Протеїновий коктейль з коноплею та зеленими овочами

Якщо ви поєднаєте зелені овочі та насіння коноплі, то отримаєте справжню вітамінну бомбу з високим вмістом незамінних жирних кислот Омега-3 та протеїнів. У цій статті ми розповімо, як отримати неймовірні переваги від вживання цих продуктів, приготувавши корисний протеїновий коктейль.
Протеїновий коктейль з коноплею та зеленими овочами

Останнє оновлення: 12 липня, 2020

Поживний протеїновий коктейль на основі насіння коноплі та зелених овочів – це один з найкращих напоїв для тих, хто прагне підтримувати стабільну вагу або набрати м’язову масу. Не забувайте, що цей напій не лише стимулює процес відновлення м’язів після мікророзривів, але й поповнює запаси енергії в організмі та допомагає побороти надмірну нервозність.

Цей напій став дуже популярним серед професійних спортсменів та людей, які часто займаються фітнесом, адже з його допомогою можна отримати додатковий протеїн, не вдаючись при цьому до вживання комерційних харчових добавок.

До того ж завдяки високому вмісту органічних інгредієнтів такий протеїновий коктейль позитивно впливає на самопочуття. При цьому вам не потрібно буде хвилюватися через перевищення рекомендованої добової норми калорійності, адже напій на основі насіння коноплі та зелених овочів є низькокалорійним.

Які неймовірні переваги має протеїновий коктейль на основі зелених овочів та насіння коноплі?

Варто зауважити, що напій на основі насіння коноплі та зелених овочів не лише сприяє набору м’язової маси та прискорює відновлення м’язів після мікророзривів, але й має цілу низку інших неймовірних переваг. Якщо ви будете регулярно вживати такий протеїновий коктейль, то не лише забезпечите організм рекомендованою нормою білків, а й покращите роботу всіх внутрішніх органів та систем.

Протеїни – це макроелементи, які є невіддільною частиною головних структур в організмі людини. Вони впливають на метаболізм, вироблення гормонів, стан м’язів та багато інших важливих процесів. Поповнюючи запаси протеїнів в організмі, ви знижуєте ризик розвитку захворювань та зберігаєте стабільну вагу.

насіння коноплі для коктейлю

Варто зауважити, що насіння коноплі здобуло популярність завдяки високому вмісту білків, натуральних антиоксидантів та корисних жирів.

Протеїновий коктейль на основі зелених овочів та насіння коноплі допомагає поповнювати запаси білків в організмі саме завдяки насінню коноплі. Не забувайте, що цей продукт є досить легким для травлення, а ще він не містить глютен. До того ж насіння коноплі вирізняється високим вмістом жирних кислот Омега-3 та антиоксидантів, які допомагають залишатися в гарній формі.

Поєднавши насіння коноплі із зеленими овочами, ви отримаєте низькокалорійний напій, який чудово впишеться у будь-який раціон. Якщо ви будете вживати такий коктейль на регулярній основі, то зможете поповнити запаси енергії в організмі, позбутися тяги до шкідливих перекусів, а також зможете зберегти м’язову масу, особливо під час виконання вправ з високим рівнем інтенсивності.

Неодмінно спробуйте цей поживний протеїновий коктейль!

Рецепт протеїнового коктейлю з насінням коноплі та зеленими овочами

протеїновий смузі з коноплею

Для приготування цього зеленого смузі вам знадобиться рослинне молоко, а також улюблені фрукти та овочі.

Ми пропонуємо вам простий рецепт протеїнового коктейлю з овочами та насінням, основу якого складають банани. Не забувайте, що цей фрукт допомагає поповнити запаси енергії в організмі природним шляхом. Ми також рекомендуємо взяти за основу коктейлю мигдальне молоко, адже воно містить незамінні амінокислоти та корисні жирні кислоти Омега-3.

Інгредієнти:

 • 2 спілі банани
 • 5 листків капусти браунколь
 • 1 столова ложка пасти тахіні (15 г)
 • 2 столові ложки насіння коноплі (30 г)
 • 2 склянки мигдального молока (500 мл)
 • 1/2 склянки ягід годжі (60 г)
 • подрібнені горішки та насіння коноплі (для подачі)

Спосіб приготування:

 • Перш за все потрібно почистити банани та нарізати їх невеликими шматочками.
 • Листя браунколя потрібно ретельно помити та помістити в чашу стаціонарного блендера.
 • Додайте шматочки банана та налийте мигдальне молоко.
 • Збивайте впродовж 15-20 секунд до отримання однорідної консистенції.
 • Після цього додайте до суміші насіння коноплі, ягоди годжі та столову ложку пасти тахіні.
 • Продовжіть збивати, доки коктейль не стане однорідним. Не забувайте, що грудочок у готовому напої немає бути.
 • Протеїновий коктейль можна подавати одразу після приготування, прикрасивши його подрібненими горішками та насінням коноплі.
 • Пити такий коктейль можна і перед тренуванням, і після нього. На бажання ви можете вживати цей напій під час перекусу.

Про що потрібно пам’ятати, перш ніж внести протеїновий коктейль до щоденного раціону?

Зверніть увагу, що протеїновий коктейль є лише доповненням до раціону, а не єдиним дозволеним продуктом. Його в жодному разі не можна вживати замість основної страви або замінювати ним інші рекомендовані харчові добавки. Так, цей напій справді допомагає підтримувати стабільну вагу та набирати м’язову масу, проте не варто очікувати від нього чудодійного ефекту.

Ця інформація є дуже важливою, адже багато споживачів помилково вважають, що протеїновий коктейль можна вживати замість спеціальних харчових добавок для спортсменів, які містять велику кількість білків. Ба більше, чомусь деякі споживачі сподіваються, що одного протеїнового коктейлю є більше, ніж достатньо, щоб залишатися у формі.

Будьте дуже обережними! Попри всі свої неймовірні переваги, протеїнові коктейлі не є панацеєю, тож не варто сподіватися, що вони будуть діяти самостійно. Дуже важливо не лише пити корисний напій з насінням коноплі та зеленими овочами, але й правильно харчуватися, боротися із зайвою вагою, виконувати вправи для набору м’язової маси та вести здоровий спосіб життя в цілому.

Чи хотіли б ви регулярно готувати протеїновий коктейль на основі насіння коноплі та зелених овочів у домашніх умовах?

Як бачите, цей напій є чудовим способом додатково збагатити свій організм білками. Тим паче, зелений смузі містить інші корисні інгредієнти, які повинні бути частиною збалансованого раціону для гарного самопочуття. Неодмінно спробуйте поживний та смачний коктейль!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.