Дізнайтеся, який тип партнера підходить саме вам

Який тип партнера підходить нам? Нашим партнером має бути хтось, чиї недоліки доповнюють наші недосконалі риси, хтось такий, хто відповідає нашим потребам, чиї особистісні прогалини заповнюються нашими власними чеснотами.
Дізнайтеся, який тип партнера підходить саме вам

Останнє оновлення: 19 лютого, 2019

Для кохання немає ніяких чарівних рецептів. Жоден з нас не може просто вибрати той тип партнера, ту людину, у яку слід закохатися, це часто стається само по собі. Проте ми завжди можемо підходити до цієї справи, підтримуючи певний баланс і використовуючи здоровий глузд. Пізнання самого себе повинне допомогти нам добре зрозуміти, яка особа підходить нам найкраще. Саме такий підхід може дуже допомогти нам у виборі людини, яка зробить нас щасливими. У цій статті ми все вам пояснимо!

Який тип партнера дійсно може зробити вас щасливими?

закохана пара

Отже, спочатку нам слід робити логічні висновки та бути об’єктивними, щоб обрати правильний тип партнера. Звісно, ви не можете все життя чекати «правильної ідеальної людини, про яку ви мрієте». Світ повний недосконалих людей, які, в свою чергу, разом одне з одним творять насправді досконалі пари, та які знають, як побудувати своє власне справжнє щастя. Знайти свою другу половинку мріє чи не кожна молода людина. Проте для декого така мрія може бути актуальною навіть у більш зрілому віці. Це абсолютно не дивно, адже кохати, бути коханим чи коханою для іншої людини хочеться, мабуть, усім і завжди. Отож, спробуймо разом знайти відповідь на питання: «Який тип партнера підходить саме вам?»

Що ми маємо на увазі? Йдеться не про пошуки ідеальної людини, але про того, чиї недосконалості пасують нашим недолікам. Про того, хто відповідає нашим потребам, про того, чиї особистісні прогалини заповнюються нашими достоїнствами. Коли ми знаходимо таку особу, це легко зрозуміти. Це стає чи не основною пригодою нашого життя, на яку ми всі заслуговуємо: будувати стосунки разом, зростати та дозрівати для створення унікального та особливого зв’язку. Проте погляньмо, які особистісні достоїнства можуть бути найбільш підходящими для нас:

1. Ви інтроверт?

Кажуть, що інтроверти потребують навпаки, особистостей, що здатні вести активне соціальне життя. Однак ми дотримуємось думки, що тут, певним чином, двояка ситуація, можна сказати 50х50. Тому слід бути обережними з такими ідеями. Часом, якщо ви трохи замкнуті у собі та сором’язливі, можливо, ви відчуватимете себе ніяково із відверто товариською, соціальною та сміливою людиною. Вам не буде комфортно. Найкраще спробувати знайти компроміс – хтось, хто не надто схожий на екстраверта, проте здатний врівноважити нашу боязливість. Він може запропонувати нам більше відкритості, поваги та не викликатиме у нас почуття обмеженості та ніяковості.

2. Ви дуже неспокійна, динамічна людина, інакше кажучи, екстраверт?

У такому випадку, і як не дивно це може здатися, вам буде завжди доцільно мати когось поруч, хто може приєднатися до вас у різних динамічних видах діяльності. Якщо ви належите до тих людей, хто любить:

  • ходити в походи,
  • вийти на вечерю в ресторан,
  • проводити час з великою групою друзів
  • робити тисячі справ одночасно,

то у вас завжди виникатимуть проблеми. А також маса суперечок, якщо ваш партнер пасивний і швидше залишиться вдома, ніж кудись піде.

Наше щоденне життя завжди буде більш зручним, якщо ми разом з кимось, хто має такі ж проблеми, такі ж бажання, та хто любить створювати спільні плани діяльності і не проявляє пасивності, коли йдеться про наше прагнення зробити певні речі.

3. Ви дещо невпевнені у собі?

Якщо ви зазвичай бачите себе як людину, яка має проблеми у прийнятті рішень, яка часто має більше питань, ніж відповідей, і яка відчуває певну складність у започаткуванні проектів або внесенні певних змін у повсякденному житті, то, в ідеалі, вам слід знайти когось із безпечним характером. Вам потрібна особа, яка не вноситиме додаткових клопотів у ваше життя. Цеоже бути хтось зрілий, впевнений у собі, хтось хто ніколи не виставляє свою погорду та зарозумілість та хто не намагається домінувати над вами.

У такому випадку було б доцільно знайти певного партнера, що являє собою досить тиху особистість, з покровительським хистом. Таку людину, яка любить пропонувати захист і підтримку, яка, здатна зменшити ваші страхи і допомогти вам почувати себе впевненим у собі, водночас збільшуючи вашу самооцінку. Зрозуміло, що це має бути зріла і серйозна людина.

4. Ви імпульсивні, стараєтесь контролювати все навколо і ви цінуєте свою незалежність більш за будь-що?

Є багато жінок, які, насамперед, прагнуть мати партнера, та не бути «прив’язаною» до нього. Це може здатися майже несумісним з ідеєю взагалі мати компаньйона у житті та відчувати прихильність до когось, проте саме такі стосунки стають все більш помітною реальністю сучасності. Саме такі стосунки започатковують жінки, які надають найбільше значення поступові у своїй кар’єрі, змозі мати контроль над усім, що їх оточує, та їх рішеннями, жінки, які впевнені в собі.

У такому випадку хтось з аналогічним характером навряд чи підійде. Це може призвести до інтенсивних, але швидкоплинних і нетривалих стосунків. Дві особистості, які люблять контролювати і мати незалежність водночас, як правило, не матимуть стосунків як подружня пара довго. Отже, в ідеалі, в цьому випадку, варто знайти супутника, з яким легко і затишно. Тип партнера, який любить домашній комфорт, який пропонує вам співучасть і підтримує вас у кожному з наших рішень. Людину, яка б поважала нашу динаміку, наші прагнення, хтось, хто по суті не проти бути керованим і простим.

Найкраще шукати партнера, який зробить вас щасливими

закохана пара

Ми знаємо, все, що ми обговорювали вище, не дістається легко, як на долоні. Іноді, ми кінець кінцем закохуємось у когось, хто повністю відрізняється від нас, хто ніяк не вписується в наші схеми та розрахунки. Але не хвилюйтеся, незалежно від того, наскільки ваші кохані відрізняються від вас, ось ці три особливості є найбільш важливими:

  • Знайдіть людину, яка, хоча і має інший тип особистості та характер ніж ви, все ж може поважати вас, прислухатись до вас, та хто в змозі оцінити як ваші слабкі, так і сильні сторони.
  • Пошукайте партнера, який кожного дня дає вам причину для посмішки. Це має бути особа, з якою ви прокидаєтеся вранці, і у вас виникає думка: «Я не хочу більше нічого, я – в порядку».
  • Залишайтеся з партнером, який зробить вас кращою особистітю. Це повинен бути хтось, з ким ви зможете жити разом та з ким труднощі відчуваються як «прості» негаразди, що легко можна подолати. Це та особа, яка оптимістично дивиться на життя, та яка, незалежно від її характеру може вас ідеально та гармонійно доповнити.

Не сумнівайтесь, ви обов’язково знайдете саме такий тип партнера, тому що ви на це заслуговуєте.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.