Простий рецепт: часник із молоком, щоб заспокоїти ішіас

Якщо ви не переносите лактозу, цілком можливо приготувати часникове молоко з рослинних альтернатив. Подрібнення часнику перед приготуванням дозволяє використати всі його властивості.
Простий рецепт: часник із молоком, щоб заспокоїти ішіас

Останнє оновлення: 06 січня, 2019

Ішіас – це стан, за якого сідничний нерв постійно роздратований, у результаті чого хвора людина відчуває біль.

Біль може з’являтися в нижній частині спини і до ніг.  Іноді біль поширюється навіть на ноги.

Ця хвороба є однією з основних причин втрати робочого часу.  Це особливо поширено серед чоловіків. Хоча жінки також регулярно страждають на ішіас.

Ішіас може також вплинути на здатність людей до виконання щоденних завдань. Майте на увазі, що біль може тривати протягом декількох днів.

Біль виникає, коли сідничний нерв запалений або знаходиться під натиском. Як правило, він виникає через травму, наприклад, спинномозкову грижу чи стеноз хребетного каналу.

Більшість випадків супроводжується дискомфортними відчуттями, наприклад, поколюванням, онімінням і слабкістю в м’язах ніг.

На щастя, є природні засоби, які допомагають заспокоїти ішіас, завдяки своїм знеболювальним і протизапальним властивостям. Ці властивості прискорюють відновлення та, водночас, полегшують симптоми.

Одним із таких засобів є давній рецепт під назвою часникове молоко. Сьогодні він є поширеною альтернативою лікування ішіасу.

У цій статті ми обговоримо його корисні властивості. Ми також поділимося з вами легким рецептом для приготування часникового молока в домашніх умовах.

Ви маєте спробувати це!

Ішіас: переваги використання часникового молока для лікування 

біль у попереку

Часникове молоко – це натуральний напій, який користується популярністю в народній медицині завдяки своїм лікувальним і профілактичним властивостям.

У багатьох культурах його використовували для боротьби з кишковими паразитами. Воно також допомагало при вірусних і бактеріальних інфекціях.

Проте в останні роки визначили й інші цікаві властивості часникового молока. Цей напій знімає нервовий біль, бо працює як протизапальний засіб і антиоксидант.

Це відбувається завдяки численним сполукам, які воно містить. Часникове молоко багате на сірчисті сполуки та необхідні поживні речовини, як-от:

Воно також виступає як природний антибіотик, оскільки має природну функцію боротьби з мікроорганізмами.

Ця перевага відіграє життєво важливу роль в полегшенні болю, бо дисбаланс бактерій, які допомагають організму, пов’язаний із запаленням.

Як приготувати цей ефективний протизапальний засіб?

біль у спині, часник

Часникове молоко отримують шляхом варки зубчиків часнику в молоці.  Напій, який ви отримуєте, можна підсолодити медом. Але це не допоможе позбутися часникового смаку.

Не треба готувати цілі зубчики часнику в молоці. Це не дасть деяким з екстрактів виділитися в молоко.

Ось чому ви повинні розмолоти чи подрібнити зубчики перед тим, як додавати їх.

Більшість людей використовує коров’яче молоко.  Проте вегетаріанці і ті, хто не переносить лактозу, мають й інші варіанти. Ви можете використовувати рисове, мигдалеве чи соєве молоко у цьому рецепті.

Інгредієнти

  • 5 зубчиків часнику
  • 1 склянка (250 мл) молока
  • 2 столові ложки (50 г) меду (за бажанням)

Приготування

  • Очистіть часник і подрібніть зубчики.  Це можна зробити за допомогою ступки, наприклад. Як варіант, ви також можете нарізати часник тонкими скибочками.
  • Потім додайте часник у молоко, яке ви вибрали. Поставте молоко на слабкий вогонь на 15 хвилин.
  • Якщо ви вважаєте за краще не варити суміш, існує інший варіант. Подрібніть або поріжте часник і залиште його в молоці на мінімум дві години.  Це дозволяє часнику випустити свої сполуки в молоко.

Як вживати часникове молоко

  • Щоб отримати сильний ефект проти ішіасу, пийте одну чашку (від 200 до 250 мл) часникового молока на добу. Якщо це занадто багато на один раз, розбийте приймання. Ви можете розділити його на дві чи три порції на день.
  • Пийте його, доки біль повністю не зникне

Для швидкого й ефективного відновлення пам’ятайте про інші речі, які необхідно робити. Ви маєте змінити деякі з ваших щоденних звичок, а також уникати фізичного навантаження протягом вживання засобу.

Відпочинок дуже важливий для полегшення симптомів ішіасу. Водночас так само важливо уникати діяльності, що вимагає великих зусиль. Це не дозволить ішіасу повернутися.

Крім того, необхідно стежити за поставою. Переконайтеся, що ви маєте правильну поставу весь час.

Незалежно від зміни способу життя цей напій може багато зробити для зменшення болю.

Якщо ви будете вживати всі необхідні запобіжні заходи, проте біль все ще залишається, зверніться до лікаря.

Це може вас зацікавити ...
Як лікувати ішіас і болі в попереку
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Як лікувати ішіас і болі в попереку

Пацієнти відчувають ці проблеми від напруги, сидячи і не рухаючись протягом тривалого часу. Про те, як лікувати ішіас та болі в попереку читайте да...
Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.