Прості способи відбілювання зони під пахвами вдома

відбілювання зони під пахвами
Прості способи відбілювання зони під пахвами вдома

Останнє оновлення: 13 листопада, 2018

Шкіра під пахвами може темнішати або змінювати колір. Причина може критися у спадковості, невдалому видаленню волосся за допомогою тупої бритви, або ж у використанні дезодорантів з поганим складом. На щастя існують прості способи відбілювання зони під пахвами.

Незалежно від причини, темна шкіра під пахвами виглядає непривабливо і негативно впливає на самооцінку. Багато людей не можуть носити майки та футболки, тому що соромляться своїх пахв. Сьогодні ми поговоримо про деякі прості способи відбілювання зони під пахвами, а також поліпшення здоров’я шкіри.

На полицях магазинів можна побачити безліч засобів, які обіцяють відбілити зони під пахвами і видалити темні плями. На жаль ціна цих продуктів залишається досить високою.

Чудовою альтернативою є виготовлення домашнього засобу. При регулярному використанні ви помітите хороший ефект ваших старань. Чи готові ви дізнатися про природні методи відбілювання зони під пахвами?

Скраб з лимоном і цукром

Цей природний скраб є першим кроком на шляху до помітно біліших пахв та цілковитого усунення потемніння. Через високий вміст кислоти лимон слід наносити на шкіру тільки на ніч. Вплив сонячного світла може мати несприятливі наслідки для шкіри.

Лимон є дуже потужним відбілювальним засобом, а цукор допомагає природно відлущити і видалити мертві клітини.

Просто змішайте столову ложку цукру з половиною склянки лимонного соку. Нанесіть суміш безпосередньо на зону пахв і залиште на 15 хвилин. Потім слід сполоснути і висушити шкіру. Відбілювання зони під пахвами цим засобом, як бачите, не вимагає великих коштів

Крем для домашнього відбілювання зони під пахвами

Мед для відбілювання зони під пахвами
За допомогою цих доступних інгредієнтів можна зробити власний відбілювальний крем для видалення темних плям і природного освітлення шкіри під пахвами. Щоб його приготувати, змішайте в мисці столову ложку меду, сік одного лимона і дві столові ложки вівсяних пластівців. Нанесіть утворену пасту безпосередньо під пахви і залиште на 10 хвилин.

Лимонний сік

Чи не найпростішим способом відбілювання шкіри пад пахвами є нанесення соку безпосередньо на зону пахв перед сном.

Лимон є природним в’яжучим засобом, який допомагає глибоко очистити шкіру і стимулює видалення мертвих клітин. Просто нанесіть лимонний сік, щоб очистити пахви, залиште на 30 хвилин і змийте перед сном.

Йогурт і вівсянка

Вівсянка для освітлення шкіри
Поєднання йогурту та вівсянки ефективно освітлює і відлущує шкіру. Це допомагає зменшити темні плями під пахвами, в першу чергу, за рахунок видалення мертвих клітин.

Просто змішайте столову ложку йогурту з половиною чайної ложки подрібненого вівса. Втирайте суміш в зону під пахвами обережними коловими рухами, а потім змийте холодною водою.

Перекис водню

Освітлення перекисом водню
Ще одним економним та ефективним способом усунення темних пахв є використання перекису водню. Цей натуральний продукт допомагає видалити всі різновиди плям, але слід використовувати його з обережністю, щоб уникнути потенційної алергічної реакції.

Рекомендують обирати менш концентрований перекис водню, щоб не подразнювати шкіру. Просто нанесіть його на зону під пахвами, залиште на 10 хвилин, а потім промийте холодною водою.

Хочете дізнатися більше? Читайте: 5 способів вивести плями поту з одягу

Яблучний оцет

Цей продукт містить натуральні кислоти, які запобігають розмноженню бактерій на шкірі. Крім того, він дуже ефективний як відбілювальний засіб і нейтралізує запах в пахвовій області.

Просто змішайте рівні частини води і яблучного оцту та нанесіть на зону під пахвами за допомогою м’якої тканини.

Ви можете використовувати лише яблучний оцет, але тоді спершу випробуйте засіб на невеликій ділянці шкіри, щоб переконатися, що він не викликає алергічної реакції.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.