4 причини, чому ваші стосунки у постійній кризі

Чи знаєте ви, що ненадійність може бути одним з чинників, чому ваші стосунки у постійній кризі? Перестаньте бути емоційно залежними одне від одного, і все буде набагато простіше.
4 причини, чому ваші стосунки у постійній кризі

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

А у вас також стосунки у постійній кризі? Одна сварка просто призводить до іншої?

Якщо так, то настав час запитати себе, що ви робите, щоб виправити це, і подумайте, чи можливо, ви рухаєтесь в неправильному напрямку, намагаючись вирішити кризу в стосунках.

Багато з причин вам вже відомі, але якимось чином ви приймаєте їх, не усвідомлюючи все по-справжньому. Чому це відбувається?

Більшість причин, чому ваші стосунки у постійній кризі, зазвичай виникає через переконання, які глибоко вкорінені в сучасному суспільстві.

Причини, чому стосунки в постійній кризі

1. “Не хвилюйтеся, я зміню його”.

Чи звучить ця фраза знайомою для вас? Однією з головних причин того, що стосунки можуть зіпсуватися, є думка, що ви можете змінити іншу людину, коли ви разом.

Це серйозна помилка, яку часто роблять несвідомо. Під час фази закоханості можна легко вірити, що щось справді можливо.

Ваш партнер курить, і вам це не подобається? “Це не має значення, він зміниться.” Вам не подобається, як він одягається? – “Ну, я можу змусити його змінити це”.

Усе це не дуже реалістично. Люди зазвичай не змінюються. І ви звичайно також не можете змінити людей.

Ви не можете вступити у стосунки, чекаючи на те, що людина зміниться. Ви повинні прийняти її такою, яка вона є. Якщо хлопець курить, наприклад, ви або повинні прийняти це або не починати стосунки з ним.

2. “Без тебе я ніхто”.

стосунки у постійній кризі

Інша причина того, чому ваші стосунки у постійній кризі, полягає в повній залежності від партнера.

Суспільство, в якому ми живемо, вважає, що стосунки є надзвичайно важливими. Навіть гірше, ідеї та казки, які ми бачимо у фільмах, все ще популярні.

Усе це посилює наш страх бути самотніми, і в цьому, емоційна залежність може знайти поле для розмноження.

Не можна дозволити своєму щастя залежати від того, щоб хтось інший був поруч. Якщо вони залишать вас, чи дійсно ви станете ніким? А ким тоді ви були раніше?

Можливо, ви не знаєте, як відповісти на це, тому що завдяки своїй залежності, коли ви з кимось, ви забуваєте, хто ви є. Через це, якщо партнер залишить вас, ви будете відчувати себе втраченими.

Це, наприклад, може призвести до негайного відчуття кризи.

3. “Це твоя вина, і ти це знаєш!”

постійні сварки

Може здатися, що взяти на себе відповідальність за помилки, які ви робите, це жахлива річ. Коли щось відбувається у ваших стосунках, ця схильність уникати вини може бути настільки сильною, що ви можете перекладати її на іншу людину.

Без сумніву, це може створити незліченні сварки між вами двома. Кожен завжди хоче мати рацію!

Бути в стосунках означає бути у команді, а в ній гравці не атакують одне одного.

Намагайтеся розмовляти, співпереживати один одному, слухати іншу точку зору і робити все це спокійно. Це допоможе вам уникнути багатьох проблем у ваших стосунках.

На жаль, комунікація між партнерами іноді не найкраща, і це може зруйнувати стосунки.

4. Ви більше не займаєтеся сексом, як раніше

пристрасть

Без сумніву, це один із найбільших страхів, які може мати пара: зменшення сексуального потягу.

Відсутність сексуального бажання може створити кризу у стосунках. Хтось може навіть сказати, що секс став жахливим! Це означає, що ваші стосунки в біді.

Однак абсолютно нормально, що кількість сексу трохи зменшилася, коли ви вже разом з партнером протягом кількох років. Обов’язки та інші справи можуть забрати багато часу, який ви раніше проводили разом.

Однак не втрачайте надії. До тих пір, поки ви зможете знаходити час, щоб побути вдвох, ви будете продовжувати насолоджуватися сексом, пробувати нові речі і вчитися разом, і вам не доведеться хвилюватися.

Стосунки проходять через різні зміни. Вони ніколи не будуть такими ж, як під час фази закоханості. Це головним чином тому, що ваша молода любов перетворюється на зрілу любов.

Кризи в стосунках не повинні турбувати вас занадто багато, якщо ви не почнете відчувати, що одна йде за одною.

Отже, важливо визначити проблему та вирішити її найкращим чином. У багатьох кризових стосунках є рішення, якщо ви обидва шукаєте його.  • Perles, F., San Martín, J., Canto, J., & Moreno, P. (2011). Inteligencia emocional, celos, tendencia al abuso y estrategias de resolución de conflicto en la pareja. Escritos de Psicología / Psychological Writings. https://doi.org/10.5231/psy.writ.2011.0605
  • Maureira, F. (2011). Los Componentes de la Relación de Pareja. Revista Electrónica de Psicología Iztacala.
  • Rivera, D., Cruz, C., & Muñoz, C. (2011). Satisfacción en las relaciones de pareja en la adultez emergente: El rol del apego, la intimidad y la depresión. Terapia Psicologica. https://doi.org/10.4067/S0718-48082011000100008
  • Sangrador, J. L. (1993). Consideraciones psicosociales sobre el amor romántico. Psicothema.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.