Натуральні засоби від чорних цяток, бородавок і плям

4 Січня, 2019
Щоб вивести плями, які досить часто з віком з'являються на руках, можна наносити натуральні засоби, такі як гель алое. Він відновлює шкіру та зменшує шкоду від сонячної радіації.

У кожної людини свої проблеми зі шкірою, які впливають на самооцінку та зовнішній вигляд. Більшість із них не пов’язані з жодними розладами чи захворюваннями, які безпосередньо впливають на організм, однак через це вони не перестають бути неприємною проблемою, від якої багато хто хоче позбутися. Тож сьогодні ми конкретно розглянемо натуральні засоби від чорних цяток, бородавок і плям. 

Зміни на шкірі, спричинені інфекцією, алергічною реакцією, впливом сонця або захворюванням можуть змусити людину почуватися незручно і шукати способів покращити ситуацію. На щастя, дуже просто усунути ці проблеми, які негативно впливають на вигляд шкіри та спричиняють передчасне старіння.

Багато магазинних засобів коштують досить дорого, але не дають обіцяних результатів. Тоді як натуральні рецепти – це дешева та здорова альтернатива для догляду за шкірою, яка допоможе розпрощатися з неприємними проблемами.

Які натуральні засоби допоможуть позбутися чорних цяток?

Чорні цятки – це поширена проблема зі шкірою, яка виникає, коли пори засмічуються жиром, брудом і відмерлими клітинами.

Спробуйте згадані нижче засоби, щоб вирішити цю проблему та надати шкірі свіжого та чистого вигляду.

Читайте також: “Поради про те, як зробити губи повнішими

Пара

Це один із найекономніших способів видалити непривабливі чорні цятки.

Вказівки 

 • Зніміть увесь макіяж і ретельно очистіть обличчя. Закип’ятіть трохи води та підставте лице під пару.
 • Накрийте голову рушником, щоб пара рівномірно розподілилася по всьому обличчю.
 • Радимо додати кілька крапель ефірної олії чайного дерева, щоб досягти максимальних результатів. 

Скраб

Скрабування шкіри видаляє відмерлі клітини та бруд, який в’ївся.

Вказівки 

 • Змішайте трохи цукру та сік половинки лимона, щоб утворилася паста.
 • Нанесіть на обличчя м’якими коловими рухами.
 • Використовуйте перед сном, адже на шкіру не повинні потрапляти сонячні промені одразу ж після використання засобу.

Які натуральні засоби допоможуть позбутися бородавок?

Причиною бородавок є вірус папіломи людини (ВПЛ), який має понад 100 різних типів, що по-різному можуть впливати на організм людини.

Хоча існує багато магазинних засобів і професійних методів видалення бородавок, натуральні рецепти також дуже ефективні, не кажучи вже й про економію.

бородавки на шиї

Яблучний сидр

Завдяки високій кислотності й антибіотичним властивостям яблучний оцет є ефективним засобом видалення бородавок та боротьби з вірусом, який їх спричиняє. 

Вказівки

 • Намочіть ватний диск в яблучному оцті та прикладіть до бородавки. Замотайте вату скотчем, щоб засіб міг діяти протягом усієї ночі.
 • Для досягнення найкращих результатів засіб потрібно наносити щоночі.

Часник

Завдяки противірусним та антибіотичним властивостям часник є одним із найкращих засобів для видалення бородавок і боротьби з вірусом, який спричиняє їх.

Читайте: Харчова сода з медом: дивовижні переваги.

Вказівки 

 • Розчавіть зубчик часнику, щоб утворилася паста та наносьте її на проблемну зону.
 • Накрийте пов’язкою. Для максимальних результатів засіб потрібно використовувати двічі на день.

Які натуральні засоби допоможуть зменшити вікові плями?

Це нормально, що з плином часу та через постійний вплив сонця й забруднення на шкірі з’являються вікові плями і відбуваються зміни, які роблять її старшою на вигляд.

Ці натуральні засоби забезпечать шкіру важливими поживними речовинами й антиоксидантами, які допоможуть видалити мертві клітини та запобігти передчасному старінню.
vikovi-pliamy

Алое

Воно зволожує та відновлює шкіру і, таким чином, зменшує шкоду, завдану УФ-випромінюванням і токсичними речовинами в навколишньому середовищі.

Вказівки 

 • Візьміть гель та нанесіть на вікові плямки, які хочете видалити.
 • Залиште на 30 хвилин, а потім змийте шкіру холодною водою.
 • Повторюйте процедуру щодня.

Сандалове дерево

Цей інгредієнт відомий як неймовірний засіб від старіння, який може зменшити гіперпігментацію, і таким чином, відновити природний тон шкіри.

Вказівки 

 • Змішайте дві столові ложки меленого сандалового дерева, дві столові ложки трояндової олії, чайну ложку гліцерину та сік одного лимона.
 • Нанесіть суміш на вікові плями, дайте висохнути, а потім змийте водою.
 • Ali, S. M., & Yosipovitch, G. (2013). Skin pH: From basic science to basic skin care. Acta Dermato-Venereologica. https://doi.org/10.2340/00015555-1531
 • Sandler, A. D. (2003). Comparison of skin-to-skin (Kangaroo) and traditional care: Parenting outcomes and preterm infant development. Journal of Developmental and Behavioral Pediatrics. https://doi.org/10.1097/00004703-200302000-00028