Що робити, якщо ваш хлопець - мачо

Хлопець - мачо, коли він не розуміє, що життя його дівчини має таке саме велике значення. Тому він бачить її лише покірною людиною, яку він повинен утримувати.
Що робити, якщо ваш хлопець - мачо

Останнє оновлення: 16 листопада, 2018

Коли хлопець – мачо, сутність жінки, яка зустрічається з ним, починає трансформуватися. Якщо вона не хоче переривати ці стосунки, їй потрібно залишити все, що важливо в її житті, для підтримки стабільних стосунків. Будь-яка дія, яка не подобається її партнеру, закінчується серйозною суперечкою, яка може зашкодити її емоційному здоров’ю.

Це мрії – думати, що хлопець-мачо змінить свої вірування і переконання заради любові. Він може приховати свій темний бік на деякий час, але з часом він таки проявиться. І якщо такі партнери дійдуть до стадії шлюбу, ці упередження хлопця-мачо перетворяться на закони в сім’ї.

Якщо ви хочете мати щасливе і вільне життя, вам варто навчитися виявляти такі риси.

У цій статті ми подивимось на характерні ознаки хлопця-мачо.

Ознаки того, що ваш хлопець – мачо

1. “Твої друзі хочуть чогось більшого”

З самого початку такі хлопці починають сумніватися щодо друзів своєї дівчини та радять їй не бачитися з ними. Їм достатньо дзвінка, повідомлення або простого коментаря для того, щоб побачити в цьому якісь сексуальні стосунки. Вони починають злитися та навіть влаштовувати скандали.

Їхнє мислення ґрунтується на дивному міфі про те, що дівчатам, які мають хлопців, не можна підтримувати дружні стосунки з протилежною статтю. Такі думки загрожують розтаванням.

хлопець - мачо

2. Його мати – найкращий приклад жінки

Хлопець-мачо часто наводить свою матір як приклад ідеальної жінки.

Вона вміє триматися в суспільстві і дбати про свого партнера. Якщо йдеться про приготування їжі, вам варто попросити у неї рецепти; хоча вони, ймовірно, все одно у вас не вийдуть. Якщо одяг забрудниться, у неї є всі засоби для найкращого прання, оскільки вона присвятила своє життя турботі про своїх дітей.

З іншого боку, якщо щось пропонує теща (мати дівчини), усе різко міняється. Хлопці вважають їх сварливими жінками, які не дають своїм дочкам мати гармонійний шлюб.

3. Робота за межами будинку? Це дурниця!

Для чоловіків-мачо ідея про те, що жінки мають хорошу роботу поза домом, часто є дуже божевільною. Насправді, їм просто треба забути про це…

Відповідно до цієї жахливо сексистської точки зору, жінки повинні працювати вдома, а ще краще – сидіти з дітьми. Для таких чоловіків жінки, які вирішили працювати, ігнорують свої сімейні обов’язки.

4. Відкритий одяг призначений тільки для особистого користування

Усім жінкам подобається мати гарний вигляд і відчувати себе красивими.

Однак якщо хлопець – мачо, вони часто змушені мати два різні стилі.

  • З одного боку, у жінок має бути сексуальний одяг, щоб задовольнити фантазії свого партнера в особистому житті.
  • Але якщо пара повинна вийти разом на вечерю, мають бути тільки закриті блузи та “пристойний” одяг.

На думку чоловіків-мачо, надто відкрите декольте або короткі спідниці носять жінки, які шукають собі хлопця.

відкритий одяг

5. “Є дружні стосунки, про які краще забути”

Друзі дитинства, які завжди були поруч із дівчиною, є ризиком для хлопців-мачо.

Наприклад, якщо вони без пари або часто мають випадкові стосунки, тоді вони справді мають поганий вплив на дівчину. Перше, що спадає на думку хлопцям-мачо, що такі друзі направлять їхню дівчину на неправильний шлях.

Таким чином, вони часто намагаються заохотити своїх дівчат перестати спілкуватися з їхніми друзями.

6. “Соціальні мережі створюють проблеми для подружніх пар”

Часто хлопець-мачо переконує свою дівчину закрити всі свої профілі в різних соціальних мережах. Приводом для цього є те, що соціальні мережі руйнують пари, і він цього не хоче.

Такі чоловіки можуть використовувати різні аргументи, щоб переконати своїх подруг, що соціальні мережі є шкідливими. Проте це ще один спосіб спробувати їх контролювати.

Коли хлопець – мачо, він наведе безліч аргументів, які забороняють дівчині спілкуватися з чоловічою статтю.

соціальні мережі

Поради для жінок з хлопцями-мачо

Якщо ви помічаєте деякі з цих ознак у свого партнера, прийшов час припинити стосунки і піти від свого хлопця. Коли ваш хлопець – мачо, майбутні стосунки будуть дуже сумними. Одним з можливих наслідків є те, що жінка буде постійно перебувати в депресивному стані.

Такі чоловіки намагаються контролювати кожен аспект життя своїх подруг, і це нікому не допомагає.

Коли хлопець – мачо, у стосунках є психологічне насильство, і це стає звичкою. У найгірших випадках з часом це перетворюється на фізичну агресію.

Перш ніж це трапиться, якнайшвидше зверніться за професійною допомогою.  • Serra, J. C., & Madurga, A. C. (2015). El repertorio del amor romántico y las condiciones de posibilidad para la violencia machista. Universitas psychologica, 14(5), 1681-1694.
  • Talego Vázquez, F., Florido del Corral, D., & Cantó, S. I. (2012). Reconsiderando la violencia machista. Patriarcado, relaciones de pareja y sadismo. Revista Andaluza de Antropología, 3, 2174-6796.
  • Navarrete, A. I. A. L. El machismo mata, el feminismo no. Revista Paquidermo, 15.
  • Ignatieff, M. (2000). Human Rights as Politics, Human Rights as Idolatry. The Tanner Lectures on Human Values, Delivered at Princeton University.
  • Ruiz Portillo, A. F. (1996). Machismo y Feminismo, fenómenos ideológicos en la Sociedad guatemalteca actual. Escuela de Trabajo Social. USAC. Guatemala.
  • Estadística de Violencia Doméstica y Violencia de Género (EVDVG) Año 2019. (2020). Retrieved 7 February 2021, from https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:8cCINo4oFgEJ:https://www.ine.es/prensa/evdvg_2019.pdf+&cd=7&hl=es&ct=clnk&gl=es&client=firefox-b-d

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.