Пийте цей чай, щоб спалити черевний жир

Регулярно пийте цей чай в поєднанні зі здоровою дієтою і великою кількістю води. Це допоможе вам спалити черевний жир набагато швидше.
Пийте цей чай, щоб спалити черевний жир

Останнє оновлення: 21 грудня, 2018

Усі шукають спосіб спалювання жиру на животі. Важливо мати на увазі, що черевний жир є результатом поганої роботи органів, зокрема тих, які відповідають за детоксикацію організму.

Такі органи, як нирки, легені, печінка і товста кишка, відповідають за очищення організму від відходів. Якщо якийсь із них не працює належним чином, це може призвести до надмірного накопичення жиру в черевній порожнині.

Небезпеки черевного жиру

товстий живіт
Накопичення додаткової ваги на животі не тільки впливає на ваш зовнішній вигляд і знижує самооцінку, але й також має руйнівні наслідки для здоров’я.

Коли ви накопичуєте черевний жир, ви збільшуєте ризик розвитку таких захворювань, як:

 • підвищений кров’яний тиск
 • серцеві розлади
 • діабет
 • остеопороз
 • дихальна недостатність
 • мігрень
 • слабоумство

На щастя, існують натуральні продукти, які ви можете використовувати, щоб ефективно зменшити розмір живота і спалити черевний жир.

Натуральний чай, щоб ефективно спалювати жир у черевній порожнині

Цей чай спалює черевний жир. Його ефективність зумовлена його складовими частинами, які мають дивовижні властивості для детоксикації, щоб очистити організм і вивести токсини.

Погляньмо, як діє кожен із інгредієнтів у цьому дивовижному чаї:

Лимони та лайми

лайм, лимон, м'ята
Лимони та лайми дуже корисні для усунення токсинів. Їх часто додають до чаїв для схуднення і фруктових коктейлів, тому що вони перетворюються в сполуки, які руйнують жир у крові після прийому їжі.

Вони також містять вітамін С, який необхідний для сильної імунної системи, і лимонну кислоту, яка максимізує роботу ферментів, щоб стимулювати роботу печінки.

Вони відомі своїми сечогінними властивостями. Це багате джерело пектину – сполуки, яка допомагає довше почуватися ситими. Крім того, вони допомагають підлужнити організм, водночас втамовують голод і зменшують бажання поїсти протягом дня.

Кориця

кориця ціла та мелена
Кориця відома своєю здатністю контролювати рівень цукру в крові. Вона допомагає усунути сплески та падіння інсуліну.

Збільшення інсуліну не дає організму спалювати всю глюкозу в крові, що зрештою призводить до жирових відкладень.

Споживаючи корицю, ви повернете рівень цукру в крові в нормальне русло. Підвищений рівень глюкози в крові часто призводить до збільшення ваги та значно ускладнює схуднення.

Мед

мед
Попри те, що мед містить більше калорій, ніж цукор (цукор має 15, а мед 21), він має більшу поживну цінність і поглинається повільніше.

Мед містить вітаміни, мінеральні солі й амінокислоти, які відомі своїми лікувальними властивостями та приносять багато користі для здоров’я.

Завдяки своїм сполукам мед допоможе вам зменшити стрес, регулювати сон, запобігти респіраторним захворюванням. Він також має м’яку проносну дію.

Імбир

імбір цілий, нарізаний та мелений
Імбир є протизапальним засобом, він сприяє чутливості до глюкози й підвищує рівень серотоніну, який допомагає контролювати тягу поїсти.

Він також полегшує процес очищення організму і бореться з затримкою рідини.

Імбир стимулює вироблення шлункового соку, який знижує дискомфорт, пов’язаний з розладами травленням. Крім того, він допомагає організму краще засвоювати поживні речовини та виводити відходи.

Як зробити цей чай, щоб спалити черевний жир?

Інгредієнти

 • 1 склянка води
 • 1 чайна ложка кориці
 • сік половини лимона
 • 1 чайна ложка меду
 • невеликий шматочок імбиру

Інструкції

 • Скип’ятіть воду. Коли закипить, додайте всі інгредієнти, крім меду.
 • Нехай настоїться протягом 10 хвилин, потім дайте охолонути протягом ще 5 хвилин.
 • Процідіть і підсолодіть чайною ложкою меду перед вживанням.

Як споживати

Щоб спалювати черевний жир, необхідно пити цей чай двічі на день: вранці натщесерце і ввечері перед сном.

Вранці не забудьте почекати півгодини перед сніданком після того, як ви випили чай.

Треба бути послідовними, якщо ви хочете побачити результати.

Пам’ятайте, що для того, щоб отримати максимальну вигоду від інгредієнтів у цьому чаї, треба поєднати його зі здоровою дієтою, регулярними фізичними вправами та великою кількістю води.

Ви помітите, що після того, як вип’єте цей чай, ви будете почуватися повними енергії, а ваш черевний жир помітно зменшиться.

Поєднання цього чаю і здорового способу життя може принести дивовижні результати. Не вагайтеся додати цей корисний чай до свого щоденного раціону. • Ali, B. H., Blunden, G., Tanira, M. O., & Nemmar, A. (2008). Some phytochemical, pharmacological and toxicological properties of ginger (Zingiber officinale Roscoe): A review of recent research. Food and Chemical Toxicology. Elsevier Ltd. https://doi.org/10.1016/j.fct.2007.09.085
 • Mohanapriya, M., Ramaswamy, L., & Rajendran, R. (2013). Health and Medicinal Properties of Lemon (Citrus Limonum). International Journal Of Ayurvedic And Herbal Medicine1(3), 1095–1100. Retrieved from http://interscience.org.uk/v3-i1/8 ijahm.pdf
 • Israili, Z. H. (2014). Antimicrobial properties of honey. American Journal of Therapeutics21(4), 304–323. https://doi.org/10.1097/MJT.0b013e318293b09b
 • Rao, P. V., & Gan, S. H. (2014). Cinnamon: A multifaceted medicinal plant. Evidence-Based Complementary and Alternative Medicine. Oxford University Press. https://doi.org/10.1155/2014/642942

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.