10 звичок пар із чудовими стосунками

Хоча цьому не приділяють достатньої уваги, контакт руки з рукою викликає приємні відчуття, які допомагають зберегти щастя у парі.
10 звичок пар із чудовими стосунками

Останнє оновлення: 03 січня, 2019

Лягайте спати в один і той самий час

На самому початку стосунків люди зазвичай завжди лягають спати разом, аби розділити цей особливий час в кінці дня. Один із секретів міцних стосунків та збереження щастя у тому, щоб зуміти пронести цю звичку крізь довгі роки.

Гоулстон стверджує, що діалог та контакт шкіри до шкіри, який відбувається тоді, коли обоє одночасно лягають у ліжко, покращує спілкування та взаєморозуміння, а також допомагає зберегти сексуальний потяг.

пара на траві

Знайдіть спільні інтереси

Коли двоє людей уперше зустрічаються, вони можуть почати розуміти, що спільних інтересів у них не так вже і багато. Це аж ніяк не означає, що вони не підходять одне одному. Навпаки, це може стати можливістю для обох почати займатися чимось новим разом і вирватися з повсякденності життя.

Все ж, аби стосунки не перетворилися у занадто тісну залежність один від одного, важливо поважати особистий простір іншої людини і дозволяти їй іноді займатися чимось окремо.

Гуляйте, тримаючись за руки

Хоча досить часто цьому не надають належного значення, тримання за руки може допомогти встановити особливий зв’язок між вами та вашим партнером. Контакт руки до руки викликає приємні відчуття, які допомагають зберегти щастя у парі.

Гоулстон радить завжди гуляти разом, тримаючись за руки, а не так, що одна людина йде швидше попереду, а інша відстає, тому що повільніша або зупинилася, щоб подивитись на щось.

руки

Хороші стосунки – це довіра та пробачення

На єдність пари чатують багато загроз, як-от: розбіжності, суперечки, бійки, нерозуміння, гнів та інші чинники, які в пориві запалу, здається, просто не мають вирішення.

Аби все це не зашкодило вашому щастю, потрібно навчитися говорити одне з одним та контролювати негативні почуття. Не варто накидатися на людину з образливими словами чи робити щось таке, за що потім буде соромно.

Найкращий спосіб подолати це – стримувати спалахи, намагатися пробачати та довіряти одне одному. Адже саме ці два інгредієнти формують основу тривалих стосунків.

Сконцентруйтеся на якостях пари

Неправильно виховувати свого партнера за його недоліки, адже це лише зруйнує ваші стосунки.

Важливо зосередитися на спільних якостях пари і намагатися наголошувати їх якомога частіше. Якщо звертати увагу на хороше в стосунках, ви помітите, наскільки вони наповняться позитивною енергією і зможете уникнути непотрібних суперечок.

Обіймайтеся, щоб відчувати себе разом

Сили обіймів просто дивовижні, особливо, якщо робити це з вашим партнером. Згідно з думкою експертів, шкіра запам’ятовує “хороші доторки” (любов), “погані доторки” та “відсутність доторків” (нехтування).

Очевидно, що у щасливих стосунках дуже багато “хороших доторків”, які люди дарують одне одному після важкого робочого дня. Наприклад, після приїзду після тривалої відсутності або просто так, без особливої на те причини.

діти обіймаються

Говоріть “я люблю тебе” та “доброго ранку” кожного дня

Аби якомога краще розпочати день, сприяти розвитку таких цінностей, як терпіння, повага та любов, просто повторюйте ці дві прості фрази кожного ранку, от і все. Хоча все повинно показуватися не словом, а ділом, сила саме цих фраз також надає стосункам нового поштовху та сплеску емоцій, так ваші обітниці знову і знову поновлюватимуться.

Говоріть “на добраніч”

“На добраніч” також допоможе прекрасно закінчити день, показати, що ви бажаєте всього найкращого вашому партнеру, незважаючи на тяжкості дня, втому або будь-які інші проблеми, які живуть у ваших думках.

Дзвоніть протягом дня

Якщо постійні телефонні дзвінки або повідомлення не перетворилися у форму “контролю” за вашим партнером, то саме така звичка допомагає людям у стосунках відчувати себе поруч одне з одним, навіть якщо фізично вони не можуть бачитись, –  стверджує Гоулстон.

чоловік дзвонить

Пишайтеся тим, що ви пара

Щасливі пари не соромляться виявляти свої почуття на людях. Не ображаючи нікого навколо, вони можуть триматися за руки, обійматися, цілуватися або по-іншому показувати своє ставлення одне до одного, аби весь світ бачив їхнє кохання.  • Титаренко, Т. (2017). Щастя, здоров’я, благополуччя. Досягнення недосяжного. Психологія Особистості. https://doi.org/$$CISSN$$V1565-8090
  • Пурло, О. (2009). “Суб’єктний” та “авторський” підходи до життєтворчості особистості. Соціальна Психологія.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.