Приховування емоцій блокує роботу печінки

Якщо ви бажаєте розблокувати роботу печінки,а також вберегти печінку від впливу негативних емоцій, вам слід робити вправи на рухи правою рукою. Коли ви виконуєте рухи цією рукою, ви також масажуєте печінку.
Приховування емоцій блокує роботу печінки

Останнє оновлення: 07 лютого, 2019

Ми часто згадуємо багато різних факторів, які можуть заподіяти шкоду печінці, наприклад, йдеться про погані звички в їжі, забруднення навколишнього середовища, різноманітні токсичні речовини навколо нас, приховування емоцій.  Проте навіть багато людей, які піклуються про себе і стараються зменшити вплив цих факторів на організм все ж мають різні проблем з печінкою. Чому це відбувається?

У цій статті ми розповімо, як печінка зазнає впливу негативних емоцій, які ми приховуємо, особливо це стосується гніву, а також про те, як можна поліпшити здоров’я печінки природними засобами.

Що приховує печінка?

Згідно з вченням стародавньої китайської медицини, кожен з наших органів є пов’язаний з емоціями, які мають особливо сильний вплив на них. Це дає нам розуміння того, які емоційні реакції можуть призвести до відповідних хронічних захворювань певних органів. Наприклад, легені пов’язані з печаллю, а нирки – зі страхом.

Коли йдеться про печінку, їй відповідають емоційний стан гніву й розчарування. Ці два види емоцій, які ніколи не слід тримати в собі та приховувати, тому що це дозволяє їм безпосередньо впливати на печінку так само інтенсивно, ніби ви щойно з’їли повну тарілку жирної їжі.

Гнів та інші емоції

Хоча ми в основному говоримо про гнів, ми повинні також взяти інші схожі емоції до уваги, наприклад, образи, жаль та роздратування, які однаково шкідливі.

Крім того, сильний прихований гнів може викликати блокування роботи вашої печінки. Це може викликати вкрай неприємні відчуття та фізичний дискомфорт (м’язову напругу в шиї і плечах, головні болі, проблеми із зором і т.д.), створюється замкнуте коло, з якого досить важко вийти. У довгостроковій перспективі схожа ситуація може навіть призвести до хронічної хвороби.

Чим загрожує приховування емоцій?

Вирішення проблеми проявів цих емоцій, не таке просте, як здається на перший погляд. Люди, які мають такі проблеми знають, як часом важко змінити свою реакцію на щоденні виклики життя на більш помірковану та спокійну.

Ми постійно бачимо людей, у яких трапляються неодноразові неконтрольовані напади гніву, і здоровий глузд говорить нам, що такі напади не сприяють здоров’ю. Насправді, люди, які гнівно реагують на певні проблеми, як правило, в кінцевому підсумку страждають на хвороби серця.

Отже, яке ж існує вирішення цієї проблеми? Розгляньмо декілька порад, щоб дізнатися, як розблокувати роботу печінки, органу, який має здатність страждати від наслідків цих негативних емоцій.

поза лотосу

Необхідно усвідомити, що відбувається

Усвідомлення подій, що відбуваються – перший крок до подолання наслідків негативних емоцій та запобігання повторення їх появи знову і знову. Вам слід спочатку більше дізнатися про себе, тобто про ваші емоції та зрозуміти, які саме люди змушують вас гніватися. Далі слід спробувати визначити, як можна уникнути такої реакції на події, а це, як правило, може бути звичайна посмішка або незворушний спокій.

Якщо у вас часто трапляються напади гніву, ви могли б піти на консультацію до психотерапевта. Він може допомогти вам керувати своїми емоціями, або навіть порадить прийняти якийсь гомеопатичний засіб, наприклад, квіти Баха, природну альтернативу без побічних ефектів. Цей засіб може здивувати вас своїми швидкими і позитивними результатами.

Навчіться спілкуватися

Перший крок на шляху до здатності спокійно сприймати кожну ситуацію – це навчитися спілкуватися. Вам слід навчитися спокійно говорити про свої почуття, і про те, що їх найбільше ранить, особливо з людьми, яких ви любите. А також з людьми, з якими вам доводиться мати справу кожного дня чи на роботі, чи в інших ситуаціях. Це важке завдання, але позитивні результати будуть заохочувати вас продовжувати рухатися вперед.

Не забувайте про фізичну активність

Фізична активність є одним з найкращих рішень для цілого ряду проблем. У випадку підвищеної емоційності, фізична активність дуже допомагає, тому що вона дозволяє позбутися фізичної напруги. І якщо ви хочете розблокувати функціонування печінки, вам необхідно виконувати  вправи на рухи правою рукою.

Коли ви рухаєте цією рукою, ви також масажуєте та розблоковуєте роботу вашої печінки. Саме тому постарайтеся займатись такими видами спорту, як теніс або бокс, залежно від того, наскільки хорошою є ваша спортивна підготовка.

Хорошим варіантом також буде регулярна фізична активність на природі, де ви навіть зможете викричатись так голосно, як зможете. Не соромтеся скористатись цією підказкою, насправді вона є більш корисною, ніж здається.

прогулянка у горах

Навчіться самовиражатися

Є багато способів, щоб самовиразитись, особливо це актуально у випадку, якщо вам важко спілкуватись з допомогою звичайних слів. Мистецтво – це чудовий спосіб виразити свої почуття. Багато інтровертів в кінцевому підсумку за допомогою такого інструменту стають, наприклад, видатними музикантами,  і це тільки один з прикладів.

 

батько малює із сином

Не вагайтесь та спробуйте свої сили у якісь мистецькій сфері, щоб мати змогу насолоджуватися творчим процесом у вільній манері без будь-якого нагляду або очікувань.

Підсумовуючи вищесказане, ми радимо вам ні в якому разі не приховувати ваші емоції, не тримати їх у собі. Слід навчитися правильно сприймати виклики повсякденного життя та реагувати на них спокійно. В такому випадку вашому здоров’ю нічого не загрожуватиме, а це – найголовніше, чи не так?  • Casado Morales, María Isabel. Ansiedad, stress y trastornos psicofisiológicos. Diss. Universidad Complutense de Madrid, Servicio de Publicaciones, 1994.
  • Fernández-Abascal, Enrique G. “Ira y Hostilidad en los trastornos coronarios.” anales de psicología 10.2 (1994): 177.
  • Lee YS, Ryu Y, Jung WM, Kim J, Lee T, Chae Y. Understanding mind-body interaction from the perspective of East Asian medicineEvid Based Complement Alternat Med. 2017;2017:7618419. doi:10.1155/2017/7618419
  • Morales, María Isabel Casado, et al. “El estudio de la ira en los trastornos cardiovasculares mediante el empleo del Inventario de Expresión de Ira Estado-Rasgo-STAXI.” Ansiedad y Estrés3.1 (1997): 5-20.
  • Pacific College of Health and Science. Emotions and Traditional Chinese Medicine.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.