Чай з корицею і бананом від безсоння

Поєднання бананів і кориці в чаї розслабляє організм, а також допомагає зняти стрес і занепокоєння та сприяє спокійнішому сну.
Чай з корицею і бананом від безсоння

Останнє оновлення: 04 січня, 2019

Кількість сну, яку ви отримуєте вночі, має великий вплив на ваше здоров"я і загальне самопочуття. У цій статті ми розповімо про смачний чай від безсоння.

Принаймні 7-8 годин хорошого сну мають вирішальне значення для хорошої якості життя, а також фізичної та розумової працездатності.

Під час відпочинку багато функцій організму залишаються активними, адже мозок очищається, а запаси енергії відновлюються, щоб почати новий день.

На жаль, наш сучасний спосіб життя примушує мільйони людей зменшити тривалість сну, і це стає фактором ризику розвитку різних типів розладів.

Погані харчові звички, стрес і дефіцит поживних речовин – це лише деякі з причин проблем зі сном, яких зазнають багато людей.

Безсоння має безпосередній вплив на почуття втоми та слабкості, і в довгостроковій перспективі це може бути потенційною причиною когнітивних розладів.

Сьогодні ви можете боротися з безсонням за допомогою ліків, які змушують організм встановити нормальний цикл неспання/спання, але якщо ви приймаєте їх занадто довго, ефект може бути контрпродуктивним і викликати залежність.

На щастя, існують певні здорові природні альтернативи, які допоможуть заснути і не викличуть небажаних побічних ефектів.

Сьогодні ми пропонуємо зробити простий чай з корицею і бананом, щоб розслабити тіло і вирішити проблеми зі сном.

Які переваги чаю з корицею і бананом?

банани
Чай з корицею і бананом став популярним в усьому світі як природна альтернатива від безсоння та інших проблем, пов"язаних зі сном.

Поєднання цих двох поживних інгредієнтів утворює потужний засіб, щоб зняти стрес, покращуючи якість сну.

Банани – фрукти зі смачним, солодким смаком, які наявні у багатьох дієтах завдяки високому вмісту калію і магнію. Обидва ці мінерали покращують спеціальні функції організму, у тому числі регуляцію кров"яного тиску і усунення нерозподіленої рідини.

Вони також позитивно впливають на розслаблення м"язів і здоров"я вен, що, у свою чергу, знижує секрецію кортизолу (також відомого як гормон стресу).

Проте їхня головна перевага, коли справа доходить до покращення сну, полягає у вмісті триптофану – незамінної амінокислоти, яка збільшує секрецію серотоніну. Серотонін є нейромедіатором, який необхідний для хорошого сну вночі.

Інший основний інгредієнт цього рецепта – кориця. Це лікарська пряність з активними сполуками, такими як евгенол, які надають їй інтенсивного запаху і багато з переваг.

Споживати корицю рекомендують пацієнтам з цукровим діабетом 2 типу, тому що вона допомагає знизити рівень цукру в крові, підвищуючи обмін речовин.

Кориця також підтримує здорове травлення і кровообіг – два важливі чинники для людей, які мають проблеми зі сном.

Як приготувати чай з корицею і бананом від безсоння?

чай з корицею
Приготувати цей природний засіб для покращення сну досить легко, і найкраще те, що обидва інгредієнти наявні у продуктових крамницях за низькими цінами.

Ви отримаєте напій з м"яким седативним ефектом, який зніме стрес, занепокоєння та інші емоції, які заважають вам спокійно спати.

Інгредієнти

 • 1 банан
 • 1/2 чайної ложки кориці (2,5 г)
 • 1 літр води

Приготування

 • Відріжте кінці банана і, не очищаючи, покладіть у літр окропу.
 • Зменште вогонь і варіть протягом 10 хвилин.
 • Зніміть з вогню, дайте настоятися протягом декількох хвилин і процідіть рідину.
 • Додайте щіпку кориці й ретельно перемішайте.

Споживання

 • Випийте чашку цього чаю за 40-60 хвилин перед сном.
 • Повторюйте щоночі, поки не відчуєте повне полегшення.

Ви, як і раніше, боретеся з проблемами сну? Пийте цей чай, і ви побачите, що це чудовий спосіб з ними попрощатися.

Просто пам"ятайте, що ефективність залежить від інших звичок, а також комфорту того місця, де ви спите.

Це може вас зацікавити ...
Безсоння збільшує ризик інсульту та серцевого нападу
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Безсоння збільшує ризик інсульту та серцевого нападу

Дослідження показали, що безсоння збільшує ризик інсульту та серцевого нападу. Дізнайтеся, як боротися з безсонням і залишатися здоровими! • Ellis J. J., Hampson S. E., Cropley M. M. (2002). Sleep hygiene or compensatory sleep practices: an examination of behaviours affecting sleep in older adults. Psychology, Health & Medicine.
 • Passarella S., Duong M.-T. (2008). Diagnosis and treatment of insomnia. American Journal of Health-System Pharmacy.