Секс може допомогти вирішити наші проблеми

Природна діяльність, яку змушували стримувати та ігнорувати впродовж багатьох століть - секс - може допомогти вирішити багато проблем зі здоров'ям.
Секс може допомогти вирішити наші проблеми

Останнє оновлення: 19 травня, 2019

На жаль, багато людей в сучасному суспільстві досі сприймають секс як табу, а отже, як те, за що має бути соромно.Проте завдяки науковим дослідженням ми знаємо, що статеві стосунки змушують нас відчувати себе чудово у різних сферах:

 • Він зменшує занепокоєння та інші прояви поганого настрою.
 • Секс позбавляє від безсоння.
 • Він підвищує нашу самооцінку
 • Статевий акт зміцнює нашу імунну та серцево-судинну систему.
 • Він прискорює обмін речовин.
 • Секс збільшує тривалість життя.

Секс може допомогти викликати хімічні реакції, які призводять до щастя

чоловік цілує жінку в шию

Потік хімічних речовин, який проходить крізь наші тіла під час статевого акту дає багато переваг. Ці переваги, у свою чергу, пропонують нам багато чудових причин займатися сексом.

Розгляньмо деякі з цих причин далі:

Секс має властивість косметичного тоніка, оскільки сприяє виділенню гормонів, які допомагають нам “виглядати привабливіше”.

Наше волосся, шкіра та обличчя мають привабливіший вигляд завдяки синтезу естрогену, тестостерону та колагену, який наш організм виконує у наслідок сексуальної активності.

 • Секс є більш ефективним засобом, ніж омолоджувальний крем. Так відбувається, тому що секреція гормонів, як-от дегідроепіандростерон (ДГЕА), сприяє тривалішому життю.
 • Пролактин – природний седатив, що виробляється після статевого клімаксу. Ця речовина також дає нашому тілу кращий запах.
 • Серце також отримує вигоду від сексу, оскільки його захисний ефект схожий на ефект від регулярних фізичних вправ. Крім того, під час статевого акту серце б’ється частіше.
 • Він також приносить користь метаболічній діяльності тіла та чудово приводить в тонус ділянки, що беруть участь у сексі (особливо таз).

У цьому випадку вагінальні скорочення, спазми анального сфінктера та спазми уретри зміцнюють м’язи та покращують наш контроль над ними.

 • Статевий акт також має функцію сильного знеболювального засобу. Це означає, що він полегшує фізичний дискомфорт через вивільнення ендорфінів і кортикостероїдів. Крім того, ці речовини мають седативний вплив на нервові закінчення.
 • Окситоцин має антистресовий ефект, знижує наш кров’яний тиск і частоту серцевих скорочень.

Окрім тих переваг, які ми вже згадували, також потрібно відзначити, що секс надає великі переваги для нашого психічного здоров’я, не викликаючи при цьому жодних побічних ефектів.

Також радимо прочитати статтю:  5 місць, де можна займатися сексом

Платон рекомендував, щоб “олімпійці перед змаганнями уникали сексуальної близькості”, але це не має сенсу в наші дні.

напис секс

Займатися любов’ю значить серйозно покращувати своє здоров’я

Переваги здорового сексуального життя необмежені. Звичайно, це виходить за межі наших статевих органів. Насправді, найважливішим є наше ставлення до сексу у всіх аспектах нашого життя.

Коли ми говоримо про своє ставлення до сексу, ми маємо на увазі не тільки власне секс. Насправді, ідеться також про повне дослідження наших бажань, пристрастей і відчуттів.

Ми не повинні забувати про це та не обмежувати це ставлення, тому що це означатиме, що ми будуємо стіни навколо надзвичайно важливого аспекту нашої ідентичності.

Тому бути сексуально освіченими допоможе нам підтримувати психологічну, фізичну та емоційну рівновагу. Крім того, це дозволить запобігти розладу, який може виникнути від непорозуміння та може викликати негативні та шкідливі настрої.

чоловік та жінка цілуються

Дослідження є ключем до насолоди від сексуального контакту

Для того, щоб отримувати задоволення від сексу, необхідно відкласти вбік застереження, які зупиняють нас від вивчення свого тіла, відчуттів та бажань.

Це особливо важливо, якщо ми ведемо активне сексуальне життя.

Не забудьте прочитати статтю: Як покращити ерекцію партнера

Ретельно дослідження кожного сантиметра нашого тіла є необхідною умовою для того, щоб дізнатися, що нам подобається, а що ні.

Тому, як ми вже говорили в попередніх випадках, ми не зможемо сказати нашому партнеру, що задовольняє нас у сексі, якщо ми навіть не знаємо, що нам подобається.

Більше того, прагнення нашого тіла розглядається як ствердження почуття власної гідності, особисте задоволення та інтимне спілкування. Інакше кажучи, ми повинні розвивати почуття, щоб опанувати свої внутрішні, фізичні та емоційні бажання.

Якщо ми дозволимо собі жити з цією природною частиною нашого єства, ми швидко помітимо переваги та добробут, які надаються нам.

Таким чином, добре було б позбутися будь-яких забобонів та сказати собі, що займатися сексом – це завжди на добре.

лодоні навпроти сонця

  • Loewenstein, G., Krishnamurti, T., Kopsic, J., & McDonald, D. (2015). Does Increased Sexual Frequency Enhance Happiness? Journal of economic behavior & Organization, 116, 206-218.
 • Cheng, Z. & Russel, S. (2015). Sex and happiness. Journal of economic behavior & Organization, 112, 26-32.
 • Brody, S., & Costa, R. M. (2012). Sexual Satisfaction and Health Are Positively Associated With Penile-Vaginal Intercourse but Not Other Sexual Activities. American Journal of Public Health102(1), 6–7. http://doi.org/10.2105/AJPH.2011.300428

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.