Як вибирати спідню білизну, щоб бути здоровими

Правильно вибирати спідню білизну важливо не тільки для того, щоб вам було більш комфортно, але й для уникнення проблем зі здоров'ям, які можуть виникнути через неякісний одяг.
Як вибирати спідню білизну, щоб бути здоровими

Останнє оновлення: 19 березня, 2019

Історія спідньої білизни є дуже довгою, постійно з’являються нові види протягом багатьох років. Фактично, були знайдені дані, які доводять, що навіть деякі стародавні культури використовували спідню білизну. Крім того, якщо правильно вибирати спідню білизну, це може допомогти нам залишатися здоровими.

Створення першої спідньої білизни було дуже важливою подією.

У 1922 році в гробниці єгипетського фараона Тутанхамона, що датується 14-м століттям, були знайдені пов’язки, які колись вдягали під туніки.

Проте такий вид одягу можна було носити лише видатним чоловікам або жінкам.

А втім, з часом виробництво спідньої білизни почало розвиватися разом з економікою, промисловістю та технологіями.

Крім того, її дизайн адаптували до потреб та комфорту кожної статі та частини тіла.

Функції спідньої білизни

Комфорт і гігієна

функції спідньої білизни

В основному, цей предмет одягу допомагає утримувати піт та інші виділення тіла, запобігаючи тому, щоб вони вступили в контакт з верхнім одягом.

  • Деякі приклади спідньої білизни – трусики, шкарпетки, майки та інші.

Підтримка

Ці типи спідньої білизни по-різному виробляються, мають металеві або текстильні волокна, які забезпечують підтримку різних частин тіла, як жіночих, так і чоловічих, при необхідності.

Це стосується бюстгальтерів для жінок і трусів для чоловіків.

Естетика

трусики

Завдяки новим технологіям, великій кількості матеріалів, кольорів і дизайну, навіть у спідній білизні є певні модні тенденції.

Ці досягнення дозволили створити спідню білизну, яка формує і корегує фігуру. Зараз це грає велику роль у мистецтві спокуси, в сексуальних і еротичних фантазіях.

Як краще вибирати спідню білизну?

Вибір хорошої спідньої білизни залежить від різних факторів, таких як стиль, матеріал і обставини, в яких ви будете або плануєте її використовувати.

1. Бавовняні вироби

бавовняні вироби

Одним з кращих варіантів є бавовняна тканина. Це м’який, легкий, природний і гіпоалергенний матеріал (іншими словами, він запобігає роздратування для чутливої ​​шкіри).

Бавовна також захищає від вологості завдяки своїм властивостям пропускати повітря і поглинати вологу. Використання бавовни знижує ризик розвитку бактерій, грибків та інфекцій.

Крім того, матеріал може витримувати різні прання і допомагає підтримувати рН баланс нашої шкіри.

2. Правильний розмір

Знання свого точного розміру спідньої білизни може звільнити нас від багатьох проблем.

Наприклад, для бюстгальтерів важливо точно знати, який розмір і форма лямок і чашок вам потрібні. Вибір неправильного розміру може призвести до болю в плечах, грудях, шиї та спині.

Крім того, бюстгальтери також забезпечують необхідну підтримку для запобігання передчасного провисання грудей.

Неправильний вибір трусиків також може негативно вплинути на здоров’я.

  • Якщо вони надто сильно тиснуть на область шлунка, є можливість виштовхування кислоти і рефлюксу до стравоходу.
  • Водночас, якщо трусики занадто щільні прямо під талією, вони можуть відсікти кровообіг, що призводить до оніміння, поколювання або роздратування.

3. Для інтенсивних вправ

білизна для інтенсивних вправ

Під час фізичної активності наше тіло виділяє піт. Якщо трусики зроблені з шовку або мережива, вони не пропускають вологу, і це може призвести до вагінальної інфекції.

  • Бавовняні вироби є гарним варіантом для занять спортом. Однак рекомендованими матеріалами, які поглинають вологу є: мікроволокно, поліестер або нейлон.

Крім того, незалежно від матеріалу спідньої білизни, ви повинні негайно змінити її після занять.

Ця також потрібно для того, щоб уникнути вологості в інтимних зонах, і знизити ймовірність зараження інфекцією.

4. Уникайте стрінгів

Ви повинні використовувати стрінги якомога рідше, оскільки вони полегшують переміщення бактерій від ануса до піхви. З цієї ж причини вони збільшують ризик інфікування сечовивідних шляхів.

5. Під час вагітності та грудного вигодовування

вибирати спідню білизну під час вагітності

Через зміни, що відбуваються, груди можуть боліти і збільшуватися в розмірах.

  • Під час таких змін рекомендують носити бюстгальтери з ширшими лямками, оскільки вони більш рівномірно розподіляють вагу.
  • Крім того, ці бюстгальтери повинні бути безшовними в області сосків, щоб уникнути тертя і роздратування.

Як ви бачите, дуже важливо знати матеріали та види спідньої білизни, які ми повинні щодня використовувати, щоб залишатися здоровими.

Якщо ви будете правильно вибирати спідню білизну, ви зможете запобігти набридливим інфекціям і хворобам.  • Avellaneda, D. (2006). Debajo del vestido y por encima de la piel: historia de la ropa interior femenina. Nobuko.
  • Cabanillas, B., & Silvana, M. (2022). Mejoramiento de estilos de vida saludables y su efecto en la disminución de infecciones vaginales, en mujeres en edad reproductiva del centro poblado la Huaraclla, Cajamarca- Perú – 2018. Universidad Nacional de Cajamarca. https://repositorio.unc.edu.pe/handle/20.500.14074/4947
  • de Pineda, M., & Ruth, V. (2018). Conocimientos, percepciones y prácticas sobre la infección de vías urinarias de mujeres embarazadas de la Unidad Comunitaria de Salud Familiar ­ Intermedia Panchimalco, municipio de Panchimalco, El Salvador, Octubre 2017. 71–71. https://pesquisa.bvsalud.org/portal/resource/pt/biblio-1007938

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.