Як стимулювати жіночі соски

Березень 29, 2018
Коли ви хочете стимулювати жіночі соски, дуже важливо спілкуватися, оскільки ви завжди повинні дійти взаємної згоди, коли йдеться про інтимну близькість.

Правильна стимуляція сосків може бути справді приємною. Зрештою, жіночі соски – це дуже чутлива ділянка, яка має багато нервових закінчень, які можуть легко допомогти досягти оргазму.

Попри те, що рівень збудження може змінюватися залежно від віку, гормонів або розміру та форми грудей, майже гарантовано виникнуть неймовірні відчуття, якщо робити це правильно.

Помилка, яку часто роблять, полягає в тому, що чоловіки не цінують їхню чутливість, грубо ставляться до них, кусають їх або завдають болю.

Звісно, різні люди мають різні вподобання, але загалом краще ставитися до них ніжно, повільно й різними методами.

Чи знаєте ви, як правильно стимулювати жіночі соски? Оскільки в цьому випадку може бути багато сумнівів, у цій статті ми поділимося деякими основними порадами.

Ніжні ласки

як стимулювати жіночі соски
Щоб ви не надавали партнерці болісного досвіду, коли торкаєтеся сосків, найкраще починати з ніжної ласки, не стискаючи й не кусаючи.

Легкий дотик або рух пальцями, язиком чи м’яким предметом викличуть приємні відчуття, які поступово підвищуватимуть рівень збудження.

Поцілунки та рухи язиком

Язик стає головним гравцем у попередніх ласках. Його текстура та енергія можуть допомогти вивільнити сильні відчуття, які підвищують почуття задоволення.

Якщо ви будете максимально використовувати його на такій чутливій ділянці, як жіночі соски, це викличе збудження, що так само сприяє змащуванню інтимної ділянки.

  • Делікатні рухи по колу вгору і вниз підходять ідеально.
  • Важливо грубо не смоктати та не облизувати, що, попри певну приємність, може бути незручним або болісним.

Швидкість

як пестити жіночі соски
Щоб почати стимулювати жіночі соски, рекомендуємо починати м’яко, незалежно від того, який рух або частину тіла ви використовуєте.

Коли ви будете збуджені, ви можете випробувати різні швидкості, а також рух пальців та язика.

Масажі

Є багато способів масажувати груди та соски під час сексу. Все залежить від моменту, а головне – від уподобань вашого партнера.

Це має бути зроблено легко та ніжно. Однак по мірі збудження це може бути зроблено з більшою силою, але не ставайте занадто грубими.

  • Почнемо з того, що ви можете масажувати сосок за допомогою кінчиків пальців.
  • Потім, використовуючи колові рухи, ви можете охопити весь контур грудей.
  • Використання змащувальних матеріалів, кремів або олій може допомогти зробити цей досвід ще приємнішим.

Не пропустіть: 6 найприємніших позицій для сексу

Легкий щіпок

жіночі соски і оргазм
На цьому етапі все залежить від уподобань. Важливо “експериментувати” і передусім підтримувати спілкування з вашим партнером, щоб досвід був приємним і не болісним.

Щипання або м’яке скручування соска може бути дуже приємним, коли ви досягнете певного рівня збудження під час попередніх ласк.

  • Якщо вона згодна, ви можете спробувати легке покручування пальцями або ніжний укус.
  • Інтенсивність може бути збільшена, якщо вона згодна або якщо їй комфортно.

Масаж геніталіями

Масажні сосків геніталіями трохи сміливіший, ніж те, що ми згадували раніше, але багато пар роблять це, і це дуже ефективно.

Зв’язок між кінчиком пеніса та сосками може неймовірно збільшити збудження. Багатьом чоловікам також вдається досягти оргазму, просто так граючи.

Жіночі соски та температура

жіночі соски та льод
Випробування різних температур може бути корисним для стимуляції сосків і урізноманітнення вашої нормальної сексуальної поведінки.

Ця техніка може викликати інтенсивні відчуття, які можуть допомогти жінці досягти оргазму.

Вам буде цікаво прочитати: 5 причин, чому ви не отримуєте задоволення від сексу

  • Простий спосіб полягає в тому, щоб обережно переміщати маленький кубик льоду на сосках. Це можна зробити двома пальцями, а ще краще – ротом.
  • Ви також можете спробувати теплу олію або будь-яку речовину з іншою температурою.
  • Головне – бути обережними, особливо з гарячими речовинами, щоб не травмуватися.

Ви готові спробувати все це? Якщо ви досі не знали про ці трюки, спробуйте їх наступного разу.

Вас також можуть зацікавити