Як зцілити чакри

Січень 26, 2016

Чакри – це канали енергії, які проходять крізь ваше тіло. Життя і здоров’я течуть крізь них. Якщо одна або кілька з них хворі, це позначиться на всій системі. Дізнайтеся з цієї статті більше про те, як зцілити чакри.

Основні факти про чакри

Для того, щоб повністю вирішити це питання, нам потрібно багато годин, тож непогано дізнатися принаймні основні факти. Слово “чакра” походить із санскриту і означає “колесо енергії” або “колесо світла”. Ці центри пов’язані енергетичними потоками, вони також регулюють ваш зв’язок із Всесвітом.

Основа або корінь

Вона темно-червона і розташована в промежині, між анусом і геніталіями. Її блокує страх, і коли це відбувається, виникає сідничний біль, рак яєчників, матки або прямої кишки, закреп, проблеми з простатою, варикозне розширення вен, геморой та імунні захворювання. Це також викликає розчарування, емоційну нестабільність, депресію і низьку самооцінку.

Сексуальна або селезінка

Вона помаранчева і розташована в жіночих статевих органах, сечовому міхурі, тазу, кишечнику і сідничному м’язі. Її блокування викликає поперекову і тазову напругу, радикуліт, хронічну втому, безсилля, діабет, рак, синдром роздратованого кишечника та інфекції нирок і сечового міхура. Щодо емоційного аспекту, це викликає неспокій, страх, ревнощі, недовіру і тривогу.

Сонячне сплетіння

Вона жовта і знаходиться під пупком, а також охоплює печінку, підшлункову залозу, сечовий міхур, селезінку, нирки, шлунок, тонку кишку і грудну порожнину. Її дисбаланс через блокування є причиною респіраторних та імунних проблем, булімії, анорексії, цукрового діабету, кислотності шлунка, виразки, каменів у жовчному міхурі, гепатиту, цирозу печінки й артриту. Щодо емоцій, це викликає синдром жертви, стрес, гнів, розчарування, почуття провини, сумніви і необхідність постійного схвалення.

medytatsiya

Серце

Вона зелена і блокується від болю і горя. Ця чакра також охоплює легені, хребет, виски, стравохід і нервову систему. Проблеми, які виникають внаслідок її блокування, – серцеві та респіраторні захворювання, рак молочної залози, стенокардія, пневмонія, гіпертонія, біль у хребті. Щодо емоційного аспекту, це може призвести до пасивності, депресії, нечутливості і болю.

Горло

Вона сапфірового (синього) кольору і охоплює рот, гортань, трахею, ясна, щитоподібну залозу, хребет, зуби і плечі. Її дисбаланс викликає біль у горлі, кровоточивість ясен, втрату голосу, алергію, грип і хронічні інфекції. Щодо емоцій, це викликає одержимість, депресію, страх, фобії, невпевненість та інертність.

Третє око

Вона має колір індиго і містить ніс, вуха, очі, шишкоподібну залозу і гіпофіз, нервову систему і головний мозок. Проблеми від її блокування – головні болі, пухлини мозку, сліпота, глухота, судоми, порушення мозкової діяльності і проблеми з хребтом. Емоційні ефекти – страх, фобії, сплутаність свідомості, нічні кошмари, шизофренія, паніка і депресія.

Корона

Вона фіолетового кольору і охоплює верхню частину голови. Наслідки її блокування – хронічна втома, підвищена чутливість до світла і звуку, проблеми зі шкірою і скелетно-м’язові проблеми. Щодо почуттів, це призводить до втрати мети, зв’язку з божественним, занепокоєння, депресії, обмеженості поглядів і нещастя.

chakryЯк дізнатися, що ваші чакри заблоковані

Ви повинні зробити кілька тестів, щоб з’ясувати, чи блокує будь-яка з ваших чакр проходження енергії до інших і скільки таких блоків. Просто дайте відповіді на питання для кожної чакри. Якщо більшість ваших відповідей негативні, ця чакра може бути саме тією, яку слід розблокувати.

Перша чакра (корінь)

Чи почуваєтеся ви живими, здоровими? Ви почуваєтеся, як вдома? Чи є у вас сильне бажання жити? Ви любите своє тіло і думаєте, що ви є дивовижним скарбом? Ви сповнені енергії і руху? Ви сміливі?

Друга чакра (сакральна)

Чи є у вас здорове сексуальне бажання? Ви відчуваєте себе сексуально задоволеними? Ви можете виразити себе сексуально? Чи можете ви давати і отримувати задоволення?

Третя чакра (сонячне сплетіння)

Чи знаєте ви, чого хочете? Ви впевнені в собі? Чи можете ви приймати рішення на свій розсуд? Чи контролюєте ви емоції? Ви можете контролювати те, як ви почуваєтеся? Чи вважаєте ви, що у вас баланс емоцій?

YogaЧетверта чакра (серце)

Чи у вас здорові стосунки? Ви любите себе? Ви любите людей навколо вас? Чи відчуваєте ви співчуття до людей? Чи приймаєте ви інших такими, якими вони є? Ви добре співпрацюєте з іншими? Чи здатні ви присвятити себе чомусь?

П’ята чакра (горло)

Ви можете висловитися? Ваше життя щасливе? Ви берете на себе відповідальність за своє життя? Ви самостійно вирішуєте свої проблеми? Чи вважаєте ви, що ви заслуговуєте на нагороду за ваші зусилля? Чи є у вас достатньо віри, щоб ризикнути? Вам подобаються виклики?

Шоста чакра (третє око)

Ви морально сильні? Чи можете ви вирішувати проблеми? Чи є у вас творчі ідеї? Ви робите все можливе, щоб втілити мрії в реальності? Ви візуалізуєте свої цілі?

Сьома чакра (корона)

Чи вважаєте ви себе кимось великим і дивовижним? Чи відчуваєте ви зв’язок з Богом чи Всесвітом? Ви відчуваєте, що ваше життя має мету?

Афірмації для зцілення блокування кожної чакри

Під час медитації, ви можете використовувати фрази, мантри або кілька односкладових слів, які слід повторити кілька разів (найвідоміше з них “ОМ”). Існує певна афірмація та мантра для кожної чакри.

  • Перша чакра: “Я – єдине ціле, я впевнена/ий, що мене люблять”. Мантра ЛАМ.
  • Друга чакра: “Я люблю себе, я поважаю себе і все життя”. Мантра МАМ.
  • Третя чакра: “Я – великий творець своєї реальності, і це мене надихає”. Мантра РАМ.
  • Четверта чакра: “Я – любов і безумовне прийняття”. Мантра IAM.
  • П’ята чакра: “Я – машина свого життя. Сила вибору моя”. Мантра ДЖAM.
  • Шоста чакра: “Я впевнена/ий, що можу бачити правду”. Мантра ОМ (або АУМ).
  • Сьома чакра: “Я єдина/ий з цим моментом”. Тут не використовуємо жодну мантру, тому що медитуємо в тиші.
Вас також можуть зацікавити