Засіб для миттєвого пом’якшення потрісканих п’ят

· Червень 29, 2016
Щоб мати здорові п'яти важливо не забувати відлущувати мертві клітини шкіри, перш ніж наносити будь-які засоби, адже так вони краще проникатимуть усередину.

Потріскані п’яти – це очевидна ознака недоглянутих сухих стоп. Причиною цього може бути кілька розладів зі здоров’ям, однак зазвичай проблема виникає через носіння відкритих сандалів або ходіння босоніж.

Зазвичай симптоми такі: потріскана суха поверхня, яка зачіпає епідерміс або навіть дерміс, в окремих випадках, спричиняючи сильний біль.

Люди не звертають увагу на цю проблему, як і в більшості випадків розладів, пов’язаних із п’ятами, поки вона не розвивається до серйозніших стадій, на яких пошкодження шкіри вже важко ігнорувати та з’являються інші симптоми.

Хороша новина полягає в тому, що існує багато способів вилікувати цю проблему й покращити вигляд стоп, а також якість життя в цілому. У вас зараз потріскані п’яти?

Замочіть ноги 

Зволоження ніг

Щовечора перед сном замочіть ноги в теплій воді на 15-20 хвилин, а потім потріть їх пемзою, але так, щоб не пошкодити місця, які вже потріскались.

Це допомагає видалити відмерлі клітини шкіри, які утворюють більшу частину затверділих зон і через це спричиняють сухість.

Потім обмийте ноги, нанесіть хороший зволожувальний засіб та одягніть шкарпетки, щоб стопи залишалися зволоженими протягом ночі.

Виконуйте цю процедуру щодня, поки стан не покращиться. Тим не менш, навіть якщо ви позбулися потрісканих п’ят, не переставайте регулярно замочувати їх, щоб проблема не виникла знову.

Крем з авокадо і бананом 

Цей крем із бананом і авокадо чудово пом’якшує, тому він допоможе побороти твердість і сухість шкіри, через яку і тріскаються п’яти.

Інгредієнти 

  • 1 спіле авокадо 
  • 1 спілий банан  

Як його приготувати? 

Розімніть обидва інгредієнти разом до консистенції пасти та нанесіть на п’яти, як маску. Загорніть стопи в харчову плівку на 30 хвилин, а потім обмийте їх теплою водою.

Для досягнення найкращих результатів процедуру потрібно виконувати щодня або щонайменше тричі на тиждень.

Лимонний скраб 

Лимон як спосіб пом'якшити п'яти

Цей натуральний засіб відлущує мертві клітини та пом’якшує тверду шкіру на п’ятах.

Якщо вони у вас дуже потріскалися, використовувати лимонний скраб не рекомендовано, адже кислотність лимона може спричинити відчуття печіння.

Інгредієнти 

  • Сік одного лимона
  • 1/4 склянки цукру

Як його приготувати? 

Зробіть пасту з цих двох інгредієнтів, зволожте ноги теплою водою та нанесіть скраб на проблемну зону стоп м’якими коловими рухами.

Залиште на 10 хвилин, а потім змийте теплою водою. Для досягнення найкращих результатів повторюйте процедуру тричі на тиждень.

Кокосова олія

Ця натуральна олія має численні переваги для догляду за шкірою, особливо, якщо йдеться про стопи.

Завдяки антибактеріальним властивостям кокосова олія бореться з грибком та бактеріями, які спричиняють неприємний запах і епідермофітію стоп.

А зволожувальні властивості роблять її чудовим способом загоювати потріскані п’яти, відновлювати шкіру та видаляти мозолі.

Як її використовувати? 

Нанесіть багато кокосової олії на проблемні зони та ретельно її розітріть.

В ідеалі цю процедуру потрібно виконувати два рази кожного дня.

Кокосове масло

Какао боби

Як і кокосова олія, кокосове масло є чудовим засобом для догляду за шкірою, адже воно допомагає відновити її та бореться з сухістю.

Як його використовувати? 

Купіть кокосове масло хорошої якості у будь-якому магазині з натуральною продукцією та косметикою і наносіть його на сухі п’яти щовечора перед сном.

Поради, щоб пом’якшити потріскані п’яти

Будь-який з перерахований вище засобів може допомогти вам загоїти потріскані п’яти, якщо використовувати його регулярно.

Ноги

Однак ефективність також залежить від догляду за стопами.

  • Старайтеся тримати їх у чистоті та добре очищати від бруду.
  • Після довгого важкого дня замочуйте ноги у воді.
  • Не забувайте постійно зволожувати п’яти та відлущувати відмерлу шкіру.
  • Не носіть занадто тісне або занадто відкрите взуття.
  • Не ходіть довго босоніж.
  • Після прийняття душу нанесіть на стопи зволожувальний засіб, а потім антибактеріальний порошок, щоб запобігти появі грибку та неприємного запаху.