Поради Росіо Гіл Редондо щодо догляду та омолодження шкіри

У цьому інтерв'ю дерматолог Росіо Гіл Редондо розповідає про новітні методи омолодження шкіри та процедури догляду за шкірою. Читайте далі!
Поради Росіо Гіл Редондо щодо догляду та омолодження шкіри

Останнє оновлення: 25 червня, 2020

Красива шкіра – це здорова шкіра. Шкіра вимагає спеціального догляду, щоб залишатися здоровою. У цьому інтерв’ю дерматолог Росіо Гіл Редондо розмовляє з нами про омолодження шкіри.

“Сонце – одна з головних причин старіння, оскільки воно призводить до втрати еластичності шкіри, появи зморшок, небажаних пігментацій, таких як мелазма або сонячні лентигіни, і розширення судин, особливо на шиї та грудях”.

-Доктор. Росіо Гіл Редондо-

Найбільший орган у вашому тілі

Шкіра є найбільшим органом. Її довжина майже 2 метри, вона виконує дуже важливі функції: захищає організм від сонячного світла, температури та бактерій та підтримує зволоження. Шкіра дає людині змогу відчувати і переживати; це канал надзвичайних відчуттів, про який треба піклуватися.

Усі мріють мати бездоганну шкіру, оскільки її зовнішній вигляд є синонімом краси. Таким чином, багато хто вдається до новітніх процедур для підтримки молодості, еластичності та блиску. Однак є набагато більше, ніж просто фізичний аспект.

Атопічний дерматит, розацеа, вугрі, родимки… Багато шкірних покривів потребують належного догляду. Догляд за шкірою передбачає насамперед захист та профілактику. Не можна забувати, що сонячні промені – один із найгірших ворогів шкіри. Рак шкіри та передчасне старіння пов’язані саме з перебуванням на сонці.

Інтерв’ю з Росіо Гіл Редондо про омолодження шкіри

Доктор Росіо Гіл Редондо має ступінь в університеті Алкала та спеціалізується з дерматології в університетській лікарні Гвадалахари. Вона працює в різних медичних центрах, а також викладає курси та проводить конференції.

З власного досвіду вона може з точністю стверджувати, що магічних засобів для омолодження шкіри не існує. Найважливішим у більшості випадків, наприклад, у разі акне або інших станів шкіри, є відповідні знання про догляд за шкірою. Ніколи не можна ігнорувати такі аспекти, як захист від сонця, процедури чищення та відповідного макіяжу.

Крім того, періодична перевірка родимок, які у вас були давно, або нових, які ви помітили після минулого літа, також виходить за межі простої естетики: йдеться про здоров’я та самопочуття.

Питання. Ми багато разів чули, що догляд за шкірою залежить від типу шкіри. Які основні типи шкіри та що потрібно враховувати?

Це чотири типи шкіри: нормальна, жирна, суха та комбінована. Щоб їх класифікувати, ви повинні врахувати такі характеристики, як м’якість, блиск, лущення… Попри цей розподіл, кожна шкіра може поводитися по-різному через такі чинники довкілля, як погода.

Питання. Ми знаємо, що є більш чутливі ділянки шкіри, які потребують особливого догляду. Що ми можемо зробити, щоб подбати про них?

Найбільш чутливі ділянки – це ті, що складаються з тоншої шкіри, наприклад, шкіра навколо очей і губ. Для догляду за ними потрібно щодня їх зволожувати спеціальними кремами та не забувати про захист від сонця.

захист від сонця для омолодження шкіри

Питання. Сьогодні підвищені ризики впливу сонячних променів. Чи дійсно важливий цей чинник, коли йдеться про догляд за шкірою?

Сонце – одна з головних причин старіння, оскільки воно призводить до втрати еластичності шкіри, зморшок, небажаних пігментацій, таких як мелазма або сонячні лентигіни, і розширення судин, особливо на шиї та грудях.

Більш важливим, ніж це, є ризик розвитку раку шкіри, який може потребувати хірургічної операції з наступними естетичними наслідками, окрім ризику смертності від появи деяких типів раку шкіри, наприклад, меланоми.

Питання. Чому так важливо робити пілінг і зволожувати шкіру обличчя?

Чистка обличчя важлива, оскільки вона усуває забруднення, що відкладаються протягом дня, а також сліди від макіяжу. Зволоження важливе для підтримки текстури шкіри та задоволення її потреб, залежно від типу шкіри.

Пілінг допомагає позбуватися клітин рогового шару – найбільш поверхневого шару шкіри, який організм природним чином усуває за кілька днів. Тому я рекомендую пілінг у тих випадках, коли це потрібно, наприклад, для шкіри, схильної до закупорених пір або неправильної текстури. Я не раджу його у випадках чутливої ​​шкіри, схильної до подразнень.

Питання. Чи треба уникати макіяжу?

Людям зі схильною до вугрів шкірою не варто використовувати комедогенний макіяж та креми, щоб уникнути майбутніх уражень.

Питання. Зростає занепокоєння щодо запобігання старінню шкіри. Чи можете ви розповісти про найінноваційніші методи лікування, які пропонують клініки?

Один із найбільш інноваційних методів омолодження шкіри – біофотонічна терапія, яка використовує флуоресцентне світло для стимулювання вироблення колагену та поліпшення тонких зморшок та шрамів від прищів, зменшення розміру пор та поліпшення текстури шкіри та її загальної якості.

Ще одним методом лікуванням є радіочастотна обробка, яка нагріває глибокі шари шкіри для стимулювання вироблення колагенових та еластинових волокон, покращуючи в’ялість тіла та обличчя.

засоби омолодження шкіри

Питання. Чи не могли б ви розповісти нам трохи про атопічний дерматит? Ми знаємо, що це дуже поширене захворювання шкіри, яке особливо вражає новонароджених. Що його викликає?

Атопічний дерматит – одна з найчастіших причин звернення до дерматолога. 10-20% дітей віком до 10 років можуть страждати на це захворювання в різній мірі. Він може вплинути навіть на якість життя і сну в помірних і важких випадках. Цей стан викликаний генетично схильною зміною шкірного бар’єра, яка може бути спровокована чинниками довкілля. Це запускає запальний процес, який викликає почервоніння, свербіж та лущення.

Питання. Чи могли б ви сказати, які найпоширеніші причини звернення до дерматолога?

Найбільш поширені звернення стосуються прищів, розацеа, себорейного дерматиту, родимок, псоріазу, атопічного дерматиту та вірусних інфекцій, таких як вірусні бородавки та контагіозний молюск. Останні з них здебільшого вражають дітей.

Я також часто бачу передракові стани, такі як актинічний кератоз та рак шкіри, зокрема карциному базальної клітини та епідермоїдна карцинома. Вони частіше бувають у людей похилого віку.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.