Як захиститься від негативних енергій

Сімейні суперечки можуть заповнити наші оселі негативною енергією. Щоб очистити будинок, впустіть свіже повітря і сонячне світло.
Як захиститься від негативних енергій

Останнє оновлення: 16 листопада, 2018

Кожен з нас хотів би захиститися від негативної енергії. Люди воліють уникати негатив, особливо в себе вдома, де хочеться відпочити у просторі, вільному від поганих вібрацій. Однак, негативна енергія також має зникнути з робочого місця і школи, тому що її поява може вплинути на ваш день і не дати вам реалізувати задумане. На щастя, є способи захисту від негативної енергії і гармонізації емоцій.

Що таке негативна енергія?

Це енергія, яка впливає на вас емоційно, духовно, фізично або розумово, порушуючи спокій і викликаючи почуття тривоги, туги, депресії і відсутність концентрації.

Як ми можемо захиститися від негативної енергії?

як захиститися від негативної енергії
Протистояння негативній енергії – це найкращий спосіб розширення можливостей, зокрема це стосується гармонізування емоцій. Існує багато способів уникнення поганих вібрацій, які час від часу з’являються. Це допоможе захиститися від них, зберегти позитивний настрій і позбавитись від стресу. Ось декілька порад:
 • Позбудьтеся страхів: іноді негативна енергія викликана побоюваннями, невпевненістю або негативними думками. Боротися з цими чинниками можна лише визнавши їх. Важливо з’ясувати джерело цих страхів і протистояти їм, щоб почуватися вільно і безпечно.
 • Мисліть позитивно: навіть якщо вам нечасто це вдається, позитивні думки є найкращим способом відбити погані вібрації і залишитися емоційно здоровими. Навчіться переживати погані часи і намагайтеся побачити світлий бік речей. Це допоможе вам захиститися від негативної енергії та подолати її.
 • Носіть з собою зубчик часнику: цей засіб допоможе захиститися від негативної енергії та заздрості. Ми рекомендуємо носити в гаманці зубчик часнику, загорнутий у тканину.
 • Наносіть на руки ефірну олію чебрецю: ця езотерична практика передбачає нанесення краплі ефірної олії за вухами або на зап’ястки, щоб відігнати погані вібрації.
 • Носіть з собою гілочку рути: кажуть, що рута здатна віддзеркалити всі види негативної енергії, викликані чи то непередбаченими подіями, чи то людьми. Найкраще завжди тримати кілька гілочок або листя цієї рослини на робочому місці.

Як усунути негативну енергію з оселі?

очистити квартиру від негативної енергії
Коли виникають суперечки в сім’ї – цілком імовірно, що в будинку панує негативна енергія. Він стає нездоровим середовищем для родини. Щоб цьому запобігти, слід внести деякі зміни і спробувати усунути джерела шкідливих вібрацій.
 • Позбудьтеся непотрібних речей: наявність занадто великої кількості речей іноді може вплинути на енергію будинку. Ви повинні створити свіже та впорядковане середовище.
 • Відкрийте вікна та двері: впустити свіже повітря в будинок є гарною альтернативою “очищенню будинку”. Те ж саме стосується сонячного світла.
 • Ладан: з давніх-давен люди використовували ладан для оновлення повітря в будинках і розвіювання негативної енергії.
 • Морська вода: суміш з цих компонентів добре підходить для очищення будинку і зміни негативного середовища.
аромотерапія для розслаблення
 • Ароматерапія: використання ефірних олій або ароматичних сполук в різних місцях в будинку може допомогти всій родині розслабитися і створити приємну атмосферу.
 • Тримайте рослини в будинку: допомагаючи очистити повітря, рослини також нейтралізують негатив і створюють хорошу енергію в оселі.
 • Часто прибирайте: скупчення пилу, бруду або сміття може створити погане середовище, що позначиться на негативних емоціях членів родини. Важливо, щоб весь будинок був чистим.
 • Діалог: нарешті, ключ до зміцнення родини й подолання негативної енергії – спокійно поговорити про розбіжності, щоб досягти мирного взаєморозуміння. Висловлення почуттів і зміцнення зв’язків з родиною є одним з найкращих способів позбутися негативної енергії в оселі.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.