Він зрадив з найкращою подругою: що тепер?

· Грудень 29, 2018
Пам'ятайте, що стосунки, будь-то романтичні або між друзями, - крихкі, як порцеляна. Невірність може зламати їх назавжди... Ви можете зібрати шматочки і поставити їх разом, але все не буде так, як раніше. Що робити, коли він зрадив з найкращою подругою?

Ніхто не хоче бути зрадженим, це точно. Тим не менш, є певні зради, які завдають більше болю, ніж інші. Особливо це стосується ситуацій, коли ми знаємо третього учасника. Що робити, коли він зрадив з найкращою подругою?

Ви можете не вірити в це, але є багато жінок, які постраждали від обману колишніх, які зблизилися з близькими й дорогими для нас людьми.

Чи є більш болісна та страшна ситуація, ніж казати “він зрадив з найкращою подругою”?

Напевно, немає.

У сьогоднішній статті ми розповімо вам, як реагувати на цю жахливу ситуацію.

Він зрадив з найкращою подругою: що тепер робити?

Можливо, ви їх застукали. Чи ви щось підозрювали та знайшли повідомлення або доказ… А може, ваш (можливо, тепер вже колишній) хлопець сам зізнався через докори сумління.

Напевно, ви виявили найгіршу ситуацію: він зрадив вас із найкращою подругою. Ви можете відчути зраду з обох боків, тому що це був не просто ваш партнер, який порушив вірність, але й ваша подруга.

Звісно, вашою першою реакцією могла бути істерика, гнів або відчай. Після цього, ви можете випробувати період страждань і болю. Проте в якийсь момент ви повинні прийняти рішення про те, що ви хочете зробити, або те, що, на вашу думку, буде найкращим для вас.

Є різні способи поводження в такій ситуації, і кожен з них вимагає певного спокою та часу.

Ви не можете вирішити своє майбутнє за хвилину. Ви повинні критично обдумати та проаналізувати плюси та мінуси.

Найбільш поширені варіанти:

Варіант 1: залиште свого хлопця та розірвіть дружбу з подругою

Якщо ви не можете прийняти обман, або, можливо, це був вже не перший раз, коли ваш хлопець зрадив, то найкраще обірвати зв’язок. Зрештою, обидва (ваш хлопець і подруга) поводилися жахливо і вдарили вас у спину.

Звичайно, це болісне рішення, оскільки ви не тільки втратите свого партнера, але й того, кому ви запропонували свою дружбу.

Знайте, що це буде надзвичайно болісно, ​вам буде важко знову довіряти людям. Ви справді повинні знайти когось, з ким ви можете поговорити про те, що сталося. Пошук професійної допомоги може стати вашою відрадою.

що робити якщо зрадив з найкращою подругоюВаріант 2: розмова та досягнення угоди з партнером

Деякі жінки, дізнавшись, що їхні партнери зрадили із їх найкращими подругами, вирішили залишитися з партнером. Вони звинувачують інших жінок або можуть продовжувати стосунки заради дітей або тому, що вони здатні пробачити.

Для того, щоб досягти такого рішення, дуже важливо заспокоїтися, а також дати партнерові розповісти своє бачення ситуації. Можливо, сталася помилка, плутанина, момент слабкості або сп’яніння… Звісно, це також може бути виправданням, і вірити в них чи ні, залежить від вас.

хлопець зрадив з найкращою подругоюУ будь-якому випадку, ви завжди повинні вислухати іншу людину, навіть якщо ви не пробачите. Однак якщо ви вирішите дійти згоди з вашим партнером і залишитися парою, то потрібно щось змінити: можливо, ви повинні піти на терапію, проводити разом більше часу, мати кращий секс тощо.

Вас може зацікавити: Чому люди не завершують невдалі стосунки

Варіант 3: прослухати бачення історії вашої (колишньої?) подруги

Це ще один варіант. Немає сенсу казати, що “мій хлопець зрадив з найкращою подругою” і не відчувати гніву чи агресії щодо людини, якій ви так довіряли. Однак ви також повинні дати їй шанс розповісти, що і як відбувалося.

Так само, як і в попередньому варіанті, вислухати її історію і, найголовніше, пробачити або розірвати дружбу – залежить лише від вас. Це буде залежати від того, наскільки правдивою є її історія, і чи хочете ви ще з нею дружити.

чоловік зрадив з найкращою подругою
Яке б рішення ви не прийняли, важливе значення мають терпіння та спокій. По-перше, вам потрібно заспокоїтися, щоб думати про своє майбутнє. Вибухи смутку, ревнощів та параної цілком нормальні.

Без сумніву, нічого хорошого у зраді немає, і ми не побажаємо цього навіть найгіршому ворогу, але це може бути простою можливістю покращити стосунки або навчитися бути обережнішими, перш ніж комусь довіряти.