Справжнє кохання не судить і не обмежує

Справжнє кохання - це зріле кохання: воно не залежить від іншої людини і не потребує її, але дає розділити свої дні з іншою людиною, щоб жити повноцінним досвідом.

Останнє оновлення: 10 березня, 2019

Ми всі хочемо знайти справжнє кохання, однак ми також робимо все можливе, щоб відлякати його.

Стосунки через страх бути самотніми без необхідної наполегливості або через страх втратити іншу людину, можуть не дати справжньому коханню до вас завітати.

Читайте також: Нам усім потрібно побути наодинці: реальні переваги самотності

Річ у тім, що за цих умов любов почне обмежувати нас і нашу свободу. Любов почне ґрунтуватися на страху.

Справжнє кохання – це не емоційна залежність

Іноді ми плутаємо справжнє кохання з емоційною залежністю. Ось чому ми віримо у певні фрази, на кшталт “Якщо ревнує, то любить” або “Любити – це володіти”…

Ми звинувачуємо партнера, якщо він не ревнує. Ми хочемо, щоб він показав нам, що ми є його власністю. Однак де ж тут справжнє кохання?

Його немає, тому що воно перетворилося на те, що обмежує нас і не дає нам зростати. Насправді, любов дає нам змогу щодня ставати кращими, розвиватися і дорослішати.

Коли любов обмежує нас, їй залишилися лічені дні. Це пояснюється тим, що переконання, що на яких вона базується, знищують справжнє почуття любові й усе, що воно передбачає.

Коли ми віримо, що любов до когось залежить від них, ми не любимо, а потребуємо. Ми далекі від пошуку справжньої любові.

Відкрийте для себе: Кохання і мозок: як мозок реагує, коли ви закохані?

Справжнє кохання не судить про ваше минуле, тому що воно живе в сьогоденні

Те, що характеризує справжнє кохання, полягає в тому, що воно ніколи не судить про ваше минуле. Тобто сьогодні немає потреби переглядати помилки, які ви, можливо, зробили з попередніми партнерами.

Якщо хтось поруч із вами і хоче розпочати стосунки та створити спільний життєвий проект, немає ніяких підстав судити про дії, які склали частину вашого минулого досвіду.

Наприклад, ви, можливо, були невірними, або, можливо, ви емоційно залежали від партнера. Можливо, ви не були найкращим батьком у минулому або не були повністю правдивими у своїх стосунках.

Що б не сталося, людина, з якою ви зустрілися, не повинна судити про це. Ідея полягає в тому, що якщо ви усвідомлюєте все це, ви винесли урок. Ви критично переглянули свою поведінку і зрозуміли, що можете покращити.

Якщо ви боїтеся, що ваша половинка осудить вас за ваше минуле і боїтеся, що, якщо ви все розповісте щиро, ця людина залишить вас, важливо знати, що це не справжнє кохання.

Ви не даєте собі бути чесними, розповісти про свій досвід і все, чому ви навчилися. Ви не є тією ж людиною, якою були кілька років тому.

Якщо ваш потенційний партнер судить вас за все, що ви пережили, і за всі помилки, які ви зробили, це не те, що ви шукаєте. Це не справжнє кохання.

Пошуки зрілої любові

Справжню любов можна прирівняти до того так званої зрілої любові. Це спокійна любов з дуже твердими основами, які виникають після того, як проходить фаза захоплення.

Ця любов характеризується низкою ознак, які ми зараз розглянемо:

  • Вона приймає минуле без осуду, тому що вже неможливо щось змінити і приймає досвід, який дав змогу збагатитися.
  • Вона не хоче змінювати іншу людину, тому що справжня любов означає повне прийняття іншої людини. Тільки так можна встановити здоровий зв’язок у стосунках.
  • Вона знає, що не потребує іншої людини для щастя, але вона вибирає її як компаньйона для життя, щоб отримати повноцінний люблячий досвід, який дає обом людям насолоджуватися життям і вчитися разом.
  • Вона ніколи не обмежує майбутнє жодної людини, а навпаки, зміцнює розвиток, спонукаючи до досягнення своїх цілей.

Перед тим, як піти, не пропустіть: Характерні відмінності між коханням та звичкою

Зріла любов ніколи не применшує, а радше стимулює до розвитку. Партнер має давати відчуття прогресу, а не регресу.

А ви знайшли своє справжнє кохання?

Це може вас зацікавити ...
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Не треба розчаровуватися в любові через одну людину

Не можна розчаровуватися в любові. Замість цього, спочатку навчіться любити себе, щоб вам не треба було визнання інших і щоб ви не робили помилок.