Що робити, якщо партнер зраджує вам

Навіть якщо ви думаєте, що ви чітко розумієте, що робити, коли ваш партнер зраджує вам, сумніви будуть переслідувати вас, якщо і коли цей момент настане.
Що робити, якщо партнер зраджує вам

Останнє оновлення: 26 травня, 2019

Можливо, ви думаєте, що ви абсолютно чітко розумієте, що робити, якщо ваш партнер зраджує вам: розійтися! Однак, коли настає момент істини, ситуація може викликати всілякі сумніви та невпевненість. І ви, можливо, не будете знати, що робити. Це цілком нормально.

Коли станеться ця неочікувана ситуація, ваші емоції будуть заважати вам прийняти рішення. Раптом ви відчуваєте себе загубленими і вже не зможете чітко бачити ситуацію. Проте є певні поради, які про варто пам’ятати, якщо вам доведеться зіткнутися з такою ситуацією.

Потрібен час, перш ніж прийняти рішення

Як ми вже говорили, ваші емоції затуманять ваш розум. Ви не будете знати, як реагувати, і ваш партнер може вибачитися та запропонувати ще один шанс. Але не поспішайте. Добре подумайте.

Ви можете сказати своєму партнерові, що ситуація настільки несподівана, що ви не можете чітко розібратися прямо зараз. Не кажучи вже про те, щоб прийняти якесь рішення. Тим не менш, було б добре висловити свої почуття. Комусь, кому ви довіряєте. Вони не скажуть вам, що робити. В ам просто потрібно, щоб хтось послухав і підтримав вас у цей важкий момент.

партнер зраджує вам

Таким чином, ви зможете побачити, що сталося, більш чітко. Ви зможете очистити свої думки і заспокоїти емоції. Тільки тоді ви зрозумієте, що ви насправді хочете зробити. Чи закінчити стосунки, чи надати своєму партнеру ще один шанс. Це приведе вас до наступного рішення…

Якщо мій партнер зраджує мені, варто дати йому ще один шанс?

Отже, якщо ваш партнер зраджує вам, принаймні не дайте йому другий шанс відразу, поспішивши і не подумавши. Спочатку добре про це подумайте. Тому що в більшості випадків люди надають другий шанс, щоб зробити теж саме зі своїм партнером. Або постійно вказувати йому на цю помилку.

Ось про що ви повинні знати, якщо ви вирішите дати другий шанс. Потрібно обов’язково відвідати психолога. Навіть якщо ви думаєте, що ви можете пробачити та не тримати зла, це неправда.

Саме тому похід до психолога може допомогти вам знову довіряти одне одному. Ви зможете поглянути на минулі помилки і рухатися вперед. Без цього другий шанс може не вдатися.

Подумайте про свої цінності

Кожен із нас повинен мати свої власні цінності. Що ви думаєте про невірність? Ви досі думаєте так, як це було кілька років тому, чи щось змінилося? Можливо, добре було б подумати про це та діяти відповідно.

Якщо невірність вам досі неприйнятна, прощаючи її, ваші стосунки наповняться болем, суперечками та постійною недовірою. Тому може бути краще розірвати стосунки раз і назавжди, а не озиратися назад.

важке рішення

Прийняти це рішення буде дуже складно, це правда. Проте жити проти власних переконань та прийняти щось, що суперечить вашим цінностям, завдасть більше болю.

Не залишайтеся разом тільки через дітей

Однією з причин, яку багато пар використовують, щоб виправдати, чому вони залишаються разом, це діти, навіть якщо це суперечить їх цінностям. Вони кажуть вам таке: “Якби це не було заради дітей, я б його покинула”. Або: “Моїм дітям потрібна повноцінна сім’я”.

Однак це лише спосіб уникнути рішення розірвати стосунки. Тому що дітям завжди краще мати щасливих батьків, наавіть якщо вони розійшлися, ніж, коли вони разом і постійно сперечаються. Діти нещасливих батьків можуть мати серйозні проблеми, коли виростуть.

Отже, якщо ваш партнер зраджує вам, перше, що потрібно зробити, – це взяти час, подумати та ретельно подивитися на ситуацію. Після цього подумати про свої цінності та, нарешті, зробити правильне рішення.

Усі стосунки повинні будуватися на міцному фундаменті. Що ви думаєте про невірність? Чи зможете ви пробачити, якщо ваш партнер зрадить вам?


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.