5 cпособів підвищення сексуального бажання

16 Січня, 2019
Якщо у людини відсутній сексуальний потяг, не можна зневажати цю проблему, оскільки секс – це частина життя і дуже важливо отримувати від нього насолоду.

Чи чули ви коли-небудь про сексуальні емоції? Вони є частиною нашого життя. Щоб підвищити сексуальне бажання необхідний потяг, привабливість, а також закоханість.

У кожного відчуття своє значення, але коли йдеться про секс, вони поєднуються.

Розгляньмо їх детально:

 • Потяг: це те, що веде нас до пошуку сексуальної насолоди. Це не тільки психологічний фактор, оскільки він посилюється у процесі дорослішання або гормональних змін.
 • Привабливість: як тільки у вас виникає бажання, щось привертає вас до певної людини, навіть не очікуючи цього.
 • Любов: це той етап, коли всі три відчуття поєднуються. Ви закохуєтеся, коли посилюється потяг та симпатія до певної людини.

В ідеалі це буде людина, яка відповідає вашим потребам.

Що таке сексуальне бажання?

Це двигун сексуальності. Якщо висловлюватися простими словами, це бажання мати сексуальні стосунки з іншою людиною.

Помилка полягає у тому, що деякі ототожнюють сексуальне бажання зі збудженням. Останнє є фізіологічною реакцією, коли ви визнаєте своє збудження, що проявляється в ерекції у чоловіків, наприклад.

Бажання, з одного боку, є лише рушійною силою, що штовхає до пошуку насолоди. У деяких випадках часто буває бажання, але може бути щось, що блокує сексуальне збудження.

Також зверніть увагу на статтю: Я любила тебе, доки моя гідність не сказала “досить”

Через що можна не досягти сексуального збудження?

хлопець та дівчина у ліжку

У деяких випадках думки можуть не дати вам розслабитися під час сексуального акту. Можливі наступні ситуації:

 • Страхви не хочете почуватися ніяково або ж боїтеся бути відштовхнутими через невпевненість у своїй привабливості.
 • Тривогави переживаєте через те, що може трапитися, тому не дозволяєте собі розслабитися. Просто відпустіть свої страхи, не думайте і розслабтеся!
 • Стресце ворог будь-якої діяльності. Звісно, хвилювання також може блокувати сексуальні емоції.
 • Осуд: від нього важче відучитися, ніж цьому навчитися. У суспільстві багато заборон, порушуючи які, людина почувається винною. Звільніться від осуду!
 • Спілкування: це необхідний елемент усіх стосунків. Це можливість висловлення своїх справжніх почуттів та емоцій.
 • Пристрастьу цьому випадку йдеться не тільки про тілесні інстинкти. Негативні емоції у повсякденному житті не дадуть вам розслабитися і вільно насолоджуватися сексуальним життям.
 • Необізнаністьнема нічого кращого, ніж відкривати можливості людського тіла. Іноді навіть страшно щось спробувати, але якщо ви володієте певними знаннями, ніщо не стане для вас несподіванкою.
 • Медикаменти: певні ліки, скажімо, антидепресанти чи пігулки від тиску, мають побічну дію, що проявляється у зниженні лібідо.

Чи можна розв’язувати проблему з відсутністю сексуального бажання?

На щастя, можливо підвищити сексуальний потяг як у чоловіків, так і у жінок.

Сексуальний потяг закладений у ДНК, але іноді його треба вивільнити. Зверніть увагу на такі способи підвищення сексуального бажання:

1. Фізичний контакт

Відсторонення від партнера може початися з певної перерви у стосунках. Люди роблять паузу у стосунках, не обговоривши все з партнером; вони відділяються один від одного.

Таким чином фізичний контакт зникає. Ласка, обійми, поцілунки забуваються. З ними зникає і секс.

Не забудьте прочитати статтю: Як покращити ерекцію партнера

2. Не забувайте про еротичні ігри

збудженна пара

Власне для незабутньої ночі кохання, не потрібно дуже старатися. Не потрібно грати в еротичні ігри чи застосовувати різні еротичні предмети, які вам не подобаються.

Достатньо спитати партнерку чи партнера, що їм подобається і намагатися разом реалізувати фантазії.

3. Вийдіть за рамки звичного

Коли ви в останнє експериментували? Людство звикло до швидкого темпу життя з певними правилами та розкладом, що сексуальне життя стало теж нудним та одноманітним.

Фактично, якщо б ви закрили очі, ви б повторили всі свої дії без помилок.

Варто вносити новизну у стосунки та не боятися експериментувати.

4. Фрази-стимули

сексуальні фрази

Важливо пам’ятати про цінності та традиції у стосунках з вашим партнером, щоб не образити почуття один одного. Сексуальний флірт – це ніжна розмова. Необхідно знати один одного, щоб знати межу, яку не варто переходити.

5. Любіть себе

Не всі мають сміливість любити і прийняти себе. Усі попередні кроки марні, якщо ви не любите себе. Впевнена, щаслива людина завжди буде бажана і не буде соромитися в ліжку.

Час вивчити себе з голови до п’ят в буквальному сенсі. Прислухайтесь до своїх емоцій та фізичних потреб. Чого вам хочеться? Чи є щось, що вам не подобається?

Підтримуйте позитивний настрій, будьте енергійними, з чистими думками.

Пам’ятайте, що у спальні нема обмежень, якщо цього хочуть обоє партнерів.

Звісно, потрібно також дбати про здоров’я. Мається на увазі не тільки збалансоване харчування, але й фізичні вправи.

Підтримуйте гарний зовнішній вигляд! У такий спосіб ви показуєте партнеру, як ви себе любите, пробуджуючи його сексуальні фантазії.

 • Echeverría-Lozano, A. (2017). Deseo sexual en jóvenes de la Ciudad de México: amor vs. placer. Journal of Behavior, Health & Social Issues, 9 (2), 45–53. https://doi.org/10.1016/j.jbhsi.2017.10.001
 • Ferreira, LC, Narciso, I. y Novo, RF (2012). Intimidad, deseo sexual y diferenciación en la pareja: una revisión teórica y metodológica. Revista de terapia sexual y marital, 38 (3), 263–280. https://doi.org/10.1080/0092623x.2011.606885
 • Lazar, Susan; Licthenberg, Joseph D. (2005). Placer sensual, excitación sexual y feminidad: apreciar la respuesta sexual femenina. Psychoanalytic Inquiry, vol. 23, No. 4, p. 592-614, 2003. Copyright 2003 The Analytic Press, Inc. Traducido y publicado con autorización de The Analytic Press, Inc. http://www.aperturas.org/articulo.php?articulo=347