Що має бути, буде у свій час

5 Січня, 2019
Існує правильний час для всього, тому не варто поспішати або перейматися, щоб досягти цього. Якщо ви терплячі, що має бути, буде.

Що має статися, станеться у свій час. Єдине, що вам потрібно, це трохи терпіння і бажання й надалі будувати теперішнє кожного дня, щоб досягти своєї мети.

З цієї популярної фрази можна зробити багато висновків. По-перше, прискорення подій не завжди приносить хороші результати.

По-друге, люди мають бути здатними приймати життєві цикли й моменти життя. Ніхто не може прагнути мати ідеальні стосунки, якщо вони не навчилися любити себе.

Цілком нормально проходити крізь періоди самопізнання після невдалих стосунків. Це повільно наблизить вас до того, ким ви є насправді.

Розвиток – це навчання, зокрема здатність бути відкритими для можливостей, які виникають. Погляньмо детальніше.

Те, що має бути, прийде в свій час, а кожен момент є нагодою

Коли ви найменше цього очікуєте, все закінчується добре. Це відбувається не завжди через відомий «закон тяжіння», тому що здебільшого просто хотіти чогось не достатньо, щоб насправді зробити це.

Іноді хороше просто трапляється, але в більшості випадків, хороше трапляється, тому що це дуже вдалий час і тому що ви самі дозволили цьому статися. У свій час ви будете пожинати плоди власних зусиль.

РадугаМагія можливості

Ви маєте знати, як розпізнавати магію, тому що це відкриє шлях прямо перед вашими очима в потрібний час. Вам просто потрібно знати, як це сприймати.

Погляньмо на приклад. Ви вивчали певну професію, витратили час на освіту, навчання і придбання необхідних навичок і знань.

 • Незабаром нова вакансія з’являється на ринку праці; вона інноваційна і, хоча вона дещо вписується в вашу освіту, ви трохи боїтеся, тому що не знаєте, чи достатньо у вас кваліфікації для неї.
 • Тільки ті, хто знають, як розгледіти можливість, і наважуються зробити крок, скористаються нагодою в потрібний час. Не надто рано і не надто пізно, але точно в потрібний момент.

Якщо ви не зробите крок вперед, можливо, ви ніколи більше не побачите ідеальну ситуацію знову.

Що має бути, буде, якщо ви сприятимете цьому

Можливості, зазвичай, не стукають у двері. Безпомічність не приваблює нагоди, і просто мрій теж недостатньо.

“Те, що має бути” завжди вимагає зусиль з вашого боку. Ми всі творці. Ми здатні змінити нашу реальність і розширити можливості в потрібний час.

Щось трапляється, тому що дуже вдалий час. Але якщо ви ніколи не проявляєте волю, силу або наполегливість, ймовірно, ви ніколи не отримаєте бажаного.

Час та молодістьНеобхідність бути неупередженими

Відкритий розум не тільки мріє під зірками, посилаючи бажання в велику прірву. Відкритий розум також має конкретні характеристики:

 • Він усвідомлює свої потреби.
 • Він підключається до себе, розуміє себе і має почуття власної гідності, яке встановлює межі для того, чого не хоче, і розкриває руки для того, що хоче.
 • Він спостережливий. Він прислухається до того, що відбувається навколо, вибирає те, що допомагає йому рости, і продовжує рухатися вперед.
 • Відкритий, сприйнятливий розум знає, як використовувати нагоду в своїх інтересах. Він докладає енергію і знання, щоб вчасно скористатися можливістю, коли вона з’являється.

Необхідність бути терплячими

Люди, які рухаються занадто швидко, піддають себе ризику, не зважаючи на небезпеки попереду. Їм не вистачає терпіння, що в цілому призводить до розчарування.

 • Часто нам говорять, що треба “знати, коли грати ризиковано, бути сміливими і вийти із зони комфорту“. Але для того, щоб зробити цей крок, ви спочатку маєте бути готові.
 • Без хорошого почуття власної гідності, ви не можете очікувати на щастя в стосунках. Ви завжди будете залежати від того, що інша людина робить або не робить, щоб почуватися добре.
 • Ви також не повинні прагнути отримати роботу, якщо спочатку не набули необхідних знань. Якщо вас не взяли, це тому, що так мало статися. Ось чому ви повинні бути терплячими й інвестувати час в себе, в особистісний розвиток, в практичні уміння і знання.
Біль
На завершення зауважимо, що всі ми знаємо, що іноді легко втомитися чекати на щось хороше, на що ви заслуговуєте.

Поки цього не станеться, не забувайте вірити в себе, продовжувати боротьбу і бути відкритими до того, що колись нарешті трапиться.

 • Hall, L. (2013). Focusing on the good things. Occupational Health.
 • Bashford, S. (2012). Staying calm: It’s the thought that counts. Occupational Health.
 • Bondolfi, G. (2013). Topic: 309 -Debate: Is Mindfullness an Evidence-Based Treatment? IS MINDFULLNESS AN EVIDENCE-BASED TREATMENT? European Psychiatry. https://doi.org/10.1016/S0924-9338(13)77507-2
 • Sharma, O. P., & Vijay, D. (2016). Relational Study of Mindfullness and Perceived Stress among Undergraduate Students. INDIAN JOURNAL OF PSYCHOLOGICAL SCIENCE.