Зайва вага? Ось як знову розпочати тренування

Коли у вас надмірна вага, і ви хочете досягти ідеальної ваги за допомогою фізичних вправ, ви можете знову розпочати тренування, доклавши трохи зусиль, і досягти великих результатів.
Зайва вага? Ось як знову розпочати тренування

Останнє оновлення: 11 березня, 2019

Малорухливий спосіб життя став частиною життя більшості населення світу. Тож, причиною зайвої ваги може бути брак часу, брак мотивації, погане харчування або просто будь-які виправдання, які не дають знову розпочати тренування.

Такий спосіб життя позначиться на вашому здоров’ї та тілі, тому варто робити вправи не менше ніж тричі на тиждень.

Деякі запитують: «Чи можна досягти своєї мети, роблячи вправи, якщо у мене зайва вага?» Звісно, можна. Ви також зможете побачити результати швидше, якщо будете уважно дотримуватись фізичних і дієтичних правил.

Переваги вправ при надмірній вазі

  • дають змогу схуднути природно
  • покращують фізичну силу
  • допомагають підтримувати психічне здоров’я
  • борються з целюлітом
  • дають вам більше енергії щодня

Як знову розпочати тренування, коли ви маєте зайву вагу

Дотримуйтеся рекомендацій дієтолога

як знову розпочати тренування
Йдеться не про будь-якого дієтолога, а про кваліфікованого спеціаліста. Так ви уникнете послуг, які не дають результатів.

Ви зможете відновити свої харчові звички. Дієтолог порекомендує найкращі продукти відповідно до вашого типу тіла та звичайного способу життя.

Ви скоротите споживання калорій і зможете поступово реалізувати план схуднення.

Почніть, вставши з крісла

Не потрібно бігти марафон, щоб сказати, що ви виконуєте певні вправи. І це особливо вірно, якщо це ваш перший день.

Щоб почати роботу, просто встаньте зі свого крісла. Наприклад, ходіть протягом дня, будь то вдома або на роботі.

Ви також можете докласти зусиль, щоб змінити свій спосіб життя. Наприклад, залиште свій автомобіль вдома і підіть пішки до місця призначення.

Пам’ятайте, що прогулянка протягом принаймні 15 хвилин – це вже крок до здорового тіла.

Ще один крок

поради щоб знову розпочати тренування
Протягом перших кількох днів вашої зміни, можливо, буде важко рухатися далі. Чому? По-перше, ви не звикли робити вправи безперервно протягом дня.

Однак, щойно ви звикнете до постійних вправ, ви можете поставити більшу мету або тренуватися за вказівками тренера.

Тренер запропонує вам вправи для вашого поточного рівня фізичної сили. Отже, ваші тренування будуть систематизовані.

Знайдіть будь-яку мотивацію

Ви ніколи не можете мати занадто багато причин для тренувань. Отже, підтримуйте свою мотивацію і бажання продовжувати, не нудьгуючи і не кидаючись за результатами.

Наприклад, ви можете пишатися тим, що починаєте щось робити для свого здоров’я. Зрештою, немає нічого кращого, ніж зосередитися на прогресі.

Крім того, ви можете почати з маленьких цілей, а потім зробити їх ще більшими. Просто намагайтеся зробити це, не даючи ліні або браку мотивації бути виправданням.

І немає кращого приводу робити вправи, ніж хотіти почуватися щасливими. Тренуючись, організм виділяє серотонін, ендорфіни і допамін – гормони щастя і добробуту.

Не пропускайте їжу

що допоможе знову розпочати тренування
Якщо ви намагалися не їсти в певний час, ви могли зрозуміти, що це не корисно. До того ж це викликає ефект відскоку, оскільки, не з’ївши нічого, ви захочете з’їсти вдвічі більше наступного разу. Це фактично уповільнює ваш метаболізм.

Пропуск їжі є стимулятором для поступової втрати м’язової маси. І це шкідливо для здоров’я як ваших кісток, так і вашого організму.

Завжди робіть один крок вперед

З плином часу, ви побачите, що втрачаєте вагу і що ваше тіло наближається до ідеальної ваги.

Водночас, вправи будуть підтримувати тонус м’язів та поліпшувати форму тіла. Ви не повинні роздумувати, тому що, продовжуючи, ви досягнете успіху, якого ви прагнули: мати здорове тіло.

Важливо також змінювати свої стратегії вправ на цьому шляху, оскільки з часом потрібно збільшити складність навантажень.

Завжди майте на увазі, що для того, щоб знову розпочати тренування, коли маєте зайву вагу, потрібно мотивувати себе і переконувати себе в тому, що ви можете досягти того, що хочете!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.