Як стимулювати жіночі соски

Коли ви хочете стимулювати жіночі соски, дуже важливо спілкуватися, оскільки ви завжди повинні дійти взаємної згоди, коли йдеться про інтимну близькість.
Як стимулювати жіночі соски

Останнє оновлення: 23 листопада, 2018

Правильна стимуляція сосків може бути дійсно приємною. Зрештою, жіночі соски – це дуже чутлива ділянка, що має багато нервових закінчень, які можуть легко допомогти досягти оргазму.

Попри те, що рівень збудження може змінюватися залежно від віку, гормонів або розміру та форми грудей, майже гарантовано виникнуть неймовірні відчуття, якщо робити це правильно.

Помилка, яку часто роблять, полягає в тому, що чоловіки не цінують їхню чутливість, грубо ставляться до них, кусають їх або завдають болю.

Звісно, різні люди мають різні вподобання, але загалом краще ставитися до них ніжно, повільно та застосовувати  різні методи.

Чи знаєте ви, як правильно стимулювати жіночі соски? Оскільки, відповідь на дане питання може викликати багато сумнівів, у цій статті ми поділимося деякими основними порадами.

Ніжні ласки

жіночі соски
Щоб у партнерки не залишився болісний досвід, коли торкаєтеся сосків, найкраще починати з ніжної ласки, не стискаючи та не кусаючи їх.

Легкий дотик або рух пальцями, язиком чи м’яким предметом викличуть приємні відчуття, які поступово підвищуватимуть рівень збудження.

Поцілунки та рухи язиком

Язик стає головним гравцем у попередніх ласках. Його текстура та енергія можуть допомогти вивільнити сильні відчуття, які підвищують відчуття задоволення.

Якщо ви будете максимально використовувати його на такій чутливій ділянці, як жіночі соски, це викличе збудження, що, водночас, сприяє змащуванню інтимної ділянки.

  • Делікатні рухи по колу вгору і вниз підходять ідеально.
  • Важливо грубо не смоктати та не облизувати, що, попри певну приємність, може бути незручним або болісним.

Швидкість

жіночі соски та ласки
Щоб почати стимулювати жіночі соски, рекомендуємо починати м’яко, незалежно від того, який рух або частину тіла ви використовуєте.

Коли ви будете збуджені, ви можете випробувати різні швидкості, а також рух пальців та язика.

Масажі

Є багато способів масажувати груди та соски під час сексу. Все залежить від моменту, а головне – від уподобань вашої партнерки.

Це потрібно робити легко та ніжно. Однак, по мірі збудження це можна робити з більшою силою, але не ставайте занадто грубими.

  • Почнемо з того, що ви можете масажувати сосок за допомогою кінчиків пальців.
  • Потім, використовуючи колові рухи, ви можете охопити весь контур грудей.
  • Використання змащувальних матеріалів, кремів або олій може допомогти зробити цей досвід ще приємнішим.

Легкий щіпок

жіночі соски та оргазм
На цьому етапі все залежить від уподобань. Важливо “експериментувати” і, передусім, підтримувати спілкування з вашим партнером, щоб досвід був приємним і не болісним.

Щипання або м’яке скручування соска може бути дуже приємним, коли ви досягнете певного рівня збудження під час попередніх ласк.

  • Якщо вона згодна, ви можете спробувати легке покручування пальцями або ніжний укус.
  • Інтенсивність може бути збільшена, якщо вона згодна або якщо їй комфортно.

Масаж геніталіями

Масаж сосків геніталіями трохи сміливіший, ніж те, що ми згадували раніше, але багато пар роблять його, і це дуже ефективно.

Зв’язок між кінчиком пеніса та сосками може неймовірно збільшити збудження. Багатьом чоловікам також вдається досягти оргазму, просто граючи таким чином.

Жіночі соски та температура

жіночі соски та лід
Випробування різних температур може бути корисним для стимуляції сосків та урізноманітнення вашої нормальної сексуальної поведінки.

Ця техніка може викликати інтенсивні відчуття, які можуть допомогти жінці досягти оргазму.

  • Простий спосіб полягає в тому, щоб обережно переміщати маленький кубик льоду на сосках. Це можна зробити двома пальцями, а ще краще – ротом.
  • Ви також можете спробувати теплу олію або будь-яку речовину з іншою температурою.
  • Головне – бути обережними, особливо з гарячими речовинами, щоб не травмуватися.

Ви готові спробувати все це? Якщо ви досі не знали про ці трюки, обов’язково спробуйте їх наступного разу.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.