Погодинний план схуднення

Будь-яка дієта повинна бути усвідомлена і підібрана саме для вашого організму. Дотримуючись правильного збалансованого харчування та достатнього навантаження у вигляді фізичних вправ ви досягнете бажаних результатів дуже швидко.
Погодинний план схуднення

Останнє оновлення: 25 листопада, 2018

Коли ви визначаєтесь із дієтою, яка б вам допомогла швидко втратити вагу та не зашкодити вашому здоров’ю, то слід пам’ятати, що дисципліна повинна бути вашим головним помічником. Ми створили для вас погодинний план схуднення.

Основні правила схуднення

Послідовність та регулярність є найбільш важливі для досягнення результатів у втраті ваги. По-перше, слід уважно слідкувати за кількістю їжі, яку ви їсте протягом дня. Також, не залишити без уваги фізичні вправи, адже дієта разом із навантаженням збільшує позитивний вплив на організм.

Варто відзначити, що фізичні вправи дуже важливі для вашого організму, який біологічно пристосований до високої продуктивності та фізичної активності. 

Виконання фізичних вправ щоденно стимулює втрату ваги. Але слід знати, що якщо ви виконуєте вправи у вечірній час – прискорюється метаболізм, допомагаючи вам, таким чином, схуднути за коротший час.

Найголовніше, що слід запам’ятати – це те, що виконувати фізичні вправи потрібно щонайменше три рази на тиждень протягом мінімум тридцяти хвилин кожного разу, щоб зберегти здоров’я і життєві сили організму.

Пам’ятайте, що фізичне навантаження просто необхідне і дуже важливе для здорової людини. А в свою чергу, воно стимулює обмін речовин та спалює калорії, які ви споживали. Біг або їзда на велосипеді протягом двадцяти хвилин не тільки поліпшить ваш кровообіг, а й прискорить виведення токсичних речовин.

Хорошою ідеєю є погодинний план для втрати ваги, тому що дуже важко без конкретних запланованих дій добитися результату.

Розпишіть свій день по годинах, в який час, що і як робити. Вам також слід взяти до уваги час приймання їжі, адже контрольоване харчування приносить користь тілу, допомагаючи нам природно контролювати свою вагу.

План схуднення

Дієтологи рекомендують такий план схуднення:

  • 6:00 – 7:00

У цей ранковий час необхідно вживати більше рідини, щоб стимулювати травлення і роботу решти органів нашого тіла після нічного сну. Віддайте перевагу таким напоям як кава, фруктовий сік і звичайна вода – бажано холодна.

кава для схуднення
  • 8:00-9:00

У цей час доби наш організм потребує значного підвищення енергії, яку забезпечить хороший сніданок. Від сніданку залежить, як ви себе будете почувати цілий день. На сніданок бажано вживати:

Молочні продукти: сир, молоко, вершкове масло і йогурт.

Вуглеводи: хліб, продукти на основі кукурудзи.

Білки: яйця, м’ясо і крупи.

  • 11:00

Саме час, щоб перекусити. З’їжте що-небудь легке, як фрукти або крекери.

фрукти для схуднення
  • 12:00 – 13:00

Слід пам’ятати, що саме в цей час ваш організм готовий пообідати, оскільки в цей час найкраще засвоюються всі поживні речовини, які потрапляють з їжею.

Ви знаєте, що організм людини має біологічний годинник, і вчені встановили, що тіло краще приймає поживні речовини в цей час доби.

Обід повинен складатися з двох елементів, багатих на вуглеводи, наприклад, таких як рис і банан; м’ясо (білок) а також салат, який постачає ваш організм різними вітамінами і мінералами, які приносять велику користь різним системам у вашому організмі, покращуючи їхню роботу.

Що далі?

План схуднення після обіду:

  • 15:00 – 16:00

У цей час ваш організм вимагає чогось молочного. Отже, на підвечірок, вам слід віддати перевагу молочним стравам. Хорошою альтернативою є вівсянка; її високий вміст поживних речовин забезпечує організм енергією. У цей час доби також доречно було б з’їсти фрукти чи салати.

вівсянка для схуднення
  • 18:00 – 19:00

Настав час для вечері. І вона повинна містити крупи та інші злакові продукти до яких можна додати фруктів та меду. Печиво та джеми можна також з’їсти на вечерю.

  • 21:00 – 22:00

Перед сном не потрібно наїдатися, оскільки повний шлунок перешкодить вам заснути. Тож щоб потім не плакати через зайві кілограми, незадовго до сну з’їжте щось легке, як арахіс, мигдаль, яблуко або що-небудь з ягід, виноград.

Чому слід споживати легку їжу? Травна система залишається активною в нічний час, тобто вона інтенсивно продовжує працювати, виділяючи шлунковий сік та ферменти, які можуть викликати виразки і гастрит.

Не забувайте про водний баланс!

Вода – це біологічна потреба організму людини на клітинному рівні. Важко дати однозначну і універсальну відповідь щодо того, скільки води людина повинна випивати в добу. Все залежить від пори року і природної зони, але твердо можна сказати одне – без води людина може проіснувати від трьох до десяти діб.

Вода є одним із шести основних харчових елементів здорового харчування людини поряд з вуглеводами, білками, жирами, вітамінами і мінералами. Найважливішим пунктом будь-якої дієти є регулярний пиття води.

Коли ви п’єте достатню кількість води, обмін речовин в організмі прискорюється, що дозволяє вам витрачати більше калорій, навіть під час відпочинку.

Отже, ключовим моментом у раціоні харчування має бути вода, щоб тримати тіло зволоженим. Усі системи людського організму, а також рухові функції залежать від добре зволоженого тіла.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.