Поради для видалення негативної енергії з вашого будинку

Поради для видалення негативної енергії з вашого будинку
Поради для видалення негативної енергії з вашого будинку

Останнє оновлення: 31 січня, 2019

Наш будинок повинен бути фортецею, місцем, де ми відчуваємо себе вільними й розслабленими та можемо позбутися щоденної напруженості. Але дуже часто у багатьох проблемних ситуаціях середовище, в якому ми живемо, замість фортеці перетворюється на напружене й неприємне місце.

Тому ми дамо вам декілька порад для видалення негативної енергії з вашого будинку.

Зверніть увагу на те, як ви почуваєте себе вдома. Якщо ви часто сперечаєтеся зі своїм партнером, дітьми – цілком імовірно, що ваш будинок наповнений негативною енергією, а це може погано позначитися на загальному настрої та добробуті. Навіть присутність негативних осіб може вплинути на мікроклімат у вашому домі.

У більшості випадків найкращий спосіб змінити цю ситуацію – це почати із  внутрішніх змін, глибоко проаналізувавши своє життя, стосунки і все, що вас оточує.

Окрім цього внутрішнього аналізу, ви також можете вдатися до певних дій, які допоможуть видалити негативну енергію, що наповнює будинок, створюючи позитивний вплив на його мешканців, а також на відвідувачів.

Якщо ви раптом помічаєте певні не дуже позитивні зміни, як наприклад, постійні перепади настрою, бійки, або почуваєте себе некомфортно у власному будинку – це означає, що прийшов час вжити заходів.

Поради для видалення негативної енергії з будинку

 • Спеціалісти, обізнані в цьому питанні, стверджують, що шкідливо накопичувати вдома речі, особливо ті, якими ви не користуєтеся. Позбавившися їх, ви поліпшите енергію у приміщенні, а будинок стане охайнішим і красивішим.
 • Сонячне світло чудово очищує довкілля, тому слід відкривати вікна, щоб у будинку було якомога більше сонячного світла.
 • Якщо ви успадкували меблі або інші речі, було б добре здійснити ритуал очищення за допомогою ароматизаторів. Ці об’єкти можуть нести негативну енергію.
для видалення негативної енергії провітрюйте будинок
 • Важливо також правильно провітрювати будинок. Повітря слід оновлювати принаймні три рази на тиждень, для цього треба відкривати двері й вікна. Не тримайте штори й вікна закритими занадто довго.
 • Фрукти також допомогають позбутися поганої енергії, тому рекомендується завжди тримати свіжі фрукти на кухні або в їдальні.
 • Кімнатні рослини також корисні для створення затишку в домі.
 • Ще один ефективний метод – це мити підлогу сумішшю води й солі, розчинивши приблизно 6 столових ложок солі у відрі води.
 • Кактус чудово протистоїть поганій енергії. Поставте його поряд з вікнами.
 • Ще один дуже гарний варіант – це слухати заспокійливу музику вдома. Так ви зберетеся із думками й позбавитеся негативної енергії.
 • Крім того, робіть ароматерапію. Різноманітні ефірні масла або ароматизатори допоможуть очистити ваш будинок.
 • Дуже важливо також підтримувати в будинку чистоту й порядок. Безлад і брудні об’єкти притягують погані вібрації ….

Медитація…

медитація

Медитація – це завжди чудовий варіант вибору в подібних випадках. Вона прекрасно очищає від негативної енергії не лише будинок, а й думки. Звільніть себе від напруги, уявіть  все, що хочете, без остраху, без сумнівів, глибоко проаналізувавши внутрішні почуття.  Ви зможете відкрити в собі найкраще і стати найкращим для ваших рідних і близьких.

Перевантажений мозок не може досягти свого найбільшого потенціалу. Медитація усуває перешкоди, які занадто часто ми самі створюємо, а це оновлює життя. Боріться за свої мрії, щоб вони могли здійснитися. Фантазуйте, мрійте  і втілюйте їх у життя.

Змін а у ставленні оновлю є будь-кого. Любіть себе і докладайте зусилля, щоб стати кращим кожного дня. Пам’ятайте всі ці поради і насолоджуйтеся гармонією в своєму будинку, на що ви і ваша сім’я цілком  заслуговуєте.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.