Засоби з харчової соди для видалення прищів

Харчова сода дуже ефективна для того, щоб позбутися прищів завдяки своїй природі та ефекту відшаровування, але її потрібно використовувати лише один-два рази на тиждень.
Засоби з харчової соди для видалення прищів

Останнє оновлення: 11 лютого, 2019

Прищі – це невеликі білі комедони, які часто з’являються на шкірі, багатій на олійні залози. Вони утворюються через накопичення жирних залишків. В основному мертві клітини та інші домішки осідають у пори. На щастя, ви можете зробити засоби для видалення прищів з харчової соди.

Прищі не представляють серйозної проблеми, але вони погано виглядають на естетичному рівні, особливо коли вони з’являються в так званій “Т-зоні” обличчя, де їх найбільше помітно.

Хоча їх можна замаскувати макіяжем та косметичними продуктами, найкраще лікувати їх, щоб видалити та зменшити їхній вигляд.

На щастя, окрім комерційних варіантів, є на 100% натуральні засоби, які забезпечують подібні ефекти без агресивних або небажаних ефектів.

Серед них є неймовірний бікарбонат натрію, в’язкий інгредієнт, що глибоко очищає шкіру та підходить для видалення прищів.

Чи знаєте ви його властивості? Відкрийте для себе 4 процедури, щоб скористатися ним.

Властивості бікарбонату натрію для видалення прищів

видалення прищів у косметолога

Бікарбонат натрію є одним з натуральних продуктів, які використовують як альтернативний спосіб зменшення надмірного виробництва жиру на шкірі і, у свою чергу, як засіб боротьби з плямами та прищами.

Це дуже економічний інгредієнт, який легко знайти, та, який завдяки його складу можна легко поєднувати з іншими добавками, що підвищують його властивості.

Він відшаровує

Завдяки своїй текстурі цей інгредієнт діє як природний ексфоліант, видаляючи мертві клітини та залишки, які накопичуються на поверхні шкіри.

Він регулює рівень рН

Після нанесення на шкіру бікарбонат натрію, він відновлює природний pH і нейтралізує будь-який дисбаланс, який може вплинути на появу вугрів.

Він – в’язкий

У принципі, він ідеально підходить для поглинання надлишкового жиру, що виробляється через олійні залози, і, крім того, ефективно зменшує розмір плям і прищів.

Він зменшує відмітки та шрами

Завдяки очисному та лікувальному ефекту цей продукт може звести до мінімуму ознаки, які часто залишаються після хронічних вугрів або погано оброблених прищів.

Засоби з харчової соди для видалення прищів

Харчова сода – це не продукт для щоденного користування. Проте її застосування один або два рази на тиждень може допомогти усунути домішки, які певним чином призводять до появи прищів.

1. Засіб з харчової соди та меду

харчова сода для видалення прищів

Поєднуючи властивості бікарбонату натрію зі зволожувальною силою меду, ми можемо досягти ефективного лікування від прищів та вугрів.

Обидва глибоко очищають пори і допомагають відновити рівень рН, щоб зупинити надмірне виробництво жиру.

Інгредієнти

 • 2 столові ложки соди (20 г)
 • 2 столові ложки меду (50 г)

Приготування

 • Насипте харчову соду в миску і змішайте з медом, поки не отримаєте товсту пасту.

Спосіб застосування

 • Розподіліть засіб по всьому обличчю або по ділянках шкіри, що постраждали від прищів, і дайте подіяти протягом 30 хвилин.
 • Промийте теплою водою і використовуйте його двічі на тиждень.

2. Засіб з харчової соди та лимону

засіб з харчової соди та лимону

Лимон – детоксикувальий та освітлювальний інгредієнт. У поєднанні з бікарбонатом він допомагає ретельно очистити шкіру, щоб видалити токсини та залишки жиру, які утворюють плями. Таким чином, ви можете боротися з прищами.

Інгредієнти

Приготування

 • Змішайте харчову соду зі столовою ложкою лимонного соку, переконавшись, що ви отримали пасту.

Спосіб застосування

 • Втирайте засіб у місця, де ви хочете позбутися прищів. Масажуйте круговими рухами.
 • Залиште його на 10 хвилин і змийте.

Примітка: Використовуйте цей засіб тільки ввечері, оскільки шкіра не повинна піддаватися впливу сонця після.

3. Засіб з харчової соди та кокосової олії

засіб з харчової соди для видалення прищів

Цей антибактеріальний та протизапальний засіб допомагає регулювати активність олійних залоз. Таким чином, зменшується затримка жирних залишків на шкірі.

Його сполуки захищають шкіру від інфекцій і водночас запобігають хронічним вуграм і шрамам.

Інгредієнти

 • 1 столова ложка харчової соди (10 г)
 • 1 столова ложка органічної кокосової олії (15 г)

Підготовка

Спосіб застосування

 • Наносьте засіб ніжними масажними рухами, зосереджуючись на зонах, де є прищі.
 • Залиште його на 20 хвилин і змийте.

А ви хочете випробувати ці альтернативні методи лікування? Якщо у вас є прищі та вади на шкірі, надайте їй свіжого вигляду, не витрачаючи занадто багато грошей.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.