8 ознак, що організму потрібна детоксикація

У вас ні з того, ні з сього виникають головні болі? Не можете нормально спати? Можливо, це ознака того, що вашому організму потрібна детоксикація.
8 ознак, що організму потрібна детоксикація

Останнє оновлення: 24 грудня, 2018

Щодня організм зазнає впливу різноманітних токсинів. Їхнім джерелом може бути їжа, навколишнє середовище або інші метаболічні процеси. Як зрозуміти, що нам потрібна детоксикація?

Видільна система людини створена таким чином, щоб відфільтровувати шкідливі сполуки з крові. Крім того, вона допомагає запобігти негативному впливу токсинів на діяльність клітин і тканин.

Проблема в тому, що цю систему дуже просто перенавантажити. Хоча вона надалі намагатиметься вивести токсини, усе може закінчитися розвитком певних проблем, які заважатимуть її нормальному функціонуванню.

У результаті людина відчує на собі низку негативних наслідків. Вони відбуваються на фізичному та навіть психологічному рівні, що може спричинити певні серйозні ускладнення зі здоров’ям, які неможливо контролювати.
Хоча ці симптоми легко переплутати з іншими поширеними розладами, важливо пильнувати їх, адже це може свідчити про необхідність очищення організму від токсинів.

Сьогодні ми склали список 8 основних ознак того, що вам потрібна детоксикація.

Дізнайтеся про них більше!

8 ознак, що організму потрібна детоксикація

1. Головні болі

Головні болі

Головні болі можуть виникати через багато різних розладів зі здоров’ям. Утім, якщо вони трапляються постійно, мабуть, вам варто проконсультуватися в лікаря.

З іншого боку, коли голова починає боліти раптово та несистематично, без жодної очевидної на те причини, проблема може бути в надмірному вмісті токсинів в організмі.

Часточки з довкілля, хімічні добавки в певних продуктах і навіть леткі речовини в деяких парфумах та одеколонах є типовими причинами такої реакції.

2. Гази

Гази – це досить поширений симптом, коли організм не може перетравити певні продукти. Вони також виникають навіть тоді, коли змінюється бактеріальна флора кишківника.

Іноді гази свідчать про зниження вироблення травних ферментів і живих мікроорганізмів. Такий симптом не обов’язково вказує на серйозний розлад, однак він впливає на здатність добре перетравлювати їжу.

Хоча ця проблема частіше виникає в зрілому віці, якщо ви постійно страждаєте на гази, це може бути ознакою накопичення токсинів.

3. Безсоння

Безсоння

Хоча є багато чинників, які можуть спричиняти розлади сну, надмірний вміст токсинів також має значний вплив на такі порушення.

Коли в кровотоці знаходиться багато відходів, вони впливають на процеси, які забезпечують вироблення сполук, що викликають сон.

Крім того, токсини підвищують рівень стресу та тривогу. Вони безпосередньо пов’язані з розладами сну.

4. Синдром ледачого кишечника

Синдром ледачого кишечника виникає тоді, коли людина їсть забагато продуктів із високим вмістом клітковини, жирів і рафінованого цукру.

Основним його симптомом є закреп, хоча часто цей розлад призводить до запалення, болю в животі та надмірних газів.

Лікування передбачає споживання натуральної клітковини та великої кількості води, однак також корисно провести повну детоксикацію, щоб вивести всі залишки відходів.

5. Проблеми з концентрацією

Проблеми з концентрацією

Хоча проблеми з концентрацією можуть виникати через інші фізичні та психічні розлади, це також пов’язано з токсинами, які містяться в алкоголі, сигаретах і навколишньому середовищі.

Ці сполуки впливають на здоров’я мозку. Вони заважають йому нормально працювати та погіршують здатність фокусуватися та концентруватися.

Якщо у вас раптом виникла ця проблема під час роботи чи навчання, вона може свідчити про те, що потрібно очистити кров від токсинів.

6. Несвіжий подих

Неприємний запах із рота або галітоз – це симптом, який можуть спричиняти різні розлади, зокрема діабет і проблеми з печінкою.

Він свідчить про те, що органи видільної системи не можуть справитися з виведенням токсинів. Як вам, мабуть, відомо, ополіскувач для рота не допомагає позбутися несвіжого запаху.

Якщо вам ніяк не вдається вирішити цю надокучливу проблему, найкраще сісти на очисну дієту, багату на фрукти й овочі.

7. Жовтяниця

Жовтяниця

Жовтяниця спричиняє пожовтіння шкіри та слизових тканин.

Вона виникає, коли в крові піднімається рівень білірубіну. Такі зміни можуть виникати через захворювання печінки або через те, що організм не може повністю вивести токсини.

Жовтяниця також з’являється після надмірного споживання певних ліків, які змінюють нормальну роботу печінки.

8. Надмірна вага

Якщо у вас надмірна вага і ви ніяк не можете схуднути, цей накопичений жир може бути результатом надлишку токсинів в організмі.

Відходи, які залишаються в кровотоці та тканинах, впливають на здатність людини засвоювати поживні речовини. Це змінює метаболічні функції, які беруть участь у перетворенні жиру в енергію.

Детоксикація допоможе вам знову налагодити належну роботу організму. Завдяки цьому ви виведете токсини та зможете контролювати надмірне запалення.

Помітили в себе якийсь із цих восьми симптомів? Якщо ви виявили кілька, почніть працювати над покращенням свого раціону та складіть план природної детоксикації.

Це може вас зацікавити ...
5 ефективних способів позбутися жиру на животі
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
5 ефективних способів позбутися жиру на животі

Жир на животі - це виклик для кожної людини, що піклується про свою фігуру. Не забувайте: для того, щоб позбутися черевного жиру, знадобиться чимало терпінн  • Cáceres Toledo, María, La O Lozano, Yarlins, González Espinosa, Luis, & Olivera Leal, Irma R. (2005). Estudio oftalmológico de la migraña con aura visual. Revista Cubana de Oftalmología18(1) Recuperado en 16 de febrero de 2019, de http://scielo.sld.cu/scielo.php?script=sci_arttext&pid=S0864-21762005000100007&lng=es&tlng=es.
  • Moreno Leguizamón, C. J. (2006). Salud-enfermedad y cuerpo-mente en la medicina ayurvédica de la India y en la biomedicina contemporánea. Antípoda. Revista de Antropología y Arqueología, (3), 91-121.
  • Wilman, J. M. (2004). La amalgama y su influencia sobre el cuerpo humano. Universidad de Valencia, Spain www. medicina-naturista. net/salon_lectura/project5. pdf.