Поширені помилки чоловіків у сексі

Реальний секс - це не те, що ви бачите в порно. У реальному житті кожна людина має різні потреби і уподобання. У цій статті ви дізнаєтеся про популярні помилки чоловіків у сексі.
Поширені помилки чоловіків у сексі

Останнє оновлення: 15 вересня, 2019

Коли справа доходить до сексу, у кожного різні смаки. З цієї причини, якщо в парі немає порозуміння, вони не можуть насолоджуватися задовільним статевим життям. Через це часто трапляються помилки чоловіків у сексі. У цій статті ми розповімо вам, які найпоширеніші помилки статевого характеру і як їх уникнути.

Помилки чоловіків у сексі: 7 поширених випадків

1. Вважають, що всі жінки люблять те саме

Ми б хотіли почати з того, що всі люди різні, коли йдеться про секс. Тому помилково вважати, що є певні практики, яким подобаються всім жінкам.

Це не так. Попри міфи та легенди, деякі жінки люблять те, що інші терпіти не можуть. Це так просто. Щоб уникнути цієї помилки, спілкуйтеся зі своїм партнером, щоб дізнатися один одного і з’ясувати, що подобається і приносить задоволення.

Багато людей дійсно збуджуються, коли їх запитують, що їм подобається, і як краще їх задовольнити.

2. Не стимулюють клітор належним чином

жіночий клітор у сексі
Клітор – статевий орган, що є ключем до жіночого оргазму, тож брак стимулювання клітора під час статевого акту є однією з найпоширеніших помилок.

Проте клітор є надзвичайно чутливим органом, який треба стимулювати дуже обережно.

Адже простого стимулювання клітора не достатньо… Ви повинні робити це добре. У цьому сенсі ви повинні пам’ятати, що це орган з тисячами нервових закінчень і що занадто грубе стимулювання може завдати болю.

3. Вважають, що все має бути схоже на порно

На жаль, коли йдеться про порно, секс не показують таким, яким він є насправді. Він не є реальними. Отже, ви не повинні вважати порно-відео надійними джерелами того, яким має бути секс.

У порновідео зазвичай показують сюжети, спрямовані, перш за все, на уяву і задоволення чоловіків, тому багато жінок не люблять порно.

Однією з найпоширеніших помилок є віра в те, що секс у порно є ідеальним або навіть нормальним. Треба поговорити зі своїм партнером, щоб вирішити разом, чи хочете ви спробувати відтворити певні сцени або позиції. Тільки завдяки хорошому спілкуванню ви обоє будете насолоджуватися задовільним сексом.

4. Часті помилки чоловіків у сексі: швидкий перехід

поширені помилки чоловіків у сексі
Прелюдія допомагає жінкам змаститися і стимулює обох партнерів.

Такі помилки чоловіків у сексі, напевно, найпоширеніші. Дійсно, багато чоловіків вважають, що метою сексу є проникнення і оргазм.

Однак для того, щоб сексуальні стосунки були цілком задовільними, такі прелюдії, як масаж, погладжування, поцілунки та обійми, так само важливі, як і сам оргазм.

Тому не поспішайте. Натомість приділіть певний час зусиллям для попередніх ласк. Крім того, не будьте упередженими, і ви помітите, що ці заняття можуть принести стільки ж – якщо не більше – задоволення, ніж сам акт проникнення.

Ми рекомендуємо вам прочитати: 5 cпособів підвищення сексуального бажання

5. Не звертають увагу на час після сексу

Так само, як і прелюдії, дуже важливі й моменти після сексу. Холодне ставлення, засинання або віддаленість після сексу можуть мати негативні наслідки і впливати на рівень задоволення жінки.

Тому для пари важливо підтримувати настрій і продовжувати обіймати, пестити й цілувати один одного після оргазму. Це означає, що любов і загальний настрій мають тривати.

6. Запитують: «У тебе був оргазм?»

жіночий оргазм
Хоча оргазм є важливою частиною статевих стосунків, вони цим не обмежуються.

Жінки відчувають оргазм по-іншому, але, незалежно від цього, секс – це не просто оргазм, він дає й інше задоволення. Насправді, сексуальні стосунки без оргазму, не є невдалими.

Тому запитання «У тебе був оргазм?», може поставити жінку в незручне становище, тобто вона може збрехати, щоб її партнер почувався добре. Крім того, людина, яка ставить таке питання, демонструє свою невпевненість.

Ми рекомендуємо вам прочитати: Як допомогти їй досягти оргазму

7. Свідомо відстрочують завершення, думаючи, що чим довше, тим краще

Це є ще однією величезною помилкою статі. У сексі головне не кількість, а якість. Насправді, згідно з дослідженням, здоровий статевий акт повинен тривати від 7 до 13 хвилин.

З іншого боку, він може бути занадто коротким, якщо триває менше ніж дві хвилини і занадто довгим, якщо триває від 15 до 30 хвилин.

У будь-якому випадку, секс має тривати так довго, як пара цього хоче. Обидва партнери повинні почуватися задоволеними й насолоджуватися ним, незважаючи на тривалість.

Тепер ви знаєте про загальні помилки чоловіків у сексі. Вірте чи ні, вони надзвичайно поширені і – якщо ви чоловік – швидше за все, ви їх робили. Проте це не ваша провина, просто варто навчитися їх виправляти.

Найважливіше пам’ятати, що всі люди унікальні, мають власні уподобання та потреби. Тому тільки хороше спілкування гарантуватиме, що ваш партнер знає, що вам подобається, і завдяки йому ви почуваєтеся добре.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.