за одну ніч

Хоча ревнивий партнер у романтичних стосунках говорить: “я змінюся", річ у тім, що це тривалий процес, і завжди краще звернутися за професійною допомогою.

Ревниві люди можуть давати обіцянки, коли партнер загрожує їх кинути. Однак варто пам"ятати, що процес буде тривалим.

Ви повинні позбутися тих чи інших переконань, які зробили ревність “нормальною" у стосунках, а також поглянути на всі ті побоювання та небезпеки, які її викликають.

5. Вони раптово вибухають

ревниві партнери

Ревниві люди завжди похмурі через недовіру. Коли вони знаходять хоч невеликий «доказ», це може змусити їх спалахнути та випустити гнів, який вони ховали всередині.

Отже, коли накопичилися ревнощі, вони зрештою виходять назовні. Ваш партнер не розуміє, що відбувається, і ситуація погіршується.

Ревнивим партнерам варто зрозуміти, що рішення не в тому, щоб їхній партнер діяв так, як вони хочуть, а в тому, щоб саме вони змінили своє бачення стосунків і ревнощів.

Це єдиний спосіб, який може зробити стосунки здоровими.

З іншого боку, у більшості випадків занадто велика заздрість у стосунках призведе до розриву, оскільки ситуація стане нестерпною.

Це може вас зацікавити ...
Він зрадив з найкращою подругою: що тепер?
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Він зрадив з найкращою подругою: що тепер?

Пам'ятайте, що стосунки, будь то романтичні або між друзями, - крихкі, як порцеляна. Що робити, коли він зрадив з найкращою подругою?