Секрети флірту: 5 способів звабити чоловіка

Мистецтво зваблення - це давно вже не нове поняття, адже ще у первісні часи між двома людьми могла зародитися симпатія лише після одного погляду.
Секрети флірту: 5 способів звабити чоловіка

Останнє оновлення: 07 листопада, 2018

Якщо ви хочете звабити чоловіка, для досягнення мети можна використовувати усі можливі засоби та методи, які є у вашому розпорядженні. Не бійтеся діяти! Чому б не зламати всі правила та не підійти до чоловіка першою?

Адже часи, коли чоловік неодмінно мав самотужки залицятися до бажаної жінки, давно минули. У нинішньому суспільстві жінки часто роблять перший крок, і у цьому немає нічого поганого!

У цій статті ми не будемо зосереджувати увагу на дрібних деталях, які складають зовнішній образ людини. Натомість ми розповімо про те, як навчитися бути у центрі уваги та привертати погляди усіх чоловіків до себе.

Чи відомо вам, що насправді приваблює чоловіка у жінці? Для того, щоб знайти відповідь на це запитання, необхідно звернутися до деяких психологічних канонів та технік, що детально пояснюють особливості мислення людини.

Як звабити чоловіка?

Якщо ви хочете звабити чоловіка, перш за все необхідно розібратися в собі та детально вивчити особливості власного світогляду та внутрішнього світу. Перш ніж зав’язувати стосунки з іншими людьми, пізнайте себе та подбайте про підвищення власної самооцінки.

Не забувайте, що ви завжди повинні випромінювати впевненість у собі, навіть якщо не зовсім задоволені власним зовнішнім виглядом. Допомогти вам у цьому можуть такі корисні поради:

  • Змусьте чоловіка не просто зацікавитися вами, а захотіти вас у фізичному плані.
  • Станьте тією людиною, якій можна довіряти.
  • Завжди посилайте непрозорі, часом навіть двозначні натяки.
  • Створіть ілюзію, що всі чоловіки навколо вас хочуть.
  • Змусьте бажаного чоловіка повірити у те, що він не може без вас жити.

До того ж, не забувайте про жіночність, адже ніщо так не приваблює чоловіків, як вразлива та відкрита жінка, яка вміє підтримати та вислухати і водночас не бажає повністю залежати від партнера.

Якщо ви дотримаєтеся всіх вищезгаданих порад, то неодмінно привернете увагу не лише власного об’єкта бажання, але й інших чоловіків зі свого оточення.

Розгляньмо ж детальніше, за допомогою яких хитрощів можна успішно звабити чоловіка.

1. Інтерес

Подорожі

Для початку запитайте себе, що саме зможе зробити вас привабливою в очах бажаного чоловіка? Проаналізуйте всі зміни у жестах та емоціях, які можуть викликати інтерес у потенційного партнера.

Не забувайте часто усміхатися, щоб привернути увагу чоловіка до себе. Так, іноді вам доведеться вдавати радість, проте результат неодмінно виправдає засоби.

Спробуйте час від часу демонструвати партнерові своє щире хвилювання. Ви можете нервово гратися пасмом волосся, накручуючи його на палець, покусувати губу або навіть затинатися під час розмови.

Коли у вас назріває розмова з чоловіком, який вам до вподоби, продемонструйте всю свою креативність та енергійність. Це допоможе вам не тільки зацікавити співрозмовника, але й підвищити впевненість у собі.

2. Довіра

Звісно, ми заохочуємо жінок робити перший крок назустріч коханій людині, проте надто різкий наступ може злякати та відштовхнути чоловіка. Зваблювати потрібно повільно та поступово, так щоб партнер часто навіть не здогадувався про вашу постійну присутність у його житті.

Ви можете навіть попросити про допомогу когось зі своїх друзів, при цьому залишаючись у тіні. Не забувайте, що завжди потрібно віддавати лідерство у стосунках чоловікові, адже лише вислухавши його позицію, ви зможете проаналізувати власні сильні та слабкі сторони, а також шанси на розвиток стосунків з цією людиною.

У мистецтві флірту перемога завжди дістається тому, хто діє виважено та розсудливо, адже щойно ви дозволите емоціями взяти над вами гору, то цілковито втратите контроль над ситуацією.

3. Неоднозначність

як звабити чоловіка натяками

Наступним етапом, який допоможе вам звабити чоловіка, є привертання уваги до себе.

Не знаєте, як найкраще це зробити?

Ми рекомендуємо час від часу посилати бажаному чоловікові суперечливі сигнали, які неодмінно його заплутають та викличуть сумніви.

Ось вам один яскравий приклад: якщо хочете звабити чоловіка своєї мрії, поводьтеся стримано та виховано, але водночас не бійтеся демонструвати власні слабкості. Такі неоднозначні сигнали заплутають чоловіка, і він захоче неодмінно якомога більше часу проводити з вами, щоб розгадати вашу таємницю.

