Нерозділене кохання схоже на очікування поїзда в аеропорту

Окрім підтримання хороших стосунків зі своєю другою половинкою та близькими людьми, передусім, вам треба налагодити гармонію із самими собою та завоювати повагу оточення.
Нерозділене кохання схоже на очікування поїзда в аеропорту

Останнє оновлення: 25 листопада, 2018

Відчувати нерозділене кохання – це те саме, що мріяти про сніг у розпалі літа, керувати вітрильником під час штилю або чекати на прибуття потягу в аеропорту.

Такі почуття є марними та болісними. Втім, навіть усвідомлюючи, що об’єкт кохання не відповість взаємністю, більшість людей все одно не готова розірвати це зачароване коло.

На жаль, поняття “нерозділене кохання” знайоме ледь не кожному представнику людства. Не існує визначеної миті, коли ви з’ясуєте причину, чому людина, яка вас привабила, не хоче відповідати вам взаємністю. До того ж, навряд чи ви взагалі повною мірою зрозумієте, чому об’єкт ваших бажань відкидає вашу симпатію.

Якщо ви намагатиметесь перебороти нерозділене кохання належним чином, то отримаєте шанс на самовдосконалення та особистий розвиток. Зміна пріоритетів дозволить вам зрозуміти, що найважливіше у таких стосунках – втримати високу самооцінку та не втрачати гідності.

Утім, боротьба між потребою бути коханими та перебуванням у ситуації, коли ваша кохана людина не залишає вам жодних надій на взаємність, і замість любові вам перепадають лише незначні “крихти” прихильності, може стати для людини початком кінця.

У цій статті ми хочемо детальніше розповісти про нерозділене кохання та допомогти знайти вихід із такої ситуації.

Нерозділене кохання та невзаємні почуття

Якщо ви не отримуєте взаємності від людини, яку кохаєте, тим самим ви провокуєте розвиток внутрішнього конфлікту між своїми емоціями та здоровим глуздом. Усі ваші емоційні потреби зумовлені цілим світом мрій, вірувань та сподівань, які за нерозділеного кохання, на жаль, вщент розбиваються об непрохідну стіну реальності: вас не кохають.

Звісно, ви можете заперечити, що не завжди наслідки невзаємних почуттів треба розглядати так буквально. Справді, існують емоційно складніші випадки та нюанси у таких ситуаціях, і саме про них ми сьогодні й поговоримо.

Коли вам дають марні надії

“Якщо це кохання – цінуйте його, якщо ні – не вводьте себе в оману”. Саме цей принцип потрібно брати за основу, якщо ми хочемо не зраджувати самих себе, поводитись зріло та завоювати повагу оточення.

дівчина та птахи

Іноді ми потрапляємо в емоційну залежність від марних надій, які наші кохані люди можуть давати нам з корисливою метою.

  • Вони можуть почуватися самотньо, і щоб позбутися цього відчуття, ваші кохані запевнятимуть, що ви посідаєте почесне місце у їхньому серці, хоч насправді це зовсім не так. Зверніть увагу, що таке маніпулювання може призвести до негативних наслідків.
  • Жертвами марних надій найчастіше стають емоційно нестійкі люди, які не вміють казати: “Ні, я тебе не кохаю, мені такі стосунки не потрібні”.
  • Такі люди зазвичай не знаходять у собі сили одразу розірвати стосунки через страх образити або засмутити партнера.
  • Дуже часто партнери маніпулюють своєю другою половинкою вже у розпалі романтичних стосунків. Трапляється, що один із партнерів втрачає почуття до свого супутника, проте замість відвертої розмови він і надалі підтримує стосунки. Не забувайте, що за відсутності любові стосунки приносять парі тільки біль та розчарування.

Коли ви не знаєте, як реагувати

Кохання – це дуже особисте, тендітне та глибоке почуття, яке має здатність проходити декілька стадій розвитку та міцнішати з часом.

Коли у відповідь на щирі відчуття людина отримує відкоша від коханого (-ої) або постає перед реальністю ніколи не стати коханою, вона опиняється у складній ситуації й не знає, як реагувати на таке ставлення.

  • Якщо ви коли-небудь переживали нерозділене кохання, ви знаєте, яким безвихідним та неприємним є таке становище. Зазвичай зрозумівши, що кохана людина не відповідає взаємністю, люди одразу відмовляються сприймати правду такою, як вона є, та вірити у найгірше.
  • Якщо ви оберете для себе схожу стратегію, то пізніше вам доведеться пройти через такі стадії сприйняття ситуації: усвідомлення, лють, емоційна розрядка та прийняття.
дівчина з крилами метелика

Ви – шанована людина, яка заслуговує на більше ніж вдовольнятись “крихтами”

Люди завжди сподіваються на краще. Мабуть, і ви неодноразово переконували себе, що варто зробити щось приємне для колишнього партнера, і він/вона знову вас покохає або ж “знову стане тим, хто колись вас щиро кохав”.

Утім, радимо не забувати, що кохання є не лише найпотужнішою та найдивовижнішою прерогативою людей. Часом кохання призводить до появи неймовірно болісних душевних ран та навіть сліпої залежності.

  • Не дозволяйте собі стати на шлях до повільного самознищення. З-поміж усіх стадій сильного емоційного болю ви повинні виділити одну величину – любов до себе.
  • Спробуйте віддалитися від спогадів про нерозділене кохання, адже відстань завжди є найкращим помічником у таких справах! Не варто соромитися звертатися за допомогою до лікаря – можливо, саме його консультація зможе повернути вас до тями.
  • Не забувайте, що сама відстань не допоможе вам повністю отямитись від нерозділеного кохання. Ви повинні розірвати будь-які зв’язки з колишніми. Найперше радимо припинити спілкування у соцмережах – це допоможе вам перебороти бажання знову зустрітись з колишнім партнером, а ще вас не травмуватимуть новини про його/її нові стосунки. Обірвавши стосунки повністю, ви більше не матимете з колишніми нічого спільного, а отже, зможете швидше їх розлюбити.

Не шукайте зустрічей з колишніми коханими за жодних обставин!

метелик на носі у дівчини

Щире кохання не завдає болю й не залишає марних сподівань. Якщо вас не кохають, відпустіть людину та назавжди попрощайтесь з нею. Що скоріш ви це зробите, то швидше отямитеся й віднайдете гармонію з собою.

Рано чи пізно у вашому житті з’явиться потрібна людина, тож не варто хвилюватися, якщо досі цього не відбулося – усьому свій час. Вміння любити себе – це неабияке досягнення, яке є неодмінною складовою щасливого життя та перспективного майбутнього.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.