Ознаки того, що ви дійсно любите свого партнера

Іноді ви можете почуватися невпевнено або сумніватися у своїх почуттях. Ось чому ми вирішили поділитися деякими ознаками, які покажуть вам, що ви дійсно любите свого партнера. Прочитайте про них тут!
Ознаки того, що ви дійсно любите свого партнера

Останнє оновлення: 19 червня, 2019

Дещо в житті має важливе значення для всіх людей, наприклад, кохати та бути коханими. Попри фінансові або особисті проблеми, якщо між вами є любов, ви будете почуватися краще. Однак ви можете запитати себе, чи дійсно ви любите свого партнера чи ні.

У цій статті знайдіть чотири знаки, щоб дізнатися, чи дійсно ви любите свого партнера чи це просто захоплення. Зверніться до своїх страхів і відкрийте правду про свої почуття.

Що робити, якщо ви не почуваєтеся так само, як і ваш партнер?

чи ви дійсно любите свого партнера
Перш за все, важливо прийняти свої почуття і не обманювати себе. Це єдиний спосіб, за допомогою якого ви зможете заглянути всередину себе і дізнатися, що ви дійсно відчуваєте до свого партнера.

Тому першим кроком є ​​прийняття того, що те, що ви відчуваєте, не є коханням. Прийняти можливість того, що ваші стосунки можуть закінчитися, – сміливий крок.

Ніхто не винен у тому, що не відчуває любові. Хоча ваш партнер може хотіти більшого, ви не можете змусити себе відчувати те, що ви не відчуваєте.

Вагатися – не погано. Крім того, знайте, що будуть моменти, коли ви обидва відчуєте дистанцію. Однак це не означає, що це кінець ваших стосунків.

Не відчувайте провину за те, що аналізуєте ситуації щодо своїх почуттів. Хай там як, важливо прийняти реальність того, що ви відчуваєте, а не обманюватися. Не поспішайте.

Перегляньмо на чотири того, що ви дійсно любите свого партнера, якщо у вас виникли сумніви.

Чотири прояви того, що ви дійсно любите свого партнера

1. Ви думаєте про нього і про його добробут

прояви того, що ви дійсно любите свого партнера
Коли ви думаєте про щастя і добробут іншої людини входять, безумовно, ви маєте почуття до свого партнера.

Чітким свідченням того, що ви дійсно любите свого партнера, є те, що ви думаєте про нього і його добробут. Думки з’єднують, залучають, стимулюють і живлять бажання бути з ним і забезпечити, щоб у нього все було добре. Чіткий знак того, що ви любите свого партнера – це коли ви хочете проводити час з ним.

Якщо натомість ви завжди думаєте про те, щоб бути з іншою людиною, або згадуєте старих партнерів, можливо, у вас вже є почуття до іншої особи. Як правило, це відбувається поступово, тому варто уважно стежити за своєю поведінкою та думками.

2. Ваш партнер вас надихає

Ваш партнер завжди допоможе вам проявити кращу версію себе.

Коли ви любите когось, ви показуєте їм себе, якими ви є насправді, без приховування або маскування частин вашої особистості. Це означає, що ваш партнер повинен любити вас саме такими.

Любов змушує людей хотіти бути кращими й розвиватися. Любов дає вам енергетичний поштовх щодня.

Бажання взятися за нові проекти разом, прикрасити свій будинок разом, піти на вечерю в улюблений ресторан або подорожувати разом – це все ознаки того, що ви дійсно любите свого партнера.

3. Немає відчуття незахищеності або ревнощів

немає ревнощів
Ви не повинні сумніватися в почуттях або діях вашого партнера. У цьому сенсі ревнощі можуть мати руйнівні наслідки для стосунків.

Ревнощі здебільшого виникають через брак довіри. Коли ви довіряєте своєму партнерові й відчуваєте щиру повагу, нема потреби стежити за ним, а також перевіряти його сторінки в соціальних мережах, мобільний телефон, кишені або одяг.

Допитуючи це, ви тільки змусите себе повірите в те, що партнер вас обманює. Це також призведе до негативних думок, які завдадуть шкоди вашим стосункам.

Людина, яка наважується на кохання, повинна робити це беззастережно, підставляти себе можливим травмам, а не примушувати свого партнера платити за біль, який інші завдали в минулому.

4. Вам не потрібно запитувати свого партнера, чи він вас любить

Коли ви дійсно любите свого партнера, вам не потрібно запитувати його, що він до вас відчуває. Дайте собі захопитися всім хорошим, допомагайте своєму партнерові у важкі часи або коли ви відчуваєте, що це потрібно.

Хоча час летить, коли ви поруч, ви також можете бути окремо, оскільки ви не залежите один від одного. Ваші стосунки ґрунтуються на довірі, терпінні, доброті та повазі. Будь-які розбіжності, які ви маєте, роблять ваші стосунки тільки сильнішими.

Це ознаки справжнього, люблячого ставлення.  • Perles, F., San Martín, J., Canto, J., & Moreno, P. (2013). Inteligencia emocional, celos, tendencia al abuso y estrategias de resolución de conflicto en la pareja. Escritos de Psicología / Psychological Writings. https://doi.org/10.5231/psy.writ.2011.0605
  • Díaz Bolaños, C. D., González Sosa, Y., Rodríguez Rodríguez, R. I., Rodríguez Trueba, J. C., Luján Henríquez, I., & Rodríguez-Mateo, H. (2018). Satisfacción familiar, comunicación e inteligencia emocional. International Journal of Developmental and Educational Psychology. Revista INFAD de Psicología. https://doi.org/10.17060/ijodaep.2018.n1.v1.1171
  • Rohmann, E., Führer, A., & Bierhoff, H. W. (2016). Relationship Satisfaction Across European Cultures: The Role of Love Styles. Cross-Cultural Research. https://doi.org/10.1177/1069397116630950

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.