Цьому феномену поведінки дуже легко можна знайти аналог у маркетингу, адже виробники продуктів часто настільки цікаво подають інформацію про свій виріб та рекламують всі його переваги, що вам неодмінно закортить тієї ж миті побігти до магазину та придбати цей товар.

У стосунках така “реклама” має схожий ефект, і тоді у дію вступає фантазія людини. Коли чоловік відчуває бажання “спробувати” прорекламований об’єкт (звісно, у метафоричному сенсі), він приймає виклик. Звісно, тут головну роль відіграє інстинкт завойовника, який тече у крові кожного чоловіка.

Не забувайте, що симптоми того, що чоловік починає у вас закохуватися – це не лише його вияв симпатії у вашій присутності, але і його зізнання у тому, що він сумує за вами під час вашої відсутності.

Безсумнівно, ваш одяг та макіяж повинен подобатися коханій людині та викликати у неї захоплення. Втім, головне завдання – це не тільки затримати на собі погляд чоловіка, але й цілковито захопити його увагу, щоб він міг розгледіти той внутрішній світ, який ховається за привабливою зовнішньою оболонкою.

Для того, щоб досягнути цього, вам потрібно підтримувати баланс між невпевненістю у собі та показною незацікавленістю у подальшому розвитку стосунків. Тобто, не варто бути надто сором’язливою або надто холодною, тримайтеся посередині – і тоді увага коханої людини належатиме тільки вам.

4. Заздрість

Чому нам завжди хочеться мати те, що нам не належить, але є у когось з наших знайомих? Цей феномен у психології відомий під назвою “синдром загубленого пазла”. У цій назві і криється розв’язка проблеми – ми завжди найбільше хочемо того, чого у нас немає, і тільки коли нам таки вдасться знайти останній загублений шматочок, наш життєвий пазл складеться.

На жаль, ця проблема притаманна не лише любовним стосункам, але й іншим аспектам життя. Ми часто відчуваємо тиск та напругу, коли комусь з нашого оточення вдається досягнути значних висот, а ми тим часом пасемо задніх.

Це незадоволення собою не дозволяє нам йти вперед та призводить до розвитку стресової ситуації. У результаті невдач ми закриваємося від усіх, тим самим втрачаючи їхній інтерес до своєї персони. Повірте, жінки, яких уникають всі чоловіки, часто не можуть знайти партнера впродовж усього життя.

Завжди створюйте ілюзію, що ви є неймовірно бажаною та цікавою для інших чоловіків. Ваш об’єкт бажання повинен повірити, що йому дісталася найпопулярніша жінка у всьому світі. Таким чином ви зможете підвищити власну вартість у його очах, і він докладе усіх можливих зусиль, щоб вас завоювати.

5. Потреба

звабити чоловіка за допомогою хитрощів

Звісно, самодостатню та впевнену у собі людину спокусити значно важче. Якщо ви хочете звабити чоловіка, то повинні змусити його повірити у те, що він шалено вас потребує та не може без вас жити. Діяти потрібно рішуче, адже довкола завидного чоловіка завжди крутиться чимало жінок, які всі потенційно є вашими конкурентками.

Саме тому спробуйте продемонструвати всі свої переваги та позитивні якості, щоб чоловік вирішив, що ви є найкращою з-поміж усіх претенденток на його серце.

Для досягнення бажаного результату згодяться будь-які методи, тож ви можете зіграти на чутливості та вразливості свого партнера. Розкажіть йому зворушливу історію зі свого минулого, яка й допоможе йому повірити у те, що ви є значно кращою за решту жінок.

Найкращий шлях до успіху – це відкритість та водночас впевненість у собі. Ці дві якості допоможуть вашому партнерові зрозуміти, що поруч з ним надійна жінка, яка вміє вислухати, і з якою він може бути щирим та емоційним.

Цей спосіб є одним з найефективніших методів перетворення дружніх стосунків у дещо більше. Якщо під час відвертої розмови вам довелося відкрити рану коханої людини, продемонструйте свою готовність заповнити порожнечу у серці чоловіка. Так він зможе зрозуміти, що ви – та жінка, яку він справді потребує. Бажання жінки заповнити порожнечу в душі чоловіка та загоїти всі його внутрішні рани – це та хитрість, завдяки якій дуже просто звабити чоловіка.

Пам’ятайте…

Причаровуйте чоловіка, проте робіть це стримано та обережно. Не захоплюйте його простір і ніколи не розчиняйтеся у ньому. Дозвольте чоловікові самому завоювати вашу увагу та прихильність. Якщо ви будете надто насідати, то чоловік може злякатися та накивати п’ятами.

Переконайтеся, що поруч з вами чоловік почувається затишно та комфортно, а розлука з вами завдає йому невимовних страждань.

А вам також хочеться звабити чоловіка своєї мрії? Тоді скористайтеся нашими корисними порадами, і він неодмінно стане вашим зовсім скоро!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.