Вправи, щоб зменшити жир під руками

Якщо останнім часом ви незадоволені своїм виглядом і хочете зменшити жир під руками, наші вправи неодмінно згодяться вам. Утім зверніть увагу на те, що їх потрібно виконувати систематично, адже для результату потрібен час. Поєднайте ці вправи із кардіо, щоб зробити їх максимально ефективними.
Вправи, щоб зменшити жир під руками

Останнє оновлення: 09 лютого, 2019

Зайві об’єми на руках можуть створювати дискомфорт і виглядати непривабливо. Щоб допомогти вам зменшити жир під руками, ми хочемо поділитися кількома надзвичайно ефективними вправами.

Хоча цю проблему можна приховати за допомогою вільного одягу, краще знайти в собі силу волі, взяти ситуацію під контроль і позбутися зайвої ваги. Адже іноді невдоволеність власним виглядом – це чудовий привід покращити свою фізичну форму та, як наслідок, підвищити самооцінку. Читайте далі, щоб дізнатися, як зменшити жир під руками вже сьогодні.

Ці вправи допоможуть зменшити жир під руками

У цій статті ми розглянемо вправи, спрямовані на руки. Вони досить прості та їх без проблем можна виконувати вдома.

Як бачите, основне – це наснага та готовність працювати на результат.

1. Відтискання на колінах

відтискання допоможуть зменшити жир під руками

Ця вправа схожа на класичні відтискання. Ключова відмінність полягає в необхідності підтримувати себе на колінах і використовувати власну вагу, аби зігнути руки, щоб потім відтиснутися від землі.

Утім, щоб ці відтискання ще ефективніше допомагали зменшити жир під руками, ми трохи ускладнимо їх, додавши кілька елементів.

 • Зробивши від 10 до 12 відтискань на колінах, як описано вище, випростайте одну ногу.
 • Зробіть ще один підхід, тримаючи основну вагу на коліні, а потім повторіть те саме на іншу ногу.
 • Ще один варіант, яким ми хочемо поділитися, – не для новачків. Випряміть обидві ноги та виконайте звичайні відтискання. Що нижче ви зможете опуститися, то краще.
 • Який би вид відтискань ви не робили – на колінах чи класичні – старайтеся торкатися грудною кліткою до землі.

2. Підйоми рук у положенні лежачи

підйоми рук допоможуть зменшити жир під руками

Для другого пункту в нашому списку вправ, які допомагають зменшити жир під руками, в ідеалі варто мати похилу лавку. Також вам знадобляться гантелі.

Якщо у вас немає похилої лавки, можете виконувати цю вправу на гімнастичному м’ячі.

 • Ляжте на похилу лавку та розведіть руки в сторони, тримаючи гантелі.
 • Не потрібно повністю випрямляти руки – краще трохи зігніть їх.
 • Поверніть в початкове положення. Зробіть 3 підходи по 12 разів.

3. Підйоми рук у зігнутому положенні

Для цієї вправи також потрібно використовувати гантелі.

 • Для початку станьте рівно, трохи розставивши ноги. Ледь нахиліться вперед.
 • Підніміть обидві напівзігнуті руки з гантелями так, ніби намагаєтеся злетіти. Якщо ви виконуєте вправу правильно, то маєте відчути навантаження в руках, а не в шиї.
 • Ви також можете виконувати цю вправу, сидячи на лавці. Для цього просто трохи нахиліться вперед. Утім у стоячому положенні такі підйоми рук значно ефективніші.
 • Спробуйте зробити 3 підходи по 10-12 разів кожний.

4. Підйоми рук із гантелями

підйоми рук із гантелями допоможуть зменшити жир під руками

Наша четверта вправа, яка є чудовим способом зменшити жир під руками, виконується в положенні сидячи або стоячи. Утім вам знадобиться достатньо місця, щоб вільно піднімати руки в сторони.

Взявши гантель в кожну руку, підніміть їх до рівня плечей. Мають рухатися лише руки. Зверніть увагу на те, що плечі повинні залишатися нерухомі, а шия – не зазнавати тиску.

Оскільки це важка вправа, спершу можете виконувати 3 підходи по 7-10 разів. З часом навантаження можна збільшити до 12 повторів.

5. Бокова планка

Остання вправа в нашому списку – це не просто планка. Ми радимо вам спробувати бокову планку, адже вона ідеально підходить для зменшення жиру під руками.

 • Щоб зробити цю вправу, ляжте на бік. Підтримуйте тулуб на передпліччі та підніміть талію.
 • Старайтеся тримати тіло як пряму лінію й не опускати талію. Іншу руку покладіть на стегно.
 • Спробуйте залишатися в такому положенні якомога довше. Повторіть вправу 3 рази, а потім змініть сторону.

Жир під руками може завдавати багато незручностей

Жир в цій частині може створювати значний дискомфорт. Якщо спробувати одягнути щось без бретель або навіть звичайний бюстгальтер, жир може почати випадати.

Вправи, про які ми розповіли в нашій статті, чудово допомагають зменшити жир під руками. Утім їх також варто доповнити кардіотренуваннями.

Потрібно пам’ятати, що будь-які зміни потребують часу та зусиль. Треба бути наполегливими та рухатися маленькими кроками в кожній вправі (збільшувати вагу гантелей, виконувати більше підходів чи разів тощо).

Вам усе вдасться! • Воловик Н.І. (2015). Сучасні програми оздоровчого фітнесу.Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова.
 • Кулик Н. А (2017). Фітнес в основі оздоровчої фізичної культури. ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.