Інколи спати окремо - корисно для ваших стосунків

Спати окремо може бути рішенням ваших проблем у парі, тому що тоді пристрасть для партнера зростає.
Інколи спати окремо - корисно для ваших стосунків

Останнє оновлення: 04 лютого, 2019

Ви можете собі уявити, як спати окремо від партнера? Це ідея доволі дивна, але, якщо проаналізувати її глибше, вона не здаватиметься настільки незвичною.

Здається, що одна з умов договору, яку ми “підписуємо” на початку наших стосунків, якщо ми збираємось жити разом, полягає в тому, що ми повинні спати в одній кімнаті.

Чому це має бути так? Що станеться, якщо ви будете спати окремо?

Здається, що спати окремо означає, що щось не так, що в стосунках є проблема, або, можливо, ви більше не любите свого партнера так само, як і раніше. З якоїсь причини, ви не думаєте, що це правильно, навіть якщо ви хочете так зробити.

Але чи все це справді так?

Міф про сон в окремих кімнатах

чому треба спати окремо
Спати окремо не обов’язково означає, що ваші стосунки зіпсувалися або що ви не любите свого партнера так само, як і раніше.

Справді, іноді це може бути правдою, але ми вважаємо, що це завжди так, тому що ми звикли робити інакше.

Коли пара живе разом багато років, кожен партнер починає замислюватися над тим, що змінилося, оскільки вони втратили пристрасть у стосунках і занурилися в рутину.

Відповідь полягає в тому, як саме ви поводитеся. Цілком нормально рано чи пізно дати своєму партнерові простір.

Нерідко люди втрачають сексуальну пристрасть до партнера. Раптово у вас більше немає приватності, ви навіть не зачиняєте двері, коли йдете у ванну кімнату.

Для деяких людей це означає втрату пристрасті та бажання.

жінка в білизні
Сон в окремих кімнатах дає кожному партнерові змогу мати свій власний простір, тому що ми повинні пам’ятати, що ми не завжди повинні прив’язуватися до партнерів.

Тож чому так негативно сприймають сон в окремих кімнатах?

Подумайте про те, як ви могли б отримати переваги від сну в окремій кімнаті, якщо у вас є звичка читати або ви хочете пізно попрацювати. Вам не доведеться боятися, що ви можете розбудити свого партнера, і ви зможете лягти спати й вимкнути світло, коли схочете, не хвилюючись.

Еротичний простір

Деякі молоді пари вирішують залишатися в окремих будинках, а не жити разом. Це дає їм змогу бути незалежними та користуватися власним простором.

Цей простір перешкоджатиме згасанню пристрасті.

Безпечна дистанція може бути набагато еротичнішою, ніж постійне перебування поруч із партнером. Ось чому деякі молоді люди вирішили це зробити. Це набагато краще, ніж окремо.

Чи означає це, що вони ніколи не сплять разом? Звісно, ні. Вони можуть разом проводити вихідні або разом відпочивати, але в повсякденному житті вони віддають перевагу жити окремо, навіть якщо спілкуються.

пристрасть
Не забуваймо, що рутина і сварки, які вважаються нормальною частиною повсякденного життя, зрештою роблять вм’ятини у стосунках.

Можливо, звичка жити разом – це не найкращий варіант для здорових стосунків. Принаймні, якщо ми хочемо мати власну приватність і власний еротичний простір.

Відстань розпалює серця, якщо спати окремо

Навіть якщо ми не віримо в це, сон в окремих кімнатах може збільшити сексуальний потяг до партнера, оскільки відстань іноді впливає позитивно.

Звісно, ви колись чули фразу: “Ти хочеш того, чого не можеш мати”. Якщо ви спатимете в окремих кімнатах і трохи віддалитися, то ви відчуєте, як зростає ваш потяг до партнера.

Можливо, це варіант або рішення для всіх тих пар, які втратили іскру у стосунках через те, що прожили разом багато років.

Не варто фокусуватися на тому, що вважають правильним чи неправильним. Те, чого нас навчали, не завжди є правильним. Отже, ви можете спробувати спати окремо, не турбуючись.

оргазм

Пам’ятайте, що якщо ваші стосунки стали рутиною, найгірше, що ви можете зробити, – це продовжувати в тому ж дусі. Потрібно змінити свої звички та спробувати щось нове.

Сон в окремих кімнатах може бути однією з дієвих альтернатив.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.