Чотири помилки недосвідчених матерів

Новоспечені батьки завжди бояться помилок. Однак це цілком нормально, і ви не повинні турбуватися. У цій статті ми поділимося чотирма порадами, щоб виправити помилки недосвідчених матерів.
Чотири помилки недосвідчених матерів

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Що лякає матерів? Бути матір’ю – це незабутній досвід, але помилки недосвідчених матерів трапляються досить часто. Вагітність – це етап, повний унікальних відчуттів. Однак, якщо ви мама вперше, у вашій голові, напевно, є багато питань та сумнівів.

Це ваш перший раз, і ви можете не помітити дещо, незалежно від того, скільки ви готувалися. “Чи дитина голодна?”, “Коли треба її купати?”, “Як часто її годувати?” – це лише деякі з найпоширеніших запитань матерів. Просто тримайтеся і читайте далі.

Якщо ти вперше стали мамою, не хвилюйтеся. Це навчальний етап для вас і вашої родини. Ви навчитеся розуміти свою дитину через спроби та помилки.

Які помилки недосвідчених матерів?

поширені помилки недосвідчених матерів
Є багато міфів у світі материнства, які не були доведені. Через це жінки можуть робити помилки недосвідчених матерів, які перешкоджають та заважають адаптації дитини.

Поширеною помилкою є встановлення розкладу грудного вигодовування. Перш ніж це зробити, ви повинні знати, що ви повинні годувати груддю дитину, коли він або вона просить. Так, це може бути незручно, але таким чином ви будете впевнені, що ваша дитина завжди сита і задоволена.

Новонароджені дуже чутливі до практично всього. Уникайте грубого поводження з дитиною, щоб вона більше не плакала. Так, новонароджена дитина потребує захисту. Але тут варто не перестаратися. Уникайте кутайте дитину, оскільки їй може бути незручно, викликати плач та зневоднення.

Можна визначити, жарко чи холодно вашій дитині. Все, що вам потрібно, це спостерігати та відчувати. Якщо руки та ноги вашої дитини холодні або посиніли, то їй холодно, і ви повинні її вкрити. Якщо ви помітили, що дитина спітніла навколо шиї і гаряча на дотик, найкраще зняти деякий одяг.

1. Слухають думки всіх інших людей

Оскільки ви вперше мама, всі будуть поруч, насолоджуючись вашою вагітністю з вами й намагаючись допомогти. Допомога друзів і сім’ї у цей особливий момент у вашому житті є безцінною. Дуже важливо мати багато прибічників під час вагітності. Але ви можете відчути себе перевантаженими, і це нормально.

“Ніколи не знімай шкарпетки”, “Треба підстригти волосся у три місяці”, “Стерилізуй все”.

Не приділяйте надмірної уваги почутому. Не дозволяйте підказкам людей вас нервувати. Хоча деякі з них є правильними, деякі все ж не є.

Якщо вам потрібна допомога, відвідайте спеціаліста. Є нескінченний вибір послуг та фахівців, які можуть допомогти вам, наприклад доули. Знайдіть людей, які можуть надати важливу інформацію на цьому дуже важливому етапі вашого життя.

Ми рекомендуємо вам прочитати: Чи справді діти є відображенням своїх батьків?

2. Не слухають власні інстинкти

Коли ви усвідомлюєте, що у вас всередині є дитина, ваш мозок розвиває власну материнську інтуїцію. Материнство дає жінкам можливість увійти до свого найчистішого та найприроднішого стану, тому не бійтеся приймати деякі рішення без підказок іншої людини.

які помилки недосвідчених матерів
Якщо ваші інстинкти говорять щось зробити, то ви, швидше за все, на вірному шляху.

3. Нехтують партнером

Ваша новонароджена дитина є плодом любові, яку ви та ваш партнер мають одне до одного. Ви обидва повинні підтримувати іскру між вами, добре ставитися один до одного і слухати один одного. Ваша дитина відчує всю цю любов і мир і почуватиметься спокійно.

помилки недосвідчених матерів і батьків
Коли ви, нарешті, звикнете до того, щоб стали батьками, плануйте далі свої побачення. Підтримуйте свою любов і переконайтеся, що ваші стосунки засновані на повазі, толерантності та чесності.

4. Не дають батькові брати участь і допомагати

Перші дні життя вашої дитини можуть точно вас виснажити. Ви будете відчувати ще більший стрес, якщо ви вперше стали мамою. Хоча ви можете розраховувати на підтримку спеціаліста, якому ви довіряєте, пам’ятайте, що ваш партнер знає вас краще, ніж будь-хто інший. Він також буде схвильований і захоче виконати свою батьківську роль.

Терпляче покажіть йому, як виконувати певні завдання. Навчіть його тримати дитину і міняти підгузки. Це пам’ятні моменти, які обов’язково викличуть посмішку. Не забудьте повсякчас нагадувати йому, що ви поруч, щоб підтримати його. Ви обидва навчаєтеся.

Висновки

Помилки недосвідчених матерів досить типові, тому ви повинні бути терплячими. Це має бути вашою мантрою. Щодня довідайтеся про нове, запам’ятайте те, що спрацювало для вас, і завжди дозволяйте своїм партнерам допомагати.

Уникайте стресових чи незручних ситуацій, щоб вони не вплинули на настрій дитини. Ви також повинні знаходити час, щоб побути наодинці, а також деякий час присвячувати своєму партнерові та друзям, тому що це зробить вас щасливими.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.