Той, хто справді любить, робитиме вас щасливими

Той, хто справді любить, даруватиме вам щастя, окрилятиме і, у першу чергу, докладатиме всіх зусиль, щоб принести радість у ваше життя.
Той, хто справді любить, робитиме вас щасливими

Останнє оновлення: 15 грудня, 2018

Занадто часто люди дотримуються класичного переконання, що любов передбачає страждання і що сльози – це нормальний елемент у будь-яких стосунках. Але насправді той хто вас любить, має робити вас щасливими.

Ця ідея вкорінилася в застарілому уявленні про романтичне кохання та викривленому образі справжніх почуттів. Через ці поняття про нормальність стосунків чоловіки та жінки страждають протягом багатьох поколінь.

У сьогоднішній статті ми хочемо запропонувати вам поговорити про стосунки докладніше.

Людина, яка любить вас, не завдаватиме болю

Можливо, у якийсь момент життя хтось близький сказав вам: “Усе є так, як є. Вирішуй сама. У стосунках завжди хтось страждає. Це нормально“.

Іноді те, що вважають “нормальним” може сягнути небезпечних розмірів, які матимуть руйнівний вплив. Саме тому важливо чітко усвідомлювати, що любов – це не страждання, тому якщо ви плачете через стосунки зі своїм партнером, то він насправді не любить вас, або ця любов “неправильна та нездорова”.

золоті сльози

Романтична любов, або любов, яка зазнає страждань

Чим більше болю, більше пристрасті, більше власності, тим сильніша любов. Ось деякі з класичних переконань, які створили ідеал романтичного кохання, який досить часто можна побачити в книгах і фільмах.

 • Вірите чи ні, але ця ідея й досі досить поширена серед молодих людей і дорослих. Вони вважають, що коли їхній партнер проявляє ревнощі або власність, це очевидна ознака любові. На жаль, таке ставлення може призвести до дуже небезпечного типу стосунків.
 • Ці люди також розуміють концепцію романтичної любові лише на ранніх її стадіях, сповнених пристрасті. Вони можуть не усвідомлювати, що спокійне взаємне кохання означає перехід на більш зрілий і стабільний етап стосунків.
 • Ще одне неправильне уявлення стосується того, що в романтичних стосунках неодмінно має бути страждання. Ви можете вважати, що сльози – це невіддільна частина, яку потрібно прийняти і пережити. Однак це неправильно і аж ніяк не рекомендовано.

Сьогодні дуже легко натрапити на людей, які застрягли в нещасливих або руйнівних стосунках, що повністю знищили їхню самооцінку, або таких, які перебувають у взаємозалежних взаєминах, де обидва партнери терплять біль і сльози.

Натомість потрібно навчитися вірити, що любов не повинна завдавати болю.

Важливо зазначити, що здорові та справжні почуття ніколи не ведуть до руйнування.

він любить ії, а вона його

Свідома любов, зріла любов 

Ніхто не народжується з абсолютним знанням про те, що таке любов. Це розуміння приходить через розчарування, біль і навіть відмову від стосунків заради того, щоб віднайти своє “я” знову.

 • Ніколи не звинувачуйте себе за невдачі та не починайте думати, що любов – то страждання”. Це неправда, або принаймні так не повинно бути.
 • Свідома любов завжди починається з такої простої та важливої речі, як “зізнання в любові самим собі”.
 • Лише тоді, коли людина впевнена у власній самооцінці й має чітке уявлення про те, на що заслуговує, вона може почати здорові, відповідальні та щасливі стосунки.
 • Зріле кохання завжди дає все найкраще обом людям у парі, й аби досягнути його, потрібно починати зі свого внутрішнього світу.
 • Упевнена людина з правильним усвідомленням себе не стане заручником власних страхів або контролю, адже не хвилюватиметься через те, що її можуть зрадити.

Той, хто любить і поважає, довірятиме вам і не зрадить.

партнери

Людина, яка вас любить, даруватиме щастя 

Сприяти щастю того, кого вона любить – ось основна чеснота, яка робить людину собою. У сльозах і стражданнях немає сенсу, і кожен, хто думає по-іншому, має викривлене або руйнівне уявлення про те, що таке стосунки.

 • Дехто вважає, що нормально страждати поруч зі своїм партнером, адже у цьому є очевидна мета: контролювати його.
 • Тоді як інші дивуються, коли бачать, що засмутили своїх коханих і кажуть: “Ти завжди на все ображаєшся і все, що я роблю, завдає тобі болю“.

У цьому випадку ви маєте справу з тим, хто не здатний співчувати та нести відповідальність за власні дії.

Радимо також прочитати: “Не дозволяйте любові змінити те, хто ви є

Людина, які справді любить, намагатиметься зробити вас щасливими, змусити посміхатися та радіти життю навіть у дощові дні.

Кожна посмішка – це частинка такого невидимого двигуна ваших стосунків, основою яких є щастя, взаємність і довіра. • Galarza, M. L. E., & Távora, A. (2008). El amor romántico y la subordinación social de las mujeres: revisiones y propuestas. Anuario de psicología/The UB Journal of psychology, 39(1), 59-73.
 • Pérez, V. F., & Fiol, E. B. (2013). Del amor romántico a la violencia de género. Para una coeducación emocional en la agenda educativa. Profesorado. Revista de Currículum y Formación de Profesorado, 17(1), 105-122.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.