Як зробити сідниці пружними і підтягнутими

У цій статті ви знайдете вправи і поради для того, щоб зробити сідниці підтягнутими, пружними, накачаними та округлими і, звісно ж, без целюліту.
Як зробити сідниці пружними і підтягнутими

Останнє оновлення: 18 грудня, 2018

У тренажерному залі чи вдома одними з найпоширеніших вправ, включених у тренування або зарядку жінки є вправи, спрямовані щоб зміцнити сідниці і покращення їх зовнішнього вигляду.

У цій статті ви знайдете вправи і поради для того, щоб зробити сідниці підтягнутими, пружними, накачаними та округлими і, звісно ж, без целюліту.

Масаж сідничних м’язів

Якщо вас влаштовує розмір сідниць, але хотілося б надати їм округлості і підкачати – почніть з масажу. Можливо це вас здивує, але стрес і негативні емоції, від яких напружуються плечі, також впливають і на сідниці. Хороший масаж зніме напругу та буде чудовим початком для зарядки чи тренування.

Якщо робите масаж вдома, намагайтеся масажувати центральну частину сідниць поки не відчуєте тиск в районі тазової кістки. У випадку якщо масаж викликає дискомфорт або біль, спробуйте масажувати легше і з кожним разом трошки збільшуйте силу рухів. Біль у цій зоні говорить про м’язові вузли або напругу, над якими потрібно попрацювати.

Читайте також: Сім вправ в домашніх умовах для пружності сідниць

Робіть цей масаж на обох сідницях протягом 5 хвилин перед кожним тренуванням.

дівчина в спотрзалі

Вправи для пружних та підтягнутих сідниць

Для того, щоб мати красиві сідниці, ми рекомендуємо щоденні тренування, що займатимуть по 5 хвилин на кожну з нижче вказаних вправ.

Присідання: Тримайте ноги на ширині плечей, зігніть коліна так ніби збираєтеся сісти на стілець. Не забувайте тримати спину прямо і не відривати стопи від підлоги. Коли присідаєте, коліна мають бути розведені, а руки витягнуті вперед перед собою. З присяду повільно повертайтеся у вихідну позицію опускаючи руки.

Вправа «рачки»: Стаємо рачки на мат або килимок, щоб не пошкодити коліна. Спину тримаємо рівно та горизонтально до підлоги, напружуємо м’язи живота. Якщо вам незручно в такій позиції, спробуйте впертися ліктями в підлогу. Далі піднімаємо пряму ногу та опускаємо не торкаючись до підлоги. Це саме робимо і з іншою ногою.

Мостик: Ляжте на спину, поставте ноги так, щоб стопи були на ширині плечей і не відривались від підлоги. Витягніть руки вздовж тулуба. Повільно відривайте тулуб від підлоги напружуючи м’язи живота і сідниць. Піднімайте тулуб доти, поки не відчуєте напруження, тоді повільно опускайте тулуб на підлогу і трохи перепочиньте.

Скорочення сідничних м’язів: Коли ви стоїте в черзі чи в ліфті, або деінде, спробуйте розслаблювати і напружувати свої сідниці – це прекрасний спосіб їх підтягнути. Напружте сідниці і тримайте протягом п’яти секунд, а потім розслабте. І так повторюйте 5 хвилин.

Сідниці. Метод для пружності

Існує простий спосіб для пружності сідниць, який допоможе покращити текстуру шкіри на сідницях, позбутися целюліту і зробити сідниці округлими, крім того, все це можна зробити в домашніх умовах.

Для цього потрібно купити округлу банку з гумовим покриттям (медична банка), яку можна знайти в будь-якому магазині з продукцією китайської медицини або в аптеці. Також вам знадобиться масажна олія. Ми радимо мигдальну, оливкову або кунжутну олію, чи зволожувальний крем з великим вмістом олії.

Нанесіть олію або зволожувальний крем на одну з сідниць і за допомогою банки круговими рухами масажуйте сідницю, при цьому ви можете відчувати легке всмоктування шкіри. Процедура має тривати не менше п’яти хвилин. Потім повторіть це саме на іншій сідниці.

Пілінг і зволоження

Під час роботи над ідеальною формою сідниць не забувайте про шкіру. Для того, щоб шкіра мала здоровий і осяйний вигляд, потрібно добре про неї піклуватися. Для досягнення цього осяйного ефекту, робіть пілінг на сідницях кожні 10 днів. Приймайте ванну з морською сіллю і масажуйте сідниці протягом хвилини. Потім сполосніть їх холодною водою, це допоможе зміцнити сідниці.

Зволожуйте шкіру лосьйоном, який зроблений з природних або органічних компонентів. Якщо маєте можливість придбати зволожувальний засіб, зроблений з кокосової олії,  це буде прекрасним доповненням у догляді за вашими сідницями.

олія в піалці
Це може вас зацікавити ...
9 ефективних вправ, щоб зміцнити ноги та сідниці
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
9 ефективних вправ, щоб зміцнити ноги та сідниці

Хочете знати, як зміцнити ноги та сідниці? Спробуйте деякі з цих вправ! Вони допомагають тонувати та привести до форми обидві ці ділянки.  • Титаренко, Т. (2017). Щастя, здоров’я, благополуччя. Досягнення недосяжного. Психологія Особистості. https://doi.org/$$CISSN$$V1565-8090
  • Пурло, О. (2009). “Суб’єктний” та “авторський” підходи до життєтворчості особистості. Соціальна Психологія.