Той, хто справді любить, робитиме вас щасливими

Той, хто справді любить, даруватиме вам щастя, окрилятиме і, у першу чергу, докладатиме всіх зусиль, щоб принести радість у ваше життя.

Останнє оновлення: 15 грудня, 2018

Занадто часто люди дотримуються класичного переконання, що любов передбачає страждання і що сльози – це нормальний елемент у будь-яких стосунках. Але насправді той хто вас любить, має робити вас щасливими.

Ця ідея вкорінилася в застарілому уявленні про романтичне кохання та викривленому образі справжніх почуттів. Через ці поняття про нормальність стосунків чоловіки та жінки страждають протягом багатьох поколінь.

У сьогоднішній статті ми хочемо запропонувати вам поговорити про стосунки докладніше.

Людина, яка любить вас, не завдаватиме болю

Можливо, у якийсь момент життя хтось близький сказав вам: “Усе є так, як є. Вирішуй сама. У стосунках завжди хтось страждає. Це нормально“.

Іноді те, що вважають “нормальним” може сягнути небезпечних розмірів, які матимуть руйнівний вплив. Саме тому важливо чітко усвідомлювати, що любов – це не страждання, тому якщо ви плачете через стосунки зі своїм партнером, то він насправді не любить вас, або ця любов “неправильна та нездорова”.

Читайте також: “7 ознак нещасливих стосунків

Романтична любов, або любов, яка зазнає страждань

Чим більше болю, більше пристрасті, більше власності, тим сильніша любов. Ось деякі з класичних переконань, які створили ідеал романтичного кохання, який досить часто можна побачити в книгах і фільмах.

 • Вірите чи ні, але ця ідея й досі досить поширена серед молодих людей і дорослих. Вони вважають, що коли їхній партнер проявляє ревнощі або власність, це очевидна ознака любові. На жаль, таке ставлення може призвести до дуже небезпечного типу стосунків.
 • Ці люди також розуміють концепцію романтичної любові лише на ранніх її стадіях, сповнених пристрасті. Вони можуть не усвідомлювати, що спокійне взаємне кохання означає перехід на більш зрілий і стабільний етап стосунків.
 • Ще одне неправильне уявлення стосується того, що в романтичних стосунках неодмінно має бути страждання. Ви можете вважати, що сльози – це невіддільна частина, яку потрібно прийняти і пережити. Однак це неправильно і аж ніяк не рекомендовано.

Сьогодні дуже легко натрапити на людей, які застрягли в нещасливих або руйнівних стосунках, що повністю знищили їхню самооцінку, або таких, які перебувають у взаємозалежних взаєминах, де обидва партнери терплять біль і сльози.

Натомість потрібно навчитися вірити, що любов не повинна завдавати болю.

Важливо зазначити, що здорові та справжні почуття ніколи не ведуть до руйнування.

Дивіться також: “36 питань, щоб закохатися за годину

Свідома любов, зріла любов 

Ніхто не народжується з абсолютним знанням про те, що таке любов. Це розуміння приходить через розчарування, біль і навіть відмову від стосунків заради того, щоб віднайти своє “я” знову.

 • Ніколи не звинувачуйте себе за невдачі та не починайте думати, що любов – то страждання”. Це неправда, або принаймні так не повинно бути.
 • Свідома любов завжди починається з такої простої та важливої речі, як “зізнання в любові самим собі”.
 • Лише тоді, коли людина впевнена у власній самооцінці й має чітке уявлення про те, на що заслуговує, вона може почати здорові, відповідальні та щасливі стосунки.
 • Зріле кохання завжди дає все найкраще обом людям у парі, й аби досягнути його, потрібно починати зі свого внутрішнього світу.
 • Упевнена людина з правильним усвідомленням себе не стане заручником власних страхів або контролю, адже не хвилюватиметься через те, що її можуть зрадити.

Той, хто любить і поважає, довірятиме вам і не зрадить.

Людина, яка вас любить, даруватиме щастя 

Сприяти щастю того, кого вона любить – ось основна чеснота, яка робить людину собою. У сльозах і стражданнях немає сенсу, і кожен, хто думає по-іншому, має викривлене або руйнівне уявлення про те, що таке стосунки.

 • Дехто вважає, що нормально страждати поруч зі своїм партнером, адже у цьому є очевидна мета: контролювати його.
 • Тоді як інші дивуються, коли бачать, що засмутили своїх коханих і кажуть: “Ти завжди на все ображаєшся і все, що я роблю, завдає тобі болю“.

У цьому випадку ви маєте справу з тим, хто не здатний співчувати та нести відповідальність за власні дії.

Радимо також прочитати: “Не дозволяйте любові змінити те, хто ви є

Людина, які справді любить, намагатиметься зробити вас щасливими, змусити посміхатися та радіти життю навіть у дощові дні.

Кожна посмішка – це частинка такого невидимого двигуна ваших стосунків, основою яких є щастя, взаємність і довіра. • Galarza, M. L. E., & Távora, A. (2008). El amor romántico y la subordinación social de las mujeres: revisiones y propuestas. Anuario de psicología/The UB Journal of psychology, 39(1), 59-73.
 • Pérez, V. F., & Fiol, E. B. (2013). Del amor romántico a la violencia de género. Para una coeducación emocional en la agenda educativa. Profesorado. Revista de Currículum y Formación de Profesorado, 17(1), 105-122.