Зумба для схуднення - веселий спосіб скинути вагу

Зумба для схуднення - фізичне навантаження, що має середню інтенсивність. Однак зумба допомагає схуднути, розважаючись!
Зумба для схуднення - веселий спосіб скинути вагу

Останнє оновлення: 20 серпня, 2019

Зумба для схуднення набуває дедалі більшої популярності завдяки двом великим перевагам: ви розважаєтеся під час танцю і це допомагає скинути зайву вагу. Завдяки цьому для багатьох людей вона стає варіантом, якщо вони не наважувалися ходити в спортзал, щоб схуднути. Дізнайтеся з цієї статті, що таке зумба і чому вона настільки корисна для вашого здоров’я. Окрім того, ми поділимося деякими порадами, щоб максимально скористатися тренуванням.

Зумба: чому важливо худнути весело

зумба для схуднення вдома
На жаль, деякі люди одержимі втратою ваги. Це може ускладнити їх схуднення або призвести до недостатньої узгодженості харчових звичок та спорту. Однак ця проблема може дуже засмучувати й навіть може призвести до тривоги та депресії.

Важливо змінити підхід до свого тіла. Ви повинні підтримувати здорову вагу для свого здоров’я та хорошого самопочуття. Однак шкідливо відчувати розчарування щодня. З іншого боку, подумайте про це як про виклик у своєму житті.

Щоб досягти мети, потрібно зав’язати здорові стосунки з їжею і насолоджуватися фізичними навантаженнями. Для цього ви можете відкрити для себе нові види вправ, які сьогодні пропонують спортзали. Ви обов’язково знайдете щось, що вам подобається. Коли ви почнете, ви захочете продовжувати.

Що таке зумба?

що таке зумба для схуднення
Зумба – це фізичне навантаження, яке практикують у світі вже майже 30 років. Однак вона стала дуже популярною в останнє десятиліття. Більшість спортзалів пропонує цей танець чи щось подібне, оскільки зумбу запатентував її винахідник Альберто Перес.

Зумба для схуднення заснована на різних латиноамериканських ритмах, таких як бачата, реггетон, сальса, міренга, кумбія та самба. Ці танці поєднуються з аеробними вправами, щоб ефективно підтримувати схуднення.

Під час зумби ваш організм спалює багато калорій, тонізуючи м’язи та набуваючи гнучкості. Крім того, ці танці допомагають засвоювати латинські ритми в цікавий та доступний спосіб для всіх, навіть дітей. Наразі є варіанти зумби у воді, в інвалідному візку тощо.

Тренування

Тренування триває від 50 до 60 хвилин. На початку та в кінці є коротка послідовність розтяжок, щоб зігріти та розслабити м’язи та запобігти травмам. Крім того, вони чудово активують або розслаблюють метаболізм, оскільки танець може бути досить інтенсивним.

Пісні дають змогу робити різні типи послідовностей, які ви повторюєте, полегшуючи їх дотримання. У цьому сенсі латинська музика працює з м’язовою пам’яттю, тому що рухи пов’язані з різними піснями. Крім того, оскільки кроки прості, ви гарантовано отримаєте задоволення.

Як схуднути за допомогою зумби

Щоб збільшити витрати енергії та легше схуднути під час тренування, ми радимо дотримуватися цих порад:

  • Пийте воду до, під час і після тренування. Крім того, що вона сприяє схудненню, вона також запобігає зневодненню.
  • Не їжте безпосередньо перед тренуванням. Інакше у вас може бути розлад травлення через вправи високої інтенсивності. Однак ви можете з’їсти щось поживне за годину до нього.
  • З’їжте трохи білка через пів години після тренування. Так ви пришвидшите відновлення і збільшите тонус м’язів.
  • Якщо ви ходите на зумбу в другій половині дня, рекомендуємо їсти овочі (салат, овочевий суп, гаспачо, пасеровані овочі тощо) та білок (нежирне м’ясо, риба, овочі, свіжий сир.). Однак ми радимо їсти вуглеводи протягом дня, якщо ви прагнете схуднути.
  • Зумба поєднує аеробні вправи та анаеробні. Тобто, крім інтенсивних фізичних вправ, які змушують потіти, не забувайте зміцнювати м’язи. Чим більше у вас м’язів, тим більше ви прискорите метаболізм і тим більше калорій ви спалите. Крім того, ви будете тонізувати своє тіло, а загальне здоров’я буде вам вдячне.

Зумба для схуднення: заключні коментарі

Отже, збалансоване харчування і помірні вправи, як-от зумба, допоможуть вам схуднути. Також цей процес буде приємніший, якщо поєднати його із веселими фізичними навантаженнями. Однак ми радимо завжди йти до фахівця, який допоможе встановити ідеальний режим харчування та спортивних вправ.  • Chavarrias, M., J. Carlos Vivas, and Jorge Pérez Gómez. “Beneficios para la salud de zumba: Una revisión sistemática.” Journal of Sport and Health Research 10.3 (2018): 327-338.
  • Lorente, Celia. “Adictos al Zumba.” Tiempo 1646 (2014): 69-71.
  • Romero-Barquero, Cecilia Enith. “Al compás de las clases de baile: una experiencia dentro del aula.” Educación 39.1 (2015).

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.