Ознаки проблем у стосунках

Ознаки проблем у стосунках
Ознаки проблем у стосунках

Останнє оновлення: 29 листопада, 2018

Коли виникають проблеми у стосунках, це стає досить очевидним. Тим не менш, ми часто не хочемо побачити або визнати, що все йде не так або що ми нещасні. У цій статті ми дамо вам деякі підказки та знаки, які слід помічати, щоб сказати, що ваші стосунки не є такими, як ви хотіли б.

Важливі проблеми у стосунках

1. Нестача спілкування

Спілкування, мабуть, є найважливішим ключем до всіх стосунків. Ми потребуємо підтримки партнера, в тому числі розуміння та уваги.

Деякі ознаки того, що нашим стосункам не вистачає спілкування: наші слова не чують, партнер не дивиться нам в очі і ми не в змозі побудувати відкритий і конструктивний діалог.

нестача спілкування в парі

А якщо ми говоримо, ми тільки те й робимо, що сперечаємося та сваримося. Це ситуації, які частіше за все віддаляють пари, оскільки більше немає підтримки, яка була в минулому. У цьому випадку наші емоції можуть згаснути або занадто багато образ перешкоджають щирому діалогу.

Зверніть увагу, що іноді відсутність спілкування також пояснюється періодами високого стресу. Робота, наприклад, може займати настільки багато часу, що його майже не вистачає на партнера, що ускладнює спілкування. Майте це на увазі і ніколи не нехтуйте цією найважливішою складовою наших стосунків.

2. Відсутність ентузіазму, коли справа доходить до планування

Може прийти час, коли ми помітимо відсутність ентузіазму, коли справа доходить до спільного дозвілля. Наприклад, похід у ресторани, відпочинок у вихідні дні… Ми навіть можемо помітити певну одноманітність побуту.

Також ми можемо зауважити, що наш партнер не дивиться на нас з тією ж прихильністю, як раніше. Магія втрачається, і ми не знаємо, чому.

Ми повинні бути уважні до того, як наш партнер реагує, коли ми щось пропонуємо – щось на майбутнє, що ви обоє хотіли б зробити. Якщо партнер реагує холодно і він не зовсім зацікавлений у тому, про що ми говоримо, ми повинні запитати себе, що сталося. Може бути, щось змінилося. Важливою ознакою цього є відсутність ентузіазму.

3. Якщо сліз більше, ніж радості

Неприємності дійсно трапляються в житті. Кохання іноді переживає складний період, а стосунки вимагають зусиль і жертв. Але будьте обережні.

Якщо настане час, коли у вас залишаться тільки причини сумувати, а радіти ви будете рідко, це позначиться на вашому емоційному здоров’ї. Це негативна ознака.

Є пари, які люблять одне одного дуже сильно, але не в змозі зробити одне одного щасливими. Ми повинні дбати про стосунки і робити все можливе, щоб зробити їх здоровими та успішними. Але якщо ваші зусилля не рівні зусиллям вашого партнера, можливо, ви погано себе почуватимете.

Ви не можете нести цей тягар самостійно на своїх плечах і у серці. У стосунках наявні дві людини – обидва повинні попрацювати.

4. Коли зникає довіра

Ще один двосічний меч, який руйнує стабільність стосунків, – це недовіра. Якщо ви не бачите у своєму партнері людину, з якою можна поділитися найглибшими емоціями, довірену особу, в якій ви можете знайти підтримку, то щось йде неправильно.

Партнер – це не тільки людина, з якою ми ділимо ліжко або обідній стіл, це також людина, з якою ми будуємо життя і сім’ю. Якщо ми втратимо довіру, то ми втратимо все.

проблеми у стосунках

5. Коли ми більше не є важливими

Стосунки вимагають, щоб обидва партнери усвідомлювали важливість одне одного, що їхні проблеми – це спільні проблеми, що їхній добробут важливий для обох. Якщо ми помічаємо, що ми більше не є важливими в житті нашого партнера, за цим йдуть страждання і розчарування.

У стосунках також важливі такі фактори, як наша робота, особистий простір та хобі. Але людина, яку ми любимо, завжди повинна бути на першому плані і бути тим, про кого ми турбуємося в першу чергу. Якщо ми ставимо інших людей або роботу попереду партнера, то ми матимемо проблеми в стосунках.

Пам’ятайте, що кожен раз, коли ви помічаєте ознаки проблем у стосунках, вам слід поговорити про це з партнером.

закохана пара на природі

Іноді є зовнішні фактори, які треба розглянути та вирішити. Наприклад, труднощі на роботі, а також економічні або особисті проблеми можуть призвести до нестабільності стосунків. Але довірою, коханням і спілкуванням ви можете їх подолати.

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття про ознаки проблем у стосунках.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.