Як пари можуть подолати зраду?

Пари, які можуть подолати зраду, говорять про це пізніше без знущань, і підтримують одне одного, щоб їхні стосунки тільки продовжували зростати.
Як пари можуть подолати зраду?

Останнє оновлення: 12 лютого, 2019

Пари, які можуть подолати зраду – це меншість, оскільки більшість людей не здатна пробачити невірному партнера.

Зрада має різні ступені. Наприклад, постійні стосунки з кимось, що призводять до народження дітей, відрізняються від проведення однієї ночі з незнайомцем. Попри це, все залежить від сприйняття кожної людини.

Проте заздрість і невпевненість часто виникає, коли хтось зраджує, поступаючись місцем обуренню та неможливості пробачити іншій людину.

Пари, які здатні подолати зраду, вирішують бути щасливими

чоловік та жінка розмовляють

Пари, які можуть подолати зраду, повинні добре знати самих себе, а також знати і довіряти одне одному.

Комунікація надзвичайно важлива. Ми говоримо про щире спілкування, у якому двоє людей можуть виражати свої справжні почуття та емоції, не боячись критики з боку іншого.

Коли хтось зраджує, інша людина починає злитися. Вони іноді звинувачують зрадника, не даючи йому або їй шанс пояснити ситуацію.

Це правда, що невірність завдає болю, але пара, яка її переживає, здатна спілкуватися та знаходити рішення.

Багато людей думають, що такі пари обманюють себе, але ніщо не далеко від істини. Пари, які перемагають невірність, є чесними з самими собою.

Коли люди взаємодіють один з одним і висловлюють свої почуття, настає час приймати рішення, яке обидві сторони роблять свідомо.

Чи повинен я бути з цією людиною? Чи можу я пробачити її? Чи не зробить вона знову таких помилок? Чи можу я ще довіряти своєму партнерові?

Пари, які долають невірність, здатні щиро відповісти на ці запитання. Немає правильної чи неправильної відповіді. Ми не завжди повинні пробачати зраду, і це нормально.

Правильним є те, щоб бути щирим і прийняти рішення. Багато разів через страх, невпевненість або самообман, ми залишаємось у стосунках і в кінцевому підсумку бореться з власним горем. Є лише два варіанти: справді пробачити або рухатися далі.

Вони бачать зраду як можливість росту

пара дивиться на захід сонця

Пари, які перемагають невірність, – до того, що вони можуть пробачити іншій людину, – бачать цю ситуацію як можливість рости.

Ми підкреслюємо важливість спілкування. Пари, які долають невірність, більше спілкуються. Крім того, вони безстрашно ставляться до невірності і використовують її як можливість рости.

Ці пари знаходять проблеми, які потрібно вирішити, такі як відсутність спілкування та дії з минулого.

Наприклад, можливо, хтось в стосунках страждав від страху, що інша людина буде невірною (надмірний страх іноді стає реальністю), або люди були не до кінця щирими щодо типу стосунків, які вони хотіли б мати.

Коли виникає невірність у стосунках, говорити чесно є головним, що може допомогти усунути небезпеку та зберегти стосунки.

Важливо говорити про ці проблеми. Наприклад, я кщо ми не хочемо погоджуватися на відкриті стосунки, або думаємо, що інша людина намагається перекласти на нас провину за те, що вона зробила, може бути краще розірвати стосунки.

Важливість консультацій з партнером

консультації з партнером

Пари, які долають невірність, можуть потребувати допомоги професіонала, який вкаже їм правильний напрямок і розкаже, як не втратити свої стосунки.

Однак важливо, щоб ці пари не мали жодних сумнівів, відчуття провини або неповаги.

Знання про те, як правильно управляти своїми емоціями, і як треба спілкуватися з людьми, є ключовими елементами для пар, які перемагають зраду.

Не кожен здатний подолати зраду.

Навіть люди, які можуть пробачити партнеру, невдовзі можуть виявити, що вони не можуть перебудовувати стосунки з певною людиною через низку інших причин.

Важливо не обманювати себе, бути щирим і бути чесним з самим собою. Чи можете ви пробачити зраду?  • Fife, S. T., Weeks, G. R., & Stellberg-Filbert, J. (2013). Facilitating forgiveness in the treatment of infidelity: An interpersonal model. Journal of Family Therapy35(4), 343–367. https://doi.org/10.1111/j.1467-6427.2011.00561.x
  • Heintzelman, A., Murdock, N. L., Krycak, R. C., & Seay, L. (2014). Recovery from infidelity: Differentiation of self, trauma, forgiveness, and posttraumatic growth among couples in continuing relationships. Couple and Family Psychology: Research and Practice3(1), 13–29. https://doi.org/10.1037/cfp0000016
  • Kimeldorf, M. B. (2008). Reactions to infidelity: Individual, gender, and situational predictors of relationship outcome and forgiveness. ProQuest Dissertations and Theses, 79. https://doi.org/10.1063/1.2378807

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.