Що говорить положення під час сну про ваші стосунки

Незважаючи на те, що мова тіла може бути різною, положення під час сну поруч з партнером, може бути емоційним вікном для того, як ви ставитеся до нього.
Що говорить положення під час сну про ваші стосунки

Останнє оновлення: 05 лютого, 2019

Якщо ви дійсно замислитеся над цим, ви, ймовірно, згадаєте той час, коли ви після сварки з партнером лягали спати спиною до нього або шукали інше місце, щоб уникнути контакту під час сну. Крім того, ви, мабуть, помічали, що, коли у вас був романтичний день, і справи йшли добре, ви спали, переплітаючись, щоб бути якомога ближче один до одного. На думку фахівців і психологів у сферах пізнання та мови, положення, в якому спить пара, показує те, що вони переживають; незважаючи на те, що мова тіла може змінитися, ваше положення під час сну може бути емоційним вікном для того, як ви ставитеся одне до одного в даний момент. Хочете знати, що ваше положення під час сну говорить про ваші стосунки з партнером?

Спиною до спини, але торкаючись

положення під час сну

Пари, які схильні спати в цьому положенні, показують, що вони поважають особистий простір, але не хочуть припиняти контакт. Вони є динамічними, різними, і кожен живе незалежним життям, але вони мають здорові і стабільні стосунки. На думку фахівців, ця позиція відображає впевненість без необхідності постійно перебувати в присутності один одного.

Спиною до спини і окремо

спляча пара

Ця позиція є ознакою того, що у стосунках є певні негаразди. Обом партнерам необхідно тримати дистанцію і мати свободу в житті. Тим не менш, відсутність контакту між тілами, повернутими у протилежних напрямках, може свідчити про серйозну суперечку або про те, що обидва хочуть повної незалежності.

У цьому випадку, ви повинні уважно проаналізувати свою позицію. Наприклад, якщо руки закриті і тіло напружене, це ознака того, що пара не хоче спілкуватися і що присутність іншої людини може навіть стати нестерпною. Якщо тіло вільне, немає напруженості у стосунках, це може означати, що є довіра і повага до особистого простору одне одного.

Обличчям до обличчя, не торкаючись

положення під час сну

Сон в цьому положенні показує, що ви хочете близькості і маєте бажання бачити свого партнера. Кожен знає, як поважати приватне життя, але є зв"язок, який запобігає дистанціюванню. Як правило, ці типи пар стикаються з щоденними проблемами з більшою легкістю.

Переплетені тіла під час сну

сон

Фахівці вважають, що це положення вказує на сильне бажання і пристрасть. Воно трапляється дуже часто, коли стосунки зароджуються і обидва засинають разом після обміну моментами близькості. Сон у переплетеному положенні може вказувати на сексуальне бажання, але, на думку експертів, не виключено, що у пари, яка завжди так спить, можуть виникнути проблеми з ревнощами.

Положення «ложка»

положення ложка

На думку фахівців, людина, яка обіймає, прагне направляти і захищати партнера. Пара відчуває себе комфортно і безпечно і, можливо, відчуває себе невпевнено, якщо не обіймається під час сну. Ця позиція вказує на ідеальну гармонію між подружжям. Тим не менш, вона також може іноді вказувати на ступінь безпеки у стосунках.

Обійми

обійми

На думку фахівців мови тіла, це положення вказує на вірність і любов у парі. В цілому, воно віддзеркалює хороші стосунки і прекрасне сексуальне життя. На думку експертів, якщо, коли ви спите, ваша голова лежить на плечі партнера, це означає, що вам дуже комфортно у ваших стосунках.

Розлого й окремо

положення під час сну

На думку експертів, це не дуже хороша позиція для пари, оскільки людина, яка займає багато місця, не показує прихильності до свого партнера. Ця позиція також вказує на те, що стосунки не в дуже хорошому стані, адже у людини, яка займає менше місця, низька самооцінка і невпевненість, тоді як партнер, який займає більше місця, вважає, що зі стосунками все добре.

Кожен на своєму місці, але з переплетеними ногами

подружжя спить

Ця позиція відображає, що обидва партнери люблять одне одного, але потрібно звернути більше уваги на стосунки. На думку фахівців, це поєднання між любов"ю, пристрастю і відмінностями у стосунках. Сон у положенні з переплетеними ногами є символом вірності партнеру та стосункам.

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття про те, що ваше положення під час сну може говорити про ваші стосунки з партнером!

Це може вас зацікавити ...
Як побудувати чудові стосунки з партнером
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Як побудувати чудові стосунки з партнером

У будь-яких стосунках можуть бути труднощі. Однак обом людям доведеться піти на компроміс, щоб побудувати чудові стосунки з партнером.  • Huang, W., Wai, A. A. P., Foo, S. F., Biswas, J., Hsia, C. C., & Liou, K. (2010). Multimodal sleeping posture classification. In Proceedings – International Conference on Pattern Recognition. https://doi.org/10.1109/ICPR.2010.1054
  • Hsia, C. C., Liou, K. J., Aung, A. P. W., Foo, V., Huang, W., & Biswas, J. (2009). Analysis and comparison of sleeping posture classification methods using pressure sensitive bed system. In Proceedings of the 31st Annual International Conference of the IEEE Engineering in Medicine and Biology Society: Engineering the Future of Biomedicine, EMBC 2009. https://doi.org/10.1109/IEMBS.2009.5334694
  • Wong, M. H. Y., Lai, A. H. O., Singh, M., & Chew, P. T. K. (2013). Sleeping posture and intraocular pressure. Singapore Medical Journal. https://doi.org/10.11622/smedj.2013050
  • Rauer, A. J., Kelly, R. J., Buckhalt, J. A., & El-Sheikh, M. (2010). Sleeping With One Eye Open: Marital Abuse as an Antecedent of Poor Sleep. Journal of Family Psychology. https://doi.org/10.1037/a0021354