Романтичні фільми, які вас розчулять

Фільми - один із багатьох способів встановити зв’язок з емоціями. Сьогодні ми розповімо вам про романтичні фільми, після може захотітися поплакати.
Романтичні фільми, які вас розчулять

Останнє оновлення: 26 січня, 2020

Великий екран завжди може пробудити емоції кіноманів, а коли йдеться про романтичні фільми, люди часом здаються навіть трохи мазохістами. Зрештою, ми хочемо зручно сидіти на дивані, схвильовані та готові страждати – іноді весь фільм – і насолоджуватися. Вам подобаються фільми, які викликають почуття? У сьогоднішній статті ми розповімо вам про 6 романтичних фільмів, які викликають сльози на очах.

Незалежно від того, чи перебуваєте ви у стосунках, нудьгуєте через самотність чи насолоджуєтесь самотнім життям, це завжди прекрасний час для перегляду фільмів про кохання та неймовірні романтичні стосунки. Любовні драми захоплюють наш інтерес від початку до кінця.

Незалежно від того, чи фільм заснований на реальних подіях, чи йдеться про те, що буває рідко або є цілком вигаданим, деякі романтичні фільми можуть змусити плакати майже будь-кого… будь-то сльози радості чи печалі.

Найкращі романтичні фільми, які вас розчулять

найкращі романтичні фільми
Якщо йдеться про любовні історії, ми любимо встромити пальці у відкриту рану, покрутити їх, а потім вичавити в неї трохи лимонного соку. Ось 6 фільмів, які змушують плакати, але їх потрібно переглядати знову і знову.

1. Вічне сяйво чистого розуму

Чи можете ви стерти всі спогади, щоб зупинити свої страждання?

Сюжет цієї історії викликає це питання і містить одну з найкрасивіших сюжетних ліній в історії кіно. Однак він також є одним із найскладніших і найтрагічніших.

2. Щоденник пам’яті

У цьому фільмі ми бачимо історію двох молодих людей, які закохуються у 40-ті. Ми чуємо їхню історію, яку розповідає старий герой, який читає зошит дружині з хворобою Альцгеймера. Потім ми усвідомлюємо, що він намагається допомогти їй пригадати все те, що їм довелося подолати, щоб їхня любов пережила стільки років.

Це дуже зворушлива історія.

3. Титанік

чуттєві романтичні фільми
Протягом багатьох років це був найкультовіший фільм усіх часів. Ніхто не міг протистояти історії цього міфічного корабля, де дівчина з вищого класу та мрійник з низького класу дізнаються про справжнє кохання.

На жаль, неминучий кінець викликає море сліз.

4. Перед заходом сонця

Цей фільм показує, що любов може вирости з однієї розмови. Це історія двох молодих людей, які закохуються в поїзді, що перетинає Європу.

Це прекрасний фільм, який змусить вас повірити в кохання.

5. Солодкий листопад

Головний герой цього фільму живе так, ніби завтра не буде, і щомісяця до листопада вирішує знайти нове кохання.

Це фільм, який грає з ідеєю прожити своє життя повною мірою, а також нагадує нам, що щастя також може мати термін придатності.

6. Привид

романтичні фільми викликають емоції
Цей фільм показує, наскільки любов більша за життя і смерть. Один із персонажів, Сем, нещодавно помер і стає духом, який блукає світом. Тим часом його кохана Моллі оплакує свою втрату.

Однак завдяки медіуму вони нарешті отримують прощання, на яке вони заслуговують.

Фрази на замітку

Іноді ми не можемо знайти слова, щоб висловити свої почуття. Однак деякі фільми, здається, мають правильні слова. Знайдіть фразу, яка описує ваші почуття та скажіть це своїй половинці:

  • “Я думаю, що наша любов може зробити все, що ми хочемо”, – Щоденник пам’яті.
  • “Я живу для лише для того, щоб тебе любити, щоб зробити тебе щасливою, щоб жити радісно цієї миті”, – Солодкий листопад.
  • «Ви можете стерти когось із розуму. Стерти їх із серця – це вже інша історія ”, – Вічне сяйво чистого розуму.
  • “Якщо ви стрибнете, я теж стрибну, пам’ятаєте?” – “Титанік”

Чому ми любимо дивитися фільми, які змушують нас плакати?

Ми всі плакали під час перегляду фінальної сцени з “Титаніка”, але чому ми любимо переглядати її знову і знову?

Не хвилюйтеся: ми не мазохісти. Це тому, що перегляд фільму, який доводить нас до сліз, вивільняє ендорфіни та тренує нашу больову стійкість. Тому це своєрідний “емоційний спортзал”.

Незалежно від того, є у вас партнер чи ні, закохані ви чи ні, всі ми відчуваємо певну потребу дивитися романтичні фільми. Ось чому ми радимо вам витягнути хусточки й насолодитися цими 6 романтичними фільмами, які вас розчулять.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.