Рекомендації, щоб не зірватися з дієти

Щоб не зірватися з дієти, важливо сприймати це як зміну способу життя, а не лише як те, чим можна тимчасово скористатися, щоб досягти бажаної ваги.
Рекомендації, щоб не зірватися з дієти

Останнє оновлення: 17 березня, 2019

Ви не знаєте, як не зірватися з дієти? Чи хотіли б ви мати здоровий спосіб життя, не стикаючись з багатьма збоями? Перш за все, важливо не втрачати надію.

У цій статті ми наведемо деякі принципи, щоб допомогти процесу. Найважливіше те, що вони допоможуть вам у довгостроковій перспективі.

Готові? Зверніть увагу і, що більш важливо, почніть діяти.

1. Припиніть вважати дієту покаранням і сприймайте її як довгострокову зміну

як не зірватися з дієти
сприймають їх як негативні наслідки свого способу життя.

Проблема полягає в тому, що, навіть якщо вам вдасться скинути кілька кілограмів, то, можливо, вони знову повернуться, щойно ви закінчите дієту. Важливо підготувати себе до думки, що дієта – це зміна для покращення вашого життя, а не лише спосіб втратити “Х” кілограмів.

Таким чином, ви більше не сприйматимете дієту як щось негативне. Пам’ятайте:

  • Не встановлюйте дату завершення дієти.
  • Нагороджуйте себе щоразу, коли досягаєте мети. Створюйте нові цілі на шляху.

Ми рекомендуємо вам прочитати: 3 дієти для очищення з низьким вмістом жиру

2. Уникнення обмежувальних дієт допоможе не зірватися з дієти

дівчина їсть
дієти

Є дві проблеми з цими дієтами:

  • По-перше, вони не навчать вас добре харчуватися. Через дефіцит поживних речовин ці дієти не виробляють хороші дієтичні звички. У деяких випадках вони навіть можуть призвести до протилежного ефекту. Тобто ви можете втратити кілограми м’язів та поживних речовин замість кілограмів жиру.

Найкращий спосіб не зірватися з дієти – це дієта, розроблена спеціально для вас. Зверніться до дієтолога, який навчить вас створювати збалансовані страви відповідно до ваших смаків. Інший варіант – щоб дієтолог спланував ваше меню, так щоб вам просто потрібно готувати страви.

  • По-друге, обмежувальні дієти тривають лише обмежений час. Оскільки вони усувають поживні речовини, їх ніколи не рекомендують протягом тривалого періоду часу. Більшість рекомендують від 3 до 7 днів. Це означає, що ви не побачите довгострокових результатів. Тільки регулярне використання регулярно призведе до появи відчуття втоми та поганого настрою.

3. Дізнайтеся більше про здоровий спосіб життя, щоб не зірватися з дієти

родина готує вечерю
дізнатися про ці поживні речовини, звідки вони надходять, і які найкращі способи додати їх до свого раціону.

Так ви не будете сприймати свою здорову дієту як покарання. Завдяки свідомому ставленню ви будете менше піддаватися ризику впасти у спокусу завжди їсти те, що вам не можна. Звісно, іноді ви можете дозволити собі щось заборонене, але ви будете більше усвідомлювати, як це впливає на ваше тіло, щоб запобігти довгостроковій шкоді.

Якщо у вас виникають сумніви, і ви не бажаєте втручатися у свій раціон, зверніться за порадою до дієтолога. Більшість дієтологів пояснять вам, як їжа діє в організмі та навчать вас приймати правильні рішення. Якщо ваш дієтолог цього не зробив, попросіть його пояснити це вам і допомогти вам зрозуміти, як діють рекомендовані продукти.

4. Залиште місце у раціоні для продуктів, які вам подобаються, але не дуже корисні

продукти харчування

Навіть якщо ви не бажаєте або не можете заплатити фахівцю, спробуйте переконатися, що щонайменше 80% вашого раціону складається зі свіжих овочів, фруктів, м’яса, молочних продуктів та бобових. Ви можете залишити решту на менш здорову їжу.

Ідеальний варіант – готувати страви вдома. Наприклад, замість того, щоб замовляти піцу, як звичайно, навчіться робити тісто для піци й додайте овочі та інші інгредієнти.

Це може вас зацікавити ...
Які фрукти прискорюють втрату ваги
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Які фрукти прискорюють втрату ваги

Якщо ви хочете схуднути, є фрукти, які можуть полегшити й максимально збільшити ваші результати. Дізнайтеся, які фрукти прискорюють втрату ваги.
Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.