Як біг впливає на тривалість нашого життя?

Крім того, що біг допомагає розслабитися, а також покращує кровообіг по всьому тілу, що впливає на загальне здоров'я вашого організму та ваше самопочуття.
Як біг впливає на тривалість нашого життя?

Останнє оновлення: 04 березня, 2019

Фізичні вправи мають чудовий ефект для вашого організму. Це безперечно. Можливо, ви вже знаєте це, але біг – це особливо корисні кардіо тренування. Але чи знали ви, що, якщо ви будете бігати протягом 1 години кожного дня, ви будете жити довше. Отже, чого ви чекаєте? Починайте бігати вже сьогодні!

Якщо ви будете бігати 1 годину на добу, ви можете жити довше

Біг зараз в моді. Ви, мабуть, щодня бачите людей, які бігають по парку, на вулицях і беруть участь в марафонах. Те, що ви, і вони, напевно не знали, це те, що біг, навіть одну годину на день, може збільшити тривалість життя і допоможе жити краще.

Крім того, за даними дослідження, опублікованого в Національному інституті охорони здоров’я США, люди, які бігають мають на 25-40% менше ризику передчасної смерті. Дослідження стверджує, що, якщо ви будете бігати щодня одну годину, тривалість вашого життя збільшиться на 7 років.

Якщо ви порахуєте, то зрозумієте, що людина, яка бігає з понеділка по суботу протягом цілого місяця, додасть 168 годин до свого життя. Тобто вона буде жити на цілий місяць довше.

Отже, якщо ви будете бігати протягом року, ви будете жити довше на 12 тижнів. Судячи з цього дослідження та підрахувавши, можна зрозуміти, що один місяць бігу, годину на день, означає, що ви будете жити на тиждень довше.

Якщо ви порівняєте тривалість життя людини, яка бігає, з тою, яка не бігає, ви побачите, що ті, хто не бігає живуть на 3 роки менше. І найкраще, що не має значення, наскільки швидко або повільно ви бігаєте протягом цієї години.

А втім, це не означає, що біг – джерело молодості, тому що ми зрештою старіємо. Але треба пам’ятати, що ця звичка може бути корисною для вас у довгостроковій перспективі.

Іншим цікавим фактом цього дослідження є те, що переваги бігу не такі ж, як їзда на велосипеді або ходьба. Хоча всі ці дії корисні для вас, вони не мають однакового позитивного впливу на тривалість життя.

Звичайно, якщо ви хочете скористатися всіма перевагами бігу, вам доведеться дотримуватися здорової збалансованої дієти і уникати шкідливих звичок, таких як куріння і вживання алкоголю.

Фізичні вправи неймовірно корисні для нас, і ми все ще дізнаємося нові ефекти та переваги, які вони мають для наших тіл. Але ми досі не маємо чіткого уявлення про те, наскільки кожен вид вправ може збільшити тривалість життя.

Здається, це залежить і від таких речей, як інтенсивність ваших занять, скільки вам років, ваш фізичний стан і багато інших.

Які є переваги бігу?

переваги бігу

Крім того, допомагаючи жити довше (як би цього не вистачало), біг, навіть менш ніж за годину, має багато інших переваг.

Більш очевидними перевагами є те, що він може допомогти вам схуднути, поліпшити витривалість і зробити вас більш гнучким і гнучким. Проте є кілька інших переваг, які можна здобути від запуску:

1. Біг зміцнює хрящ

Деякі люди думають, що біг поганий для колін і що тертя суглобів послаблює хрящ. Насправді, правда він має повністю протилежний ефект.

Люди, які регулярно бігають, також мають набагато нижчий ризик розвитку артриту в ногах.

2. Покращує слух

біг покращує слух

Це може звучати трохи дивно, але є для цього є наукове підґрунтя. Коли ви бігаєте, кров починає текти через ваше тіло, включаючи ваші вуха. Коли вуха отримують необхідні їм поживні речовини (від посиленого кровотоку), слух покращується.

3. Біг підвищує поріг болю

Люди, які бігають кілька разів на тиждень, можуть краще справлятися з болем, ніж люди, які цього не роблять. Ми не просто говоримо про біль від травм ніг, а й в інших частинах тіла.

Головні болі, стоматологічні процедури будуть менше вас турбувати, якщо ви будете бігати.

4. Це покращує вашу шкіру

здорова шкіра

Під час бігу через піт будуть виходити токсини. Це також призведе до того, що ви більше зволожувати свій організм, оскільки ви будете важко працювати. Це чудовий спосіб мати здорову та молоду шкіру.

5. Біг допомагає відновити м’язи

Біг корисний не тільки для вашого хряща, а також і для ваших м’язів. Навіть зараз деякі люди вважають, що після певного віку неможливо наростити м’язову масу.

Але люди, які бігають, можуть створити нову м’язову масу, тому що ця вправа прискорює виробництво клітин, які її виробляють. Це також означає, що є зв’язок між бігом і відстрочуванням дегенерації м’язів від старіння.

6. Це розслаблює

розслаблення

Коли ви закінчуєте пробіжку, ви відчуваєте втому, але також щастя і розслабленість. Ви повертаєтеся додому і відпочиваєте на дивані, читаєте або дивитися телевізор, відкидаючи свої проблеми, роботу і стрес.

Але якщо у вас був важкий день на роботі або ви занепокоєні чимось, найкраще робити інтенсивні фізичні вправи.

7. Біг зміцнює кістки

Якщо ви додасте середньо або високоінтенсивні вправи до бігу, ви навіть можете збільшити щільність кісткової тканини. Це означає, що ви знизите ризик переломів і остеопорозу у старшому віці.

Біг протягом години на добу може допомогти вам жити довше і допомогти вам жити здорово. Якщо ви не задоволені своїми тренуваннями, шукаєте щось нове або просто хочете покращити здоров’я – це чудовий спосіб!

Це може вас зацікавити ...
Антицелюлітні вправи, які можна робити вдома
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Антицелюлітні вправи, які можна робити вдома

Вправи, які тонізують нижню частину тіла, ідеально підходять, якщо у вас є целюліт на стегнах та щиколотках. Спробуйте самі ці антицелюлітні вправи...  • Maribí Pereira. (2017). Los factores neurotróficos y el ejercicio físico y mental | ISEP.
  • Payne, C. (2016). Revista Española de Podología Carrera descalza y minimalista , una comprensión. Revista Española de Podología. https://doi.org/10.1016/j.repod.2016.05.007