Що може розказати обличчя про здоров'я?

Інколи, якщо на обличчі з'являються прищі, плями або інші зміни, це може означати, що порушена правильна робота певних внутрішніх органів.
Що може розказати обличчя про здоров'я?

Останнє оновлення: 23 грудня, 2018

Обличчя може розповісти про різні зміни, які можуть бути ознакою того, що з організмом щось негаразд. Звичайно, вони можуть бути спричинені гормональними змінами, впливом екстремальних кліматичних умов, використанням різних лікарських препаратів або продуктів чи іншими факторами. Але деякі дослідження показали, що певні прояви можуть свідчити про зміни в стані здоровя, якщо вони зявляються неодноразово. Отже, вони можуть слугувати для нас застережливими знаками.

Якщо періодичне виникнення прищів або плям не пов’язане з менструацією або іншими факторами, що можуть їх спричинити, то потрібно звернути увагу на інші можливі причини їхньої появи. Якщо подивитися на обличчя, як на карту, можна дізнатися про можливі проблеми зі здоров’ям і про те, як їх виправити.

Нижче наведена довідкова інформація, що показує 14 зон на обличчі, які показують те, що відбувається в організмі. Щоб точно визначити проблему, подивіться на зони, позначені цифрами.

1 і 2 зони впливу: травна система

Якщо ви помітили, що у вас є прищі або плями у зонах, позначених як 1 і 2, цілком можливо, що травна система не функціонує належним чином. Щоб виправити цю проблему, необхідно зменшити споживання шкідливої їжі та солі, їсти менше жирних продуктів і пити більше води.

3 зона впливу: печінка

Якщо страждає зона № 3, цілком можливо, що погано функціонує печінка через накопичені токсини і споживання шкідливих для здоров’я речовин. Обов’язково потрібно відмовитися від алкоголю, шкідливої їжі й лактози. Натомість бажано збільшити споживання фруктів і овочів, особливо сирих. Непогано також очистити печінки натуральними засобами.

4 і 5 зони впливу: нирки

Всі зміни в ділянці контуру очей, зокрема темні кола, можуть бути пов’язані зі зневодненням і порушенням функції нирок. Тому дуже важливо збільшити споживання води та продуктів із сечогінними властивостями, а також вживати якомога менше солі.

6 зона впливу: серце

Це одна з основних зон, де прищі й вугрі найбільш помітні. Тим не менш, коли вони з’являються раптово і їх важко позбутися, вони можуть свідчити про хвороби серця. Для боротьби з цією проблемою необхідно вилучити зі свого раціону всі шкідливі продукти, як-от жири й натрій, а також пряні продукти. Також спробуйте збільшити споживання омега-3 жирних кислот, насамперед рослинного походження.

7 і 8 зони впливу: нирки

Ця зона також свідчить про негаразди з нирками через накопичення відходів, набряки або зневоднення. Щоб виправити цю ситуацію, потрібно пити більше води й уникати кави, безалкогольних газованих напоїв і алкоголю.

9 і 10 зони впливу: дихальна система

Ці ділянки можуть відображати проблеми, що виникають під час алергії або хронічних респіраторних захворювань, наприклад, астми. У цій області дуже часто зявляються плями чи інші наслідки куріння. Щоб допомогти собі, слід кинути курити, їсти більше натуральних продуктів і менше цукру.

11 і 12 зони впливу: гормони

У цій зоні найчастіше відображені гормональні зміни, які зазвичай відбуваються протягом менструального циклу. У багатьох вони виникають майже кожного разу, але їх можна спробувати позбутися за допомогою здорової дієти, що не містить подразнювальних продуктів, фізичних вправ, достатньої кількості сну, збільшення споживання води й частого вмивання.

13 зона впливу: кишківник

Ця ділянка обличчя може вказувати на погане травлення.

За такої ситуації неправильно функціонує товста кишка, і можливо, у вас закрепи. Для боротьби з цією проблемою рекомендують збільшити споживання клітковини, яку містять фрукти, овочі та зернові.

14 зона впливу: стрес

Якщо ви помітили якісь недоліки у цій зоні обличчя, цілком можливо, що ваш організм потребує відпочинку; йому потрібен час, щоб відновитися. Стрес може спричинити проблеми зі здоров’ям, якщо не приділити цій проблемі достатньої уваги. У таких випадках рекомендують знайти час, щоб відпочити або поспати. Також слід пити більше води.

Пам’ятайте!

Прищі або плями можуть з’являтися на обличчі з різних причин. Ми розповіли вам лише про деякі з них. Отже, щоб визначити, чи пов’язані прояви на обличчі з будь-якою із зазначених проблем, найдоцільніше проконсультуватися з лікарем.

It might interest you...
5 натуральних масок для очищення шкіри обличчя
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
5 натуральних масок для очищення шкіри обличчя

Попри те, що натуральні маски для очищення шкіри обличчя зазвичай не викликають алергічних реакцій, ми рекомендуємо завжди робити попередній тест.