Дізнайтеся, як позбутися негативних думок

Нижче ми розповімо вам, як позбутися негативних думок, щоб ви могли насолоджуватися кращим життям. Ви можете це зробити!
Дізнайтеся, як позбутися негативних думок

Останнє оновлення: 03 січня, 2019

Сучасний спосіб життя часто тягне за собою велику кількість стресу та негативного мислення. Ритм життя може стати настільки швидким, що у багатьох випадках негативні думки перетворюються на життєвий девіз, який дійсно може нам нашкодити. Дізнайтеся, як позбутися негативних думок.

У це може бути важко повірити, але думки дуже потужні.

Якщо наші думки повні негативу, ви будете руйнувати себе у мільйон способів протягом усього дня. Ви не будете почуватися добре, і життя буде здаватися незмінною битвою.

З іншого боку, якщо наші думки повні емоцій, які можуть надихнути та підбадьорити, ми побачимо багато різних результатів.

Щоб навчитися використовувати думки та дотримуватися здорового способу життя, варто приділяти пильну увагу певним дрібницям. Крім того, необхідно виправити певні дії та спробувати деякі нові.

Секрет полягає в тому, щоб знати, як прийняти зміни, які змушують нас відчувати себе добре в короткостроковій, середньостроковій та довгостроковій перспективі.

Нижче наведені рекомендації, які допоможуть вам зробити необхідні зміни, щоб не припинити розбиватися і почати радіти. Йдеться не про уникнення негативу за будь-яку ціну, а навпаки, про те, як керувати ним, щоб він не гнітив вас.

Ви готові замінити негативне мислення?

Рекомендації щодо того, як позбутися негативних думок

1. Змініть мову тіла

Якщо ви звикли горбитися, постійно рухати руками й ногами, а ваша мова тіла виказує ворожість до всіх і себе, то вам варто зробити кілька змін.

По-перше, виправте свою поставу. Завжди тримайте спину прямо. Ваше тіло подякує вам за це. Ви буде почуватися краще, а ваш настрій поліпшиться.

Крім того, коли ви сидите, не схрещуйте руки та ноги, особливо коли розмовляєте з кимось. Натомість намагайтеся тримати спину прямо, ноги на підлозі, а руки розслабленими (на столі, на колінах або де завгодно). Це допоможе вам зменшити відчуття незахищеності, відкрити діалог і справити краще враження.

2. Спілкуйтеся

позбутися негативних думок через спілкування
розмова з собою може також допомогти.

Фактично, психологи рекомендують фізичне навантаження в моменти високої напруженості, коли ви не почуваєтеся на висоті.

 • Потрібно взяти диктофон і висловити всі ваші турботи вголос, ніби ви говорите з тими, кому довіряєте, або з психологом.
 • Після цього просто зітріть запис. Немає потреби його зберігати чи навіть прослуховувати.

Оскільки ви не відчуваєте осуду з боку слухачів, ви зможете повністю все викласти. Так ви будете почуватися набагато більш вільними та більш готовими об’єктивно подивитися на ситуацію.

Є інші стратегії, які ви можете застосувати на практиці для полегшення. Основна ідея полягає в тому, щоб не тримати щось в собі й намагатися рухатися вперед.

3. Розслабте свій розум

позбутися негативних думок з медитацією
вдихнути

Річ у тім, щоб зосередити свою енергію на диханні протягом декількох (приблизно 5-10) хвилин, щоб знизити накопичену напругу і випустити її. Глибоке дихання з часом розчинить негативні думки.

Це допоможе вам краще їх усвідомити, щоб взяти під контроль ситуацію і замінити їх на позитивні думки.

4. Переверніть негативне мислення

поради, щоб позбутися негативних думок

Наприклад, якщо ви натрапили на з труднощі та сприймаєте їх як невдачі, ви втрачаєте можливість розвиватися та ставати сильнішими.

Під час конфліктів ви не повинні давати негативному мисленню вас контролювати і затьмарювати рішення. Вам доведеться пригальмувати (скільки потрібно), щоб перевернути таке мислення.

5. Використовуйте творчість на користь собі

позбутися негативних думок із творчістю

Зрештою, не завжди є одне рішення для будь-якої проблеми. Часто нам треба шукати нові шляхи й дещо змінювати підхід.

Звісно, здорова діяльність допоможе вам розвинути креативне мислення. Багато людей намагаються малювати, писати, танцювати тощо. Йдеться про динаміку.

6. Прогуляйтеся

Іноді зміна місця допоможе вам звільнити свій розум і думати чіткіше. Прогулянка в парку або на свіжому повітрі допоможе відволіктися і привести до ладу свої думки.

Однак пам’ятайте, що прогулянки лише для тих, хто відчуває перевантаження. Щотижневі прогулянки можуть допомогти уникнути крайнощів стресу і тривоги.

позбутися негативних думок на прогулянці

7. Зробіть перелік усього хорошого у своєму житті

Часто ми надто зосереджуємося на наших проблемах, настільки, що вони позбавляють життя всього хорошого. Отже, коли ви намагаєтеся позбутися негативних думок, спробуйте скласти перелік хороших речей.

Тоді ви будете пам’ятати про весь позитив, який у вас є, і що важливіше, наскільки це цінне. Контроль над думками – це повсякденне завдання, яке може бути простіше, якщо докласти трохи більше зусиль.

Це може вас зацікавити ...
7 фактів, які депресія приховує від вас
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
7 фактів, які депресія приховує від вас

Тут і зараз - ось що справді важливо. Не прив'язуйте себе до минулого і не переживайте занадто сильно щодо майбутнього. Дозвольте сонцю світити сьо... • Rebel, G. (2002). El lenguaje corporal: lo que expresan las actitudes, las posturas, los gestos y su interpretación. Edaf.
 • Edwards MK, Rosenbaum S, Loprinzi PD. Differential Experimental Effects of a
  Short Bout of Walking, Meditation, or Combination of Walking and Meditation on
  State Anxiety Among Young Adults. Am J Health Promot. 2018 May;32(4):949-958.
  doi: 10.1177/0890117117744913. Epub 2017 Dec 7. PubMed PMID: 29216745.
 • Jenson, W.R., Olympia, D., Farley, M. and Clark, E. (2004), Positive psychology and externalizing students in a sea of negativity. Psychol. Schs., 41: 67-79. doi:10.1002/pits.10139
 • Bartholow, B.D., Pearson, M.A., Dickter, C.L., Sher, K.J., Fabiani, M. and Gratton, G. (2005), Strategic control and medial frontal negativity: Beyond errors and response conflict. Psychophysiology, 42: 33-42. doi:10.1111/j.1469-8986.2005.00258.x
 • Breathing Techniques for Stress Relief. WebMD. https://www.webmd.com/balance/stress-management/stress-relief-breathing-techniques#1

Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.