10 порад, щоб заощадити гроші на весіллі

Хоча є деякі речі, на які, можливо, ви не хочете скупитися, як-от ваша весільна сукня, є й інші способи заощадити гроші на весіллі. Читайте далі, щоб дізнатися більше.
10 порад, щоб заощадити гроші на весіллі

Останнє оновлення: 13 квітня, 2021

Ви можете заощадити гроші на весіллі та провести вечірку своєї мрії, залучивши трохи часу та творчості. Можна навіть веселіше готуватися до нього разом і з родичами.

Однак вам потрібно буде приймати розумні рішення, складати списки та розрізняти, на що можна витратити трохи менше, а на що не варто. За умови хорошої організації та планування у вас буде фантастичне весілля за прийнятну ціну.

10 порад, щоб заощадити гроші на весіллі

1. Приділіть достатньо часу для планування

Перше, що вам потрібно зробити, – подумати про дату церемонії, і не давайте тривозі взяти гору. Радимо приділити достатньо часу, щоб спокійно все організувати. Якщо ви вирішите одружитися за місяць, ви точно витратите більше!

Маючи кілька місяців наперед, ви можете заощадити на весіллі більше грошей з зарплати. Тим часом ви можете порівняти постачальників, знайти вигідні пропозиції та підготувати все самостійно.

2. Менший попит означає зниження цін

Як і туристичні місця, банкетні зали змінюють ціни відповідно до сезону. Якщо чесно, різниця зазвичай величезна, тому це прекрасний спосіб заощадити гроші на весіллі.

Виберіть дату в міжсезоння, щоб заощадити гроші на харчування та інші послуги. Коли попит не надто високий, є кілька спеціальних пропозицій, якими ви можете скористатися. Якість настільки ж висока, як і в інші місяці.

3. Зекономте гроші на весіллі, зменшивши список гостей

як заощадити гроші на весіллі
Список гостей вам доведеться переглянути кілька разів, перш ніж надсилати запрошення. Одними з найбільших витрат є їжа та напої для всіх ваших гостей. Тому ви можете значно заощадити, якщо зменшите кількість гостей.

Велика помилка записувати всіх людей, з якими ви знайомі, незалежно від того, наскільки близько. Спробуйте викреслити родичів, яких ви не бачили 20 років, хоча ви можете почуватися зобов’язаними їх включити.

Також звузьте список рідних та друзів, чия компанія вам подобається. Тісне коло дає змогу заощадити гроші на весіллі та святкувати з тими, хто завжди поруч з вами.

4. Заощадьте гроші на весіллі, зробивши власні запрошення

як заощадити гроші на запрошеннях
Купівля заздалегідь виготовлених листівок та послуги компаній із графічного дизайну зі створення запрошень коштують чималих грошей. Ви можете знизити ціну навпіл, посидівши за своїм комп’ютером і натиснувши “друк”.

В Інтернеті є сотні тисяч моделей, які можуть надихнути та допомагають створювати власні листівки, тому ви можете зробити їх максимально унікальними.

5. Вибирайте дешевший одяг

Залежно від вашої особистості та способу життя, ви можете заощадити гроші на весіллі, не витрачаючи багато коштів на костюми та сукні. Можливо, ваш наречений ніколи більше не одягне костюм. Тому варто просто орендувати костюм, тоді ви можете мати його назавжди на фотографіях, а не зберігати в шафі, що збирає пил.

Що стосується нареченої, то є виробники весільних суконь, які мають недорогі варіанти. Найкраще пошукати в Інтернеті та порівняти ціни. Ви будете здивовані різницею між дуже схожими сукнями в різних місцях.

6. Використовуйте прикраси ручної роботи

Перероблення старих чи непотрібних предметів, таких як банки та скляні пляшки – дуже дешева і красива тенденція. За допомогою них ви зможете створити елегантні, прості та дешеві прикраси. Також ви можете попросити членів родини допомогти, зберігаючи свої старі контейнери.

Також є великі весільні ярмарки, які ви можете відвідати, щоб придбати гарні, але практичні вироби. За допомогою Інтернету легко знайти ідеї на свій смак та стиль.

7. Вибирайте сезонні весільні квіти

як заощадити на квітах на весіллі
Щоб заощадити гроші на весіллі, ви можете придбати сезонні квіти.

Весільні квіти, як на церемонії, так і на святкуванні, досить важливі. Щоб заощадити гроші на весіллі, радимо вибирати сезонні квіти й уникати імпортних. Ви зможете значно заощадити на квітах.

Ще один спосіб заощадити гроші на квітах – їх повторне використання. Щойно церемонія закінчиться, ваші батьки можуть перенести квіти, щоб прикрасити банкетний зал. Просто підготуйте там вазони, щоб їх швидко поставити.

8. Простий весільний торт

Рекомендуємо замовити символічний та простий торт, щоб сфотографуватися та зробити перший розріз. Для сервірування офіціанти відвозять його на кухню. Ви можете приготувати інші домашні тістечка. Звичайно, це легко, якщо у вас є хтось, хто готовий спекти їх напередодні.

До того ж, десертний стіл – чудовий спосіб доповнити торт, і є безліч різновидів, які ви можете зробити вдома. Тому вам не потрібно витрачати ще більше грошей, щоб зробити торт на замовлення.

9. Економте гроші на весіллі за допомогою дешевших каблучок

Традиційні обручки були золотими. І для багатьох людей, чим важче, тим краще.

Однак цей звичай з роками змінився. На ринку є прекрасні варіанти, виготовлені з інших матеріалів, таких як срібло, які допоможуть заощадити багато грошей.

10. Спитайте, чи хтось може позичити вам транспортний засіб на церемонію

Оренда лімузина або спеціального транспортного засобу для того, щоб перевезти пару – це непотрібні витрати, яких ви можете легко уникнути. Завжди є друг або член сім’ї, який може позичити транспортний засіб на цей випадок.

Тоді єдине, за що вам доведеться заплатити – це прикрасити його квітами або стрічками.

Ви можете скоротити витрати на весілля

Скільки грошей, на вашу думку, ви можете заощадити на весіллі, якщо дотримуватися цих порад?

Мабуть, багато. Крім того, вам не доведеться жертвувати своїми забаганками, і це буде день вашої мрії.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